Arabica DESIRE

Arabica DESIRE ( Des )
Elamir CLASSIC SOUVENIR / Arabica BASANTI
RODOWÓD / PEDIGREE
C.I.B.
PL JCH, LT JCH, PL CH, RU CH

Zwyciężczyni Klubu (Litwa) 2018
Central European Sighthound Winner 2019
Zwyciężczyni Klubu 2019
Zwyciężczyni Polski – Wrocław 2019
Kwalifikacja na Crufts 2020

 

HODOWLA – Arabica, Łódź (PL)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA – Łódź, woj. łódzkie (PL), hod. Arabica
DATA URODZENIA – 9.11.2016
DATA/PRZYCZYNA ŚMIERCI
UMASZCZENIE  czarne grizzle
TATUAŻ / CHIP – 982061600054755
NR ROD i REJ – PKR.X-9891, rej. 38032/XXII/16 – ZKwP o/Łódź
NR LICENCJI
ZDROWIE / BADANIA – badanie serca: 13.01.2018 – OK
UWAGI

W budowie! / Work in progress!

DATAMIEJSCERANGASĘDZIAKLASAOCENA
11-12.03.2017 Jarosław (o/Przemyśl) (PL) CWC Leszek Salamon (PL) młodszych szczeniąt WO I/1, BOBMP, BIS-MP I
29.04.2017 Grudziądz (PL) CWC Adam Ostrowski (PL) młodszych szczeniąt WO I/1, BOMP
13-14.05.2017 Łódź (PL) CACIB Bertil Lundgren (SE) szczeniąt WO I/1, BOBP
16.09.2017 Łódź (PL) CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS-J I, BOG II
23-24.09.2017 Wrocław (PL) CACIB Grzegorz Weron (PL) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ
7.10.2017 Spała (o/Rybnik) (PL) CWC Andrzej Kaźmierski (PL) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ
8-12.11.2017 Lipsk (DE) wystawa światowa Lotte Jørgensen (DK) młodzieży dosk -/14
19.11.2017 Pruszków (o/Piaseczno) (PL) CWC Bjørg Foss (NO) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ
11.02.2018 Sosnowiec (o/Katowice) (PL) CACIB Lotte Jorgensen (DK) pośrednia dosk I/1, CWC, R-CACIB
10-11.03.2018 Jarosław (o/Przemyśl) (PL) CWC Jarosław Grunt (PL) pośrednia dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG III
7-8.04.2018 Warszawa (PL) CACIB Arne Foss (NO) pośrednia dosk I/2, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
28-29.04.2018 Opole (PL) CACIB Tamás Jakkel (HU) pośrednia dosk II/2
19.05.2018 Kampinos (o/Warszawa) (PL) klubowa chartów Willem Buitenkamp (NL) pośrednia dosk II/3
20.05.2018 Kampinos (o/Warszawa) (PL) krajowa chartów Jarmo Vuorinen (FI) pośrednia dosk I/1, CWC
25.05.2018 Moletai (LT) klubowa chartów ? ? dosk I, CAC, BOB, Zw.Kl., BIS IV
24.06.2018 Brno (CZ) CACIB ? ? dosk I, CAC, CACIB
7.07.2018 Veľká Ida (SK) CACIB Anna Kochan (PL) pośrednia dosk I, CAC, R-CACIB
8.07.2018 Veľká Ida (SK) CACIB Jan Ryk (PL) pośrednia dosk I, CAC, R-CACIB
9-12.08.2018 Amsterdam (NL) wystawa światowa Stelios Makaritis (GR) pośrednia dosk III/9
12.10.2018 Warszawa – Nadarzyn (PL) wystawa europejska Vlastislav Vojtek (SK) pośrednia dosk I/3, CWC
9-10.02.2019 Sosnowiec (o/Katowice) (PL) CACIB Grzegorz Weron (PL) otwarta dosk I, CWC, R-CACIB
16-17.03.2019 Jarosław (o/Przemyśl) (PL) CWC Vladimir Piskay (SK) otwarta dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG I
27-28.04.2019 Opole (PL) CACIB Tatjana Urek (SI) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
11-12.05.2019 Łódź (PL) CACIB Zdeňka Jílková (CZ) championów dosk I/1, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV, BIS o/Łódź I
8-9.06.2019 Bytom (PL) CACIB Bruno Nodalli (IT) championów dosk I/2, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
3.08.2019 Donaueschingen (DE) CAC Winner Show D. Scott Pfeil (USA) otwarta dosk II/21, R-VDH
17-18.08.2019 Białystok (PL) CACIB Piotr Król (PL) championów dosk I/1, CWC, NDSwR, BOS
14.09.2019 Koszęcin (o/Częstochowa) (PL) klubowa chartów Bitte Ahrens Primavera (IT) championów dosk I/2, CWC, NDSwR, Zw.Kl. 2019, BOB, BIS II
15.09.2019 Koszęcin (o/Częstochowa) (PL) Central European Sighthound Show Vlastislav Vojtek (SK) championów dosk I/2, CWC, NDSwR, CESW 2019, BOB
28-29.09.2019 Wrocław (PL) CACIB + Zw.PL Tadeusz Chwalny (PL) championów dosk I/3, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.PL, CRUFTS, BOB
Nie brała udziału.

DATAMIEJSCERANGAWYNIK
 … ….
Nie brała udziału.

DATAMIEJSCERANGAWYNIK
 …

 


zdjęcie główne: (c) D. Andrysiak

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *