Coursingi 2019

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


6-7.04.2019 – Bytom / Koszęcin – CACIL – Mistrzostwa Śląska

sędziowie: Denisa Machů (CZ), Bernd M. Rahms (D), Roman Božik (SK)

PSY
1 – AZULU SUEZ Alhaya – 534 pkt (267+267) – CCWC, CACIL
2 – LA CORTE Farlat – 532 pkt (267+265) – R-CCWC
3 – ABIR SERENGETI Alhaya – 529 pkt (262+267) – R-CACIL
4 – AL’SARIF Kambizes – 527 pkt (263+264)
5 – Davu Jumanji L’EBONY – 521 pkt (257+264)
6 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – 514 pkt (252+262)
7 – ALMAS Avatar Pinc – 513 pkt (253+260)

SUKI
1 – QASHANG DAR QUADAR Har Kala Rachi – 551 pkt (275+276) – CCWC, I miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów
2 – LA MARTELLA Farlat – 543 pkt (266+277) – R-CCWC, CACIL
3 – Al Nafiseh ELEEZA – 539 pkt (268+271) – R-CACIL
4 – LA MAREA Farlat – 536 pkt (265+271)
5 – VIVA LA DIOSKURY S Berega Turi – 536 pkt (270+266 )
6 – CATIFA AL Naqawa – 536 pkt (270+266)
7 – AZADEH SARANI Kambizes – 535 pkt (266+269)
8 – HEATHER Farlat – 534 pkt (266+268)
9 – Aile Ferdi CICI CICEC – 532 pkt (264+268)
10 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – 532 pkt (268+264)
11 – ANIRA Giliath – 531 pkt (261+270)
12 – Canapus QUILAYSA – 515 pkt (257+258)

Bieg licencyjny:
Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA

Bieg pokazowy:
BIZAR BOSSTONE Alhaya


13-14.04.2019 – Zielona Góra / Pszczew – CCWC – Grand Prix Polski Zachodniej

sędziowie: Iveta Soldánová (CZ), Veronika Bejčková (CZ), Wiesław Siemiątkowski (PL)

MIX
1 – LA MARTELLA Farlat – 537 pkt (266+271) – CCWC, III miejsce w klasyfikacji generalnej
2 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – 532 pkt (262+270) – R-CCWC
3 – AZULU SUEZ Alhaya – 532 pkt (265+267)
4 – ABIR SERENGETI Alhaya – 527 pkt (260+267)
5 – HEATHER Farlat – 523 pkt (262+261)
ATIYA NAPA VALLEY Hadis – nieobecna

Bieg licencyjny:
CATHAR RHYTHM Ana’ Ayiz arúH Delenimentum

Biegi pokazowe:
BAHIR MALAK Alhaya
BIZAR BOSSTONE Alhaya
BUSHRA BAHABAD Alhaya
Hiddekel FUJIMI
QUABIL El Kolub

 


Następne zawody:

  • 4-5.05.2019 – ORZECHÓWKO – CCWC
  • 25-26.05.2019 – WARSZAWA – CCWC – Puchar Mazowsza
  • 29-30.06.2019 – RYBNICA / JELENIA GÓRA – CACIL – Puchar Prezydenta Jeleniej Góry
  • 24-25.08.2019 – SWORNEGACIE / CHOJNICE – CACIL – Mistrzostwa Polski
  • 14.09.2019 – PRZYWIDZ / GDYNIA – CACIL – Mistrzostwa Pomorza
  • 28-29.09.2019 – KĄCK / PIASECZNO – CCWC – Jesienne Grand Prix
  • 12-13.10.2019 – ORZECHÓWKO – CCWC
0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *