AZULU SUEZ Alhaya

AZULU SUEZ Alhaya ( Azulu )
ALMAS Avatar Pinc / ATIYA NAPA VALLEY Hadis
RODOWÓD / PEDIGREE
PL JCH, PL CH, PL GCH
PL RCH

Młodzieżowy Zwycięzca Polski 2017
Mistrz Polski w Coursingu 2018, 2019
Zwycięzca Pucharu Polski w Coursingu 2019
Mistrz Polski w Wyścigach Torowych 2019
Mistrz Śląska 2019 (coursing)
German Annual Trophy Winner 2019

 

HODOWLA – Alhaya, Poznań (PL)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA – Poznań, woj. wielkopolskie (PL)
DATA URODZENIA – 27.07.2016
DATA/PRZYCZYNA ŚMIERCI
UMASZCZENIE  złote
TATUAŻ / CHIP – 616164200005513
NR ROD i REJ – PKR.X-9919, rej. 51486/VIII/16 – ZKwP o/Poznań
NR LICENCJI
ZDROWIE / BADANIA
UWAGI

DATAMIEJSCERANGASĘDZIAKLASAOCENA
18-19.03.2017 Choceń (o/Włocławek) (PL) CWC Leszek Siejkowski (PL) szczeniąt WO I/2, BOP, BIS-P I
29.04.2017 Grudziądz (PL) CWC Adam Ostrowski (PL) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ, BOS
13-14.05.2017 Łódź (PL) CACIB Bertil Lundgren (SE) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ, BOB
25.06.2017 Kołobrzeg (o/ Koszalin) (PL) CACIB João Vasco Pocas (PT) młodzieży dosk I/4, Zw.Mł.
8-9.07.2017 Warszawa (PL) CACIB Nikolay Sedykh (RU) młodzieży NDO
23.07.2017 Konopiska (o/Częstochowa) (PL) klubowa chartów Birgit Piesik (DE) młodzieży dosk II/2
23-24.09.2017 Wrocław (PL) CACIB Grzegorz Weron (PL) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOS
22.10.2017 Poznań (PL) CACIB + Zw.PL Hans-Joachim Dux (DE) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ, Mł.Zw.PL, BOB
13.01.2018 Brodnica (o/Toruń) (PL) CWC Grzegorz Weron (PL) otwarta dosk I/1, CWC, NDPwR, BOB
13.01.2018 Brodnica (o/Toruń) (PL) CWC Boris Špoljarić (HR) otwarta dosk I/1, CWC, NDPwR
21.01.2018 Lubin (o/Legnica) (PL) CACIB Leszek Salamon (PL) pośrednia dosk I/3, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
4.02.2018 Bydgoszcz (PL) CACIB Carmen S. Navarro Guisado (ES) otwarta dosk I/2, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
4.03.2018 Drzonków (o/Zielona Góra) (PL) CACIB Alenka Pokorn (SI) otwarta dosk I/1, CWC
7-8.04.2018 Warszawa (PL) CACIB Arne Foss (NO) otwarta dosk II/3
12-13.05.2018 Łódź (PL) CACIB Nemanja Jovanovic (SRB) otwarta dosk I/3, CWC, R-CACIB
19.05.2018 Kampinos (o/Warszawa) (PL) klubowa chartów Willem Buitenkamp (NL)
20.05.2018 Kampinos (o/Warszawa) (PL) CWC Jarmo Vuorinen (FI) otwarta dosk I/1, CWC
9.06.2018 Uzarzewo (o/Poznań) (PL) CWC Maciej Lipiec (PL) otwarta dosk II/2
30.06-1.07.2018 Szczecin (PL) CACIB Roland Spörr (AT) otwarta dosk I/2, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV
14-15.07.2018 Gorzów Wlkp. CACIB Peter Friedrich (DE) otwarta dosk I/2, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
4.08.2018 Donaueschingen (DE) CAC Winner Show Elena Edwards (USA) otwarta bdb -/13
8.09.2018 Kołobrzeg (o/Koszalin) (PL) CACIB Piotr Król (PL) championów dosk II/2, R-CACIB
12.10.2018 Warszawa – Nadarzyn (PL) wystawa europejska Vlastislav Vojtek (SK) championów bdb -/8
17.11.2018 Poznań (PL) CACIB Sei-ichiro Ishimaru (JP) championów dosk IV/5
18.11.2018 Poznań (PL) CACIB + Zw.PL Tadeusz Chwalny (PL) championów dosk IV/4
12.01.2019 Brodnica (o/Toruń) (PL) CWC Galina Kalinichenko (UA) championów dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV
12-13.01.2019 Brodnica (o/Toruń) (PL) CWC Christophe Coppel (FR) championów dosk I, CWC, NDPwR, BOB
18-20.01.2019 Lubin (o/Legnica) (PL) CACIB Tadeusz Chwalny (PL) championów dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB
24.02.2019 Leszno (PL) wystawa championów Janusz Opara (PL) - dosk II/2
23-24.03.2019 Piaseczno (PL) CWC Unto Timonen (FI) championów dosk II/2
30-31.03.2019 Nadarzyn (o/Warszawa) (PL) CACIB Małgorzata Supronowicz (PL) championów dosk II/3, R-CACIB
27-28.04.2019 Opole (PL) CACIB Tatjana Urek (SI) championów dosk I/5, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
11.05.2019 Planica (SI) FCI Euro Sighthound Agneta Doverholt (SE) championów dosk -/10
25-26.05.2019 Leszno (PL) CACIB Ludovica Salamon (IT) championów dosk I/5, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV
3.08.2019 Donaueschingen (DE) CAC Winner Show D. Scott Pfeil (USA) championów dosk -/11
31.08-1.09.2019 Rybnik-Kamień (o/Rybnik) (PL) CACIB Mirosław Olejnik (PL) otwarta dosk I/3, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
DATAMIEJSCERANGAWYNIK
08.07.2018 Jelenia Góra / Rybnica (PL) CCWC MIX : 1/8 –  337 pkt (169+168) – CCWC
25-26.08.2018 Chojnice / Swornegacie (PL) Mistrzostwa Polski PSY: 1/9 – 536 pkt (266+270) – Mistrz Polski, CCWC, CACIL
15-16.09.2018 Piaseczno / Kąck (PL) CCWC MIX: – 6/8 – 325 pkt (158+167)
6-7.04.2019 Bytom / Koszęcin (PL) CACIL PSY: 1/7 – 534 pkt (267+267) – CCWC, CACIL, Mistrz Śląska
13-14.04.2019 Zielona Góra / Pszczew (PL) CCWC MIX: 3/5 – 532 pkt (265+267)
21-23.06.2019 Jõulumäe (EE) Mistrzostwa Europy PSY: 10/34 – 829 pkt (405+424)
29-30.06.2019 Jelenia Góra / Rybnica (PL) CACIL MIX: 5/14 – 351 pkt
24-25.08.2019 Chojnice / Swornegacie (PL) Mistrzostwa Polski MIX: 4/11 – 505 pkt (254+251) – CCWC, Mistrz Polski
14.09.2019 Gdynia / Przywidz (PL) CACIL MIX: 1/4 – 536 pkt (264+272) – CCWC
28-29.09.2019 Piaseczno / Kąck (PL) CCWC MIX: 1/9 – 373 pkt (187+186) – CCWC
DATAMIEJSCERANGAWYNIK
21.09.2019 Bytom / Szombierki (PL) Mistrzostwa Polski MIX: 1/5 – 32,04 s – CCWC, Mistrz Polski

 


zdjęcie główne: (c) aleksandrawalas.com

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *