Arabica BASANTI

Arabica BASANTI ( Basanti, Basia )
CAESAR Yrtep / GHISA El Kolub
RODOWÓD / PEDIGREE
C.I.B.
PL JCH, UA JCH, RO CH, RO GR CH, PL CH

Młodzieżowa Zwyciężczyni Polski 2013
FCI Central Euro Sighthound Winner 2014
Zwyciężczyni Polski 2015
Zwyciężczyni Klubu 2014, 2016
TOP SALUKI PL 2014, 2015, 2016
Kwalifikacja na Crufts 2016, 2017

 

HODOWLA – Arabica, Sochaczew, woj. mazowieckie (PL)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA – Sochaczew, woj. mazowieckie (PL), hod. Arabica
DATA URODZENIA – 22.08.2012
DATA/PRZYCZYNA ŚMIERCI – 23.11.2017 / wypadek
UMASZCZENIE  kremowe
TATUAŻ / CHIP – 616093900021058
NR ROD i REJ – PKR.X-8097, rej. 34859/XXII/12 – ZKwP o/Łódź
NR LICENCJI – 912c
ZDROWIE / BADANIA – badanie serca – zdrowe; badanie oczu – zdrowe, potwierdzone certyfikatem ECVO
UWAGI

W budowie! / Work in progress!

DATAMIEJSCERANGASĘDZIAKLASAOCENA
8-9.02.2014 Bydgoszcz (PL) CWC Miroslav Václavík (CZ) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
8.02.2014 Bydgoszcz (PL) CWC Zlatko Krajlić (HR) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
15-16.02.2014 Rzeszów (PL) CACIB Juha Putkonen (FI) ? dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
1-2.03.2014 Drzonków (o/Zielona Góra) (PL) CACIB Małgorzata Supronowicz (PL) pośrednia dosk I/1, CWC, R-CACIB
12-13.07.2014 Warszawa (PL) CACIB Lesley Childs (AUS) pośrednia dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
6.09.2014 Konopiska (o/Częstochowa) (PL) Central European Sighthound Show Tamás Jakkel (HU) otwarta dosk I/1, CWC, NDPwR, CESW 2014, BOS
7.09.2014 Konopiska (o/Częstochowa) (PL) klubowa chartów ? otwarta dosk I/1, CWC, NDSwR, Zw.Kl., BOS
5.10.2014 Bydgoszcz (PL) CWC Małgorzata Lorenc (PL) otwarta ?
19.10.2014 Poznań (PL) CACIB + Zw.PL Maria Zasada (PL) otwarta dosk I/1, CWC, R-CACIB
8-9.11.2014 Kielce (PL) CACIB Lisbeth Campbell (NO) otwarta dosk I/1
22-23.11.2014 Bydgoszcz (PL) CWC Elżbieta Chwalibóg (PL) otwarta dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB
9.05.2015 Jabłonna (o/Warszawa) (PL) CWC Veronika Chrpová (CZ) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB
25-26.07.2015 Konopiska (o/Częstochowa) (PL) CACIB Tatiana Urek (SI) championów dosk I/2, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
26.07.2015 Konopiska (o/Częstochowa) (PL) klubowa chartów Otakar Vondrouš (CZ) championów dosk II/2
22-23.08.2015 Sopot (PL) CACIB Angelika Kammerscheid-Lammers (DE) championów dosk I/2, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
26-27.09.2015 Wrocław (PL) CACIB Olga Kuprianova-Sinko (SI) otwarta dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
4.10.2015 Solec Kujawski (o/Bydgoszcz) (PL) CWC Vladimir Piskay (SK) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG III
7.11.2015 Poznań (PL) CACIB Marie Gadolin (SE) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG II
8.11.2015 Poznań (PL) CACIB + Zw.PL Tadeusz Chwalny (PL) championów dosk I/1, CWC, CACIB, Zw.PL, CRUFTS 2016, NDSwR, BOB
21-22.11.2015 Kielce (PL) CACIB Jose Miguel Doval Sanchez (ES) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR
13.02.2016 Bydgoszcz (PL) CWC Tatiana Romanovskaya (BY) championów dosk I/2, CWC, NDSwR, BOS
14.02.2016 Bydgoszcz (PL) CWC Dusan Paunovic (RS) championów dosk I/2, CWC, NDSwR, BOS
6.03.2016  Drzonków (o/Zielona Góra) (PL) CACIB Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) championów dosk III/4
12-13.03.2016  Choceń (o/Włocławek) (PL) CWC Krytyna Szulc (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
16.04.2016 Grudziądz (PL) CWC Leszek Siejkowski (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
17.04.2016 Inowrocław (PL) CWC Maciej Kozber (PL) klasa championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
23-24.04.2016 Opole (PL) CACIB Gerard Jipping (NL) championów dosk I/2, CWC, R-CACIB
1.05.2016 Rybnik (PL) CWC Andrzej Brabletz (PL) championów dosk I/2, CWC, NDSwR, BOB, BOG I
14-15.05.2016 Łódź (PL) CACIB Manuel Loureiro Borges (PT) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, CACIB, BOB, BOG II, BIS o/Łódź III
21.05 2016 Rzeszów (PL) CWC Leszek Siejkowski (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOS
22.05.2016 Rzeszów (PL) CACIB Andrzej Szutkiewicz (PL) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
12.06.2016 Kalisz (PL) CWC  Tomasz Borkowski (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
9-10.07.2016 Warszawa (PL) CACIB Gabriela Ridarčíková (SK) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, CRUFTS 2017, BOG III
23-24.07.2016  Konopiska (o/Częstochowa) (PL) CACIB Björn Fritz (DE) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR
24.07.2016  Konopiska (o/Częstochowa) (PL) klubowa chartów Vladimir Panuška (CZ) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOS, Zw.Kl. 2016
 11-12.03.2017  Jarosław (o/Przemyśl) (PL) CWC  Leszek Salamon (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
 29.04.2017 Grudziądz (PL) CWC  Adam Ostrowski (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
 13-14.05.2017 Łódź (PL) CACIB  Bertil Lundgren (SE) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
 8-9.07.2017 Warszawa (PL) CACIB  Nikolay Sedykh (RU) championów dosk II/2
 16.09.2017 Łódź (PL) CWC  Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) championów dosk I/1, CWC
 23-24.09.2017 Wrocław (PL) CACIB Grzegorz Weron (PL) championów dosk II/2
 8-12.11.2017 Lipsk (DE) wystawa światowa  Lotte Jørgensen (DK) championów dosk -/17
 19.11.2017  Pruszków (o/ Piaseczno) (PL) CWC  Bjørg Foss (NO) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG III
DATAMIEJSCERANGAWYNIK
18-19.04.2015 Woźniki / Czarny Las (o/Bytom) (PL) CACIL SUKI: 8/8 – 0 pkt
1-3.05.2015 Moszna (o/Częstochowa) (PL) CACIL SUKI: 6/6 – 171 pkt (171+0)
20.02.2016 Wilczeniec k. Łomianek (PL) próby pracy smyczy miejsce 2 – Arabica BASANTI + Arabica BASIM – 27 pkt, ocena poprawna
Nie brała udziału. 

 


zdjęcie główne: (c) L. Wiercińska / Azarin Photo & Design

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *