Coursingi 2018

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


 

21-22.04.2018 – BIERUŃ / BYTOM – CACIL – Mistrzostwa Śląska

sędziowie: Wubbe Heidekamp (NL), Milan Oliva (CZ), Adela Bendekova (CZ)

MIX:
1 – ADILAH Al Nasya – 367 pkt (181+186) – CACIL, CCWC
2 – MARAM Farlat – 360 pkt (180+180) – R-CACIL, R-CCWC
3 – AL’SARIF Kambizes – 359 pkt (179+180)
4 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 357 pkt (178+179)
5 – ASMA Al Nasya – 351 pkt (175+176)
6 – AZADEH SARANI Kambizes – 350 pkt (175+175)
7 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – 349 pkt (175+176-2)
8 – ABIR SERENGETI Alhaya – 349 pkt (173+176)
9 – SHAPOUR Karsziptar – 347 pkt (176+171)
10 – NAJID Orman – 343 pkt (170+173)


01-02.05.2018 – RYBNICA / JELENIA GÓRA – CCWC – Puchar Prezydenta Jeleniej Góry

sędziowie: Eva Dufková (CZ), Jarosław Grunt (PL), Pavel Jeník (CZ)

MIX:
1 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 504 pkt (250+254)
2 – ABIR SERENGETI Alhaya – 482 pkt (238+244)

Bieg pokazowy:  QUABIL El Kolub


20.05.2018 – KAMPINOS-KORFOWE / WARSZAWA – CACIL – Grand Prix Warszawy

sędziowie: Slavomíra Božiková (SK), Philippe Duponcheel (BE), Bernd Rahms (DE), Wiesław Siemiątkowski (PL)

PSY
1 – PADI SZACH Sannatis – 343 pkt (171+172) – CCWC
2 – Arabica DESOTO – 341 pkt (172+169) – R-CCWC, CACIL
3 – ABIR SERENGETI Alhaya – 336 pkt (166+170) – R-CACIL
4 – SHAPOUR Karsziptar – 335 pkt (170+165)
5 – Imran ELHAM HAMDAN – 330 pkt (166+164)
6 – CAESAR Yrtep – 324 pkt (161+163)
7 – NAJID Orman – 323 pkt (156+167)
8 –  Arabica BASIM – 161 pkt (161+0) – kontuzja w I turze

  • Arabica DJIN – nie startował
  • Dix Dax NOMIR AL NAMEL – DISQ

SUKI
1 – MARAM Farlat – 364 pkt (175+189) – CCWC, CACIL
2 – ASMA Al Nasya – 359 pkt (173+186) – R-CCWC, R-CACIL
3 – EL FERIAL Farlat – 358 pkt (177+181)
4 – VIVA LA DIOSKURY S Berega Turi – 357 pkt (176+181)
5 – Amasoneland’s ANITRAS DANS – 356 pkt (172+184)
6 – ADILAH Al Nasya – 354 pkt (173+181)
7 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 346 pkt (169+177)
8 – EL BUSTE Farlat – 336 pkt (164+172)
9 – MADIHA Farlat – 333 pkt (156+177)

Konkurs Piękno i Praca: lokata 1 – PADI SZACH Sannatis
Bieg licencyjny: YazYasirah’s AMIERA
Biegi pokazowe: HEATHER Farlat, LA MARTELLA Farlat


02.06.2018 – MECHLIN / POZNAŃ – CCWC – Mistrzostwa Poznania

  • ODWOŁANE!

08.07.2018 – RYBNICA / JELENIA GÓRA – CCWC – Puchar Prezydenta Jeleniej Góry

sędziowie: Iveta Soldanova (CZ), Jarosław Grunt (PL)

MIX
1 – AZULU SUEZ Alhaya – 337 pkt (169+168) – CCWC
2 – RAHIM Al Dżeseret – 325 pkt (155+170) – R-CCWC
3 – RA Al Dżeseret – 324 pkt (162+162)
4 – RAZZAG Al Dżeseret – 318 pkt (148+170)
5 – ABIR SERENGETI Alhaya – 318 pkt (165+153)
6 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 314 pkt (158+158)
7 – REZA Al Dżeseret – 308 pkt (149+159)
RADŻA Al Dżeseret – DNF

Biegi licencyjne: Sivatagi Tündérek BÉKÉS
Bieg pokazowy: QUABIL El Kolub


25-26.08.2018 – SWORNEGACIE / CHOJNICE – CACIL – Mistrzostwa Polski

sędziowie: Daria Kim (SRB), Bernd Rahms (DE), Pavel Jenyk (CZ)

PSY
1 – AZULU SUEZ Alhaya – 536 pkt (266+270) – CCWC, CACIL, Mistrz Polski 2018,
2 – ABIR SERENGETI Alhaya – 532 pkt (272+260), – R-CCWC, R-CACIL, Vice Mistrz Polski 2018
3 – RAHIM Al Dżeseret – 525 pkt (273+252)
4 – REZA Al Dżeseret – 524 pkt (264+260)
5 – RADŻA Al Dżeseret – 520 pkt (264+256)
6 – RA Al Dżeseret – 519 pkt (267+252)
7 – SHAPOUR Karsziptar – 505 pkt (258+247)
8 – RAZZAG Al Dżeseret – 500 pkt (266+234)
9 – NAJID Orman – 496 pkt (260+236)

SUKI
1 – MARAM Farlat – 535 pkt (268+267) – CCWC, CACIL, Mistrzyni Polski 2018
2 – GHUNYA-RAIJA Al Firdous – 517 pkt (267+250) – R-CCWC, Vice Mistrzyni Polski 2018
3 – EL FERIAL Farlat – 505 pkt (260+245)
4 – EL CASAR Farlat – 489 pkt (253+236)
AKARIYA SHELL Alhaya – DNF
ASHIKA SUNRISE Alhaya – DISQ
PATI Sannatis – DISQ

Biegi licencyjne: HEATHER Farlat, LA MARTELLA Farlat, RAHMA Al Dżeseret


08.09.2018 – PRZYWIDZ / GDYNIA – CCWC – Mistrzostwa Pomorza

sędziowie: Ingrid Reuser (NL), Camilla Johansson (SE)

MIX
1 – PATI Sannatis – 362 pkt (177+185)


15-16.09.2018 – KĄCK / PIASECZNO – CCWC – Jesienne Grand Prix

sędziowie: Małgorzata Rogozińska (PL), Peter Majer (HU)

MIX:
1 – BUSKADJY Maysoona’s – 334 pkt (160+174) – CCWC
2 – Mamnouna’s ENSANIYYAT  – 333 pkt (168+165) – R-CCWC
3 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 327 pkt (158+169)
4 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – 326 pkt (153+173)
5 – ABIR SERENGETI Alhaya – 326 pkt (156+170)
6 – AZULU SUEZ Alhaya – 325 pkt (158+167)
7 – ZARGAN Maysoona’s – 324 pkt (156+168)
8 – MARAM Farlat – 309 pkt (151+158)


06.10.2018  – KAMPINOS-KORFOWE / WARSZAWA – CCWC – Puchar Mazowsza, Memoriał Andrzeja Pobudkowskiego

  • ODWOŁANE!!

20.10 – ŚWIERKLANIEC – próby pracy smyczy – Hubertus 2018

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

smycz mieszana:
1 – AMAZING RACER Brodwinek (whippet), Davu Jumanji LEMAR TICAN, LA CORTE Farlat

Saluki:
1 – Davu Jumanji LEMAR TICAN, LA CORTE Farlat
2 – PADI SZACH Sannatis, CAESAR Yrtep

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *