Ranking Wystawowy 2019

Z dumą prezentujemy zwycięzców Rankingu Wystawowego Saluki.pl! Gratulujemy!
Zwycięzcy oraz vice-zwycięzcy (1. i 2. miejsce) otrzymają pamiątkowe dyplomy – ich właścicieli prosimy o odpowiedź na przesłane w tej sprawie wiadomości (via Facebook).

 

ZWYCIĘZCA RANKINGU SALUKI.PL 2019

1. Arabica DESIRE – 1172 pkt
2. RONI Sannatis – 680 pkt
3. AZULU SUEZ Alhaya – 623 pkt
4. RANIA Sannatis – 470 pkt
5. Dabka’s RAMON & BENISSAH z Tripu– 275 pkt

MŁODZIEŻOWY ZWYCIĘZCA RANKINGU SALUKI.PL 2019

1. Bel Etual DELUX – 620 pkt
2. Bel Etual DIOR II – 363 pkt
3. Hiddekel FUKKATSU – 263 pkt
4. Al-Zubeyda ODALISQUE – 251 pkt
5. BISSANA Giliath – 200 pkt

ZWYCIĘZCA RANKINGU WETERANÓW SALUKI.PL 2019

1. BASHRAH Al Zahra – 150 pkt
2. ANDROMEDA av Min Tera – 50 pkt

 

Zgodnie z zasadami określonymi w Regulaminie, do rankingu zakwalifikowało się 84 saluki biorących udział w tegorocznych wystawach (o 22 mniej w porównaniu do zeszłego roku). Dwoje uczestników przekroczyło określoną w zasadach przyznawania punktów maksymalną liczbę 7 wystaw (jeśli dany pies brał udział w większej ilości wystaw – nie wszystkie jego wyniki spełniły warunki punktacji). Niektóre psy w ciągu roku przeszły z klasy młodzieży do klas dorosłych – tym samym figurują w obu tabelach.
W tabelkach poniżej przedstawiamy pełną listę uczestniczących psów wraz z ich podsumowaną punktacją, z podziałem na płeć i klasę wiekową. Jeśli ktoś chciałby otrzymać do wglądu punktację szczegółową – prosimy o kontakt na info@saluki.pl

 

PSY – DOROSŁE / MALES – ADULT

#IMIĘ / NAMEWYSTAWY / SHOWSPUNKTY / POINTS
1.  RONI Sannatis 7 (z 11) 680
2.  AZULU SUEZ Alhaya 7 623
3.  Dabka’s RAMON 2 275
4.  Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA 3 255
5.  BAHIR MALAK Alhaya 2 220
6.  Elamir FAIZ AL ANDALUS 4 215
7.  ASHAR Hadia Min Sahra 2 205
   GHUROOB GHAZI Tall Afar 2 205
8.  Arabica CAPRICE 1 170
9.  CARTHAGO z Gibesovy zahrádky 2 160
10.  Davu Jumanji LEMAR TICAN 3 150
11.  SHAHAB Karsziptar 3 135
12.  AZAR SAFARI Alhaya 3 133
13.  BENTLEY Z Tripu 1 125
14.  LA CORTE Farlat 1 110
15.  ABISHA ARSHAN Devon Exe 2 102
   ARWAN Hadia Min Sahra 1 95
   BUSHRA BAHABAD Alhaya 1 95
   Yalameh SHIR KHAN 1 95
17.  Arshan DUMONT 2 85
   EMIR Tall Afar 2 85
18.  BIZAR BOSSTONE Alhaya 2 55
   Salgrey’s OBLOMOV 2 55
19.  BASAR z Gibesovy zahrádky 1 50
   GUARDIAN Al Zahra 1 50
   Tazillah YARON 1 50
20.  RAZZAG Al Dżeseret 2 40
21.  AFIRE BEY Z Tripu 1 35
   Arabica EQUADOR 1 35
   REZA Al Dżeseret 1 35
22.  LA CRUZ Farlat 1 7
23.  Abu Al Khayar KHAYYAM 1 5
   Arabica DJIN 1 5
   CONRAD av Min Tera 1 5
   RAHIM Al Dżeseret 1 5

 

PSY – MŁODZIEŻ / MALES – JUNIOR

#IMIĘ / NAMEWYSTAWY / SHOWSPUNKTY / POINTS
1.  Bel Etual DELUX 7 620
2.  Hiddekel FUKKATSU 5 263
3.  Salgrey’s OBLOMOV 3 162
4.  Hiddekel FUJIMI 2 155
5.  CROISSANT Z Tripu 2 150
   Yalameh SHIR KHAN 3 150
6.  BUSHRA BAHABAD Alhaya 3 135
7.  BAHIR MALAK Alhaya 3 110
8.  Odan & Odana SENAY AYTAN 3 104
9.  BIZAR BOSSTONE Alhaya 3 100
10.  BAYAZ BAGHLAN Alhaya 1 7

 

PSY – WETERANY / MALES – VETERAN

Nie brały udziału.

 

SUKI – DOROSŁE / FEMALES – ADULT

#IMIĘ / NAMEWYSTAWY / SHOWSPUNKTY / POINTS
1.  Arabica DESIRE 7 (z 9) 1172
2.  RANIA Sannatis 3 470
3.  BENISSAH Z Tripu 3 275
4.  LA MARTELLA Farlat 3 240
5.  Sivatagi Tündérek BÉKÉS 3 230
6.  Canapus QUILAYSA 3 215
7.  HIKMAT HARIZA Danone 1 197
8.  CORNELIA av Min Tera 3 165
   ESMEE z Gibesovy zahrádky 3 165
9.  Arabica CARRERA 2 115
10.  DAMSA Yrtep 1 110
11.  BAHIJA FALAK Alhaya 3 105
12.  HADISSE Al Zahra 1  95
13.  Amiyat ENISCA 2 85
   AWINA La’iqa Najiha 2 85
14.  AKARIYA SHELL Alhaya 1 80
   AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia 1 80
   HEATHER Farlat 1 80
   LA MAREA Farlat 3 80
15.  ALIA Agricola a Nord 3 75
16.  Arabica ETNA 1 50
17.  Amasoneland’s MIDSUMMER HIPPOLYTA 2 40
18.  BELIZE ZIBA Alhaya 1 35
   BISSANA Giliath 1 35
   FLORENCE Aliuzija 1 35
   GESSICA Al Zahra 1 35
   HATIMA Al Zahra 1 35
   Kabeerah BELDIS 1 35
   Yalameh RIH’MAYA 1 35
19.  ALIKA SUNSHINE Alhaya 1 5
   BADIAH av Min Tera 1 5
   Bel Etual BRIGANTINA 1 5
   LARABEE AZADI Al Djiibaajah 1 5
20.  RAHMA Al-Dżeseret 1 4
21.  EMILY z Gibesovy zahrádky 1 3
   Salgrey’s MIRANDA 1 3

 

SUKI – MŁODZIEŻ / FEMALES – JUNIOR

#IMIĘ / NAMEWYSTAWY / SHOWSPUNKTY / POINTS
1.  Bel Etual DIOR II 4 363
2.  Al-Zubeyda ODALISQUE 5 251
3.  BISSANA Giliath 2 200
4.  CORNELIA av Min Tera 3 185
5.  BAHIJA FALAK Alhaya 3 180
6.  FLORENCE Aliuzija 2 125
7.  AWINA La’iqa Najiha 3 100
8.  ATIFA Lilhaya 2 60
9.  BELIZE ZIBA Alhaya 3 57
10.  EMILY z Gibesovy zahrádky 1 55
11.  Al Nafiseh GHASSEDAK 1 25
12.  Hiddekel FUBUKI 1 2

 

SUKI – WETERANY / FEMALES – VETERAN

#IMIĘ / NAMEWYSTAWY / SHOWSPUNKTY / POINTS
1.  BASHRAH Al Zahra 4 150
2.  ANDROMEDA av Min Tera 1 50
0
1 Response
  • Joanna Engvik
    Grudzień 25, 2019

    Dziekuje za Ranking, za prace wlozona w obliczenie, zbierania reesulatow.
    Gratulacje dla zwycięzców !
    I powodzenia w nadchodzącym Roku 2020!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *