Bel Etual DELUX

Bel Etual DELUX ( Wania )
Basarat Karim CAMERON SANJAR / Bel Etual ANGEL
RODOWÓD / PEDIGREE
SK Puppy CH, PL JCH

Młodzieżowy Zwycięzca Polski – Wrocław 2019, Kielce 2019
Młodzieżowa kwalifikacja na Crufts 2020
Młodzieżowy Zwycięzca Rankingu Wystawowego Saluki.pl 2019

 

HODOWLA – Bel Etual, Moskwa (RU)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA – Warszawa, woj. mazowieckie (PL)
DATA URODZENIA – 2.10.2018
DATA/PRZYCZYNA ŚMIERCI
UMASZCZENIE – płowe/szare grizzle
TATUAŻ / CHIP – 643094100491111
NR ROD i REJ – RKF 5390698, rej. 99646/I/18
NR LICENCJI
ZDROWIE / BADANIA
UWAGI

Bel Etual DANCE OF LOVE – p
Bel Etual JAMES BOND – p
Bel Etual DEMI MOORE – s
Bel Etual DIOR II – s
Bel Etual DOLCE VITA – s
Bel Etual DYNASTY OF CHEMPIONS – s
– brak –

 

 

DATAMIEJSCERANGASĘDZIAKLASAOCENA
2-3.03.2019 Choceń (o/Włocławek) (PL) CWC Tomasz Wolańczyk (PL) młodszych szczeniąt WO I/2, BOP, BIS-P III
23-24.03.2019 Piaseczno (PL) CWC Unto Timonen (FI) młodszych szczeniąt WO I/2, BOMP, BIS-MP IV
30-31.03.2019 Nadarzyn (o/Warszawa) (PL) CACIB Małgorzata Supronowicz (PL) młodszych szczeniąt WO I/3, BOMP, BIS-MP II
13.04.2019 Grudziądz (PL) CWC Tomasz Kuszyk (PL) szczeniąt WO I/1, BOP, BIS-P I
13.04.2019 Grudziądz (PL) CWC Barbara Larska (PL) szczeniąt WO I/1, BOP, BIS-P III
27-28.04.2019 Opole (PL) CACIB Tatjana Urek (SI) szczeniąt WO I/3, BOP, BIS-P I
11-12.05.2019 Łódź (PL) CACIB Zdeňka Jílková (CZ) szczeniąt WO II/3
18-19.05.2019 Kamionka (o/Rzeszów) (PL) CACIB Tomasz Kuszyk (PL) szczeniąt WO I/2, BOP, BIS-P IV
18.05.2019 Kamionka (o/Rzeszów) (PL) CWC Leszek Siejkowski (PL) szczeniąt WO I/1, BOP, BIS-P II
25-26.05.2019 Leszno (PL) CACIB Ludovica Salamon (IT) szczeniąt WO I/3, BOP, BIS-P IV
7.06.2019 Nitra (SK) CACIB Dagmar Klein (RO) szczeniąt WO I/2, BOP
8.06.2019 Nitra (SK) CACIB Helen Tonkson-Koit (EE) szczeniąt WO I/2, BOP
9.06.2019 Nitra (SK) CACIB Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) szczeniąt WO I/1, BOP
14-16.06.2019 Wels (AT) wystawa europejska Peter Friedrich (DE) szczeniąt WO I/1, European Future, BOP
22-23.06.2019 Szczecin (PL) CACIB Zafra Sirik (IL) szczeniąt WO II/4
29-30.06.2019 Kraków (PL) CACIB Carlos Eduardo Quinones (CO) szczeniąt WO I/1, BOP
5-7.07.2019 Wisła (o/Bielsko-Biała) (PL) CACIB Tomasz Borkowski (PL) młodzieży dosk II/2
13.07.2019 Nowy Targ (PL) CWC Vladimir Piskay (SK) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ
14.07.2019 Nowy Targ (PL) CWC Jarosław Grunt (PL) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BIS-J III
17-18.08.2019 Białystok (PL) CACIB Piotr Król (PL) młodzieży dosk II/3
28-29.09.2019 Wrocław (PL) CACIB + Zw.PL Tadeusz Chwalny (PL) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., Mł.Zw.PL, J-CRUFTS, BOJ
26-27.10.2019 Pruszków (o/Piaseczno) (PL) CWC Annette Bystrup (DK) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
23-24.11.2019 Kielce (PL) CACIB + Zw.PL Darko Drobnjak (RS) młodzieży dosk I/2, Zw.Mł., BOJ, Mł.Zw.PL, BOB
30.11-1.12.2019 Świebodzice (o/Wałbrzych) (PL) CWC Dusan Paunovic (RS) młodzieży dosk I/1, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
1-2.02.2020 Legionowo (PL) CWC Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) pośrednia dosk I/1, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV
8-9.02.2020 Sosnowiec (o/Katowice) (PL) CACIB Jean-Jacques Dupas (FR) pośrednia dosk I/2, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
15-16.02.2020 Bydgoszcz (PL) CACIB Miroslav Václavík (CZ) pośrednia dosk I/3, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III
Nie brał udziału.

DATAMIEJSCERANGAWYNIK
 … ….
Nie brał udziału.

DATAMIEJSCERANGAWYNIK
 …

 


zdjęcia: (c) M. Rudnicka / Skinny Dog Blog

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *