Wystawy 2016

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


10.01 – Gdynia – CWC – VI KWPR

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY
klasa pośrednia:
958 – BIS ARABICA Avatar Pinc – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa pośrednia:
959 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC
klasa otwarta:
960 – PATI Sannatis – dosk. I, CWC, NDS, BOB, BOG IV
klasa użytkowa:
961 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC


17.01 – Brodnica (o/Toruń) – CWC – II KWPR

sędzia: Boris Špoljarić (HR)

PSY
klasa pośrednia:
693 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


24.01 – Lubin (o/Legnica) – CWC – XIV Zimowa KWPR

sędzia: Dorota Witkowska (PL)

SUKI
klasa pośrednia:
994 – Lara’s LADY OF ISLAY – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


31.01 – Sosnowiec (o/Będzin) – CWC – V Zimowa KWPR EXPOSILESIA DOGSHOW

sędzia: Krystyna Szulc (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1531 – Dabka’s RAMON – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1532 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa otwarta:
1533 – Arabica BELLIS BELLAGIO – nieobecny

SUKI
klasa pośrednia:
1534 – ADENIUM OBESUM Ana ‚Ayiz Arúh Delenimentum – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


13.02 – Bydgoszcz – CWC – VII Nocna KWPR

sędzia: Tatiana Romanovskaya (BY)

PSY
klasa młodzieży:
1251 – Dabka’S RAMON – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa weteranów:
1252 – Aziz DAYEMAN – dosk I, BOV, BOB, BIS-V I, BOG II

SUKI
klasa szczeniąt:
1253 – MARAM Farlat – WO I, BOP
klasa otwarta:
1254 – BADIAH Av Min Tera – dosk I, CWC
klasa championów:
1255 – ANDROMEDA Av Min Tera – dosk II
1256 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


14.02 – Bydgoszcz – CWC – XII Walentynkowa KWPR

sędzia: Dusan Paunovic (RS)

PSY
klasa młodzieży:
1490 – Dabka’s RAMON – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1491 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – dosk I, CWC, NDPwR
klasa championów:
1492 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC
klasa weteranów:
1493 – Aziz DAYEMAN – dosk I, BOV, BOB, BOG III

SUKI
klasa szczeniąt:
1494 – MARAM Farlat – WO I, BOP
klasa otwarta:
1495 – Arabica BRUNI – dosk II
1496 – BADIAH Av Min Tera – dosk I, CWC
klasa championów:
1497 – ANDROMEDA Av Min Tera – dosk II
1498 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
1499 – GHUNYA-RAIJA Al Firdous – nieobecna


28.02 – Leszno – wystawa championów

sędzia: nieznany

PSY
klasa championów:
343 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC, NDPwR, BOS, Zw.W.Ch. 2016

SUKI
klasa championów:
344 – GHUNYA-RAIJA Al Firdous – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, Zw.W.Ch. 2016


6.03 – Drzonków (o/Zielona Góra) – CACIB

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
2713 – Arabica CAPRICE – WO I, BOP
klasa pośrednia:
2714 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – dosk I, CWC
2715 – FAWWAZ Al Zahra – dosk III
2716 – Sharwassim CALEB – dosk II
klasa otwarta:
2717 – POLDI KALIT Sannatis – nieobecny
2718 – QUITO El Kolub – dosk I, CWC
klasa championów:
2719 – BADY SZACH Sannatis – nieobecny
2720 – Dabka’s MACKENZI – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
2721 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa pośrednia:
2722 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk II
2723 – EUPHORIA Al Zahra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2724 – PUMA Sannatis – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
2725 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk II
2726 – Sharwassim BAHIJA BURAMS – dosk I, CWC
klasa championów:
2727 – Arabica BASANTI – dosk III
2728 – Ta’zim GAIA GEMMILAH – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
2729 – GHANIYAT PARSA Danone – dosk IV
2730 – INADINA Sawahin – dosk II, R-CACIB


12-13.03 – Choceń (o/Włocławek) – CWC – IV Zimowa KWPR

sędzia: Krystyna Szulc (PL)

PSY
klasa otwarta:
844 – BIS ARABICA Avatar Pinc – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa otwarta:
845 – Arabica BRUNI – dosk I, CWC
klasa championów:
846 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


12.03 – Jarosław (o/Przemyśl) – CWC – XLVII KWPR

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa otwarta:
658 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I


19.03 – Katowice – CWC – VII KWPR

sędzia: Maria Zasada (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1118 – ALCARIN Giliath – dosk II
1119 – Dabka’s RAMON – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1120 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa otwarta:
1121 – ETIENNE Al Zahra – dosk I

SUKI
klasa championów:
1122 – BASHRAH Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


20.03 – Katowice – CWC – VIII KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1131 – ALCARIN Giliath – dosk I
klasa otwarta:
1132 – ALMAS Avatar Pinc – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I, BIS II
1133 – ETIENNE Al Zahra – dosk II

SUKI
klasa użytkowa:
1134 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – bdb I
klasa championów:
1135 – BASHRAH Al Zahra – dosk I


10.04 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC – XXXIII Wiosenna KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

  • brak zgłoszeń

10.04 – Gliwice (o/Zabrze) – CWC – XXXVII KWPR

sędzia: Maciej Kozber (PL)

PSY
klasa młodzieży:
963 – ARANEL Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
964 – ANIRA Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOS


16.04 – Grudziądz – CWC – 40. KWPR

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

SUKI
klasa championów:
1037 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


16.04 – Wrocław – CWC – II KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
345 – AFIRE BEY z Tripu – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
346 – Arabica CAPRICE – WO I, BOP, BIS-P II
klasa otwarta:
347 – Arabica BELLIS BELLAGIO – nieobecny
348 – ETIENNE Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa użytkowa:
349 – AYAZ Al Zahra – dosk I, CWC
klasa championów:
350 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
351 – AANISAH z Tripu – WO I
klasa championów:
352 – BASHRAH Al Zahra – dosk I
353 – GHUNYA-RAIJA Al Firdous – dosk II

Konkurencja – Najlepsza Para:
– ETIENNE Al Zahra & BASHRAH Al Zahra
– GHARIB-SADAF Al Firdous & GHUNYA-RAIJA Al Firdous


17.04 – Inowrocław – CWC – XXXI KWPR

sędzia: Maciej Kozber (PL)

SUKI
klasa championów:
888 – Arabica BASANTI  – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


23-24.04 – Opole – CACIB – XXXV Jubileuszowa MWPR

sędzia: Gerard Jipping (NL)

PSY
klasa młodzieży:
2777 – MARDUK Farlat – bdb II
2778 – Dabka’s RAMON – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
klasa otwarta:
2779 – Arabica BELLIS BELLAGIO – dosk I
klasa championów:
2780 – DREAMER Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB
2781 – SHAPOUR Karsziptar – bdb II

SUKI
klasa młodzieży:
2782 – MARAM Farlat – bdb I
klasa pośrednia:
2783 – BASIMA z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB
2784 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – nieobecna
klasa championów:
2785 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, R-CACIB
2786 – DURRAH Al Zahra – dosk II


1.05 – Dobre Miasto (o/Olsztyn) – CWC – XIX KWPR

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

  • brak zgłoszeń

1.05 – Manowo (o/Koszalin) – CWC – KWPM

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa otwarta:
226 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa młodzieży:
227 – DINA Sannatis – dosk I, Zw. Mł., BOJ
klasa otwarta:
228 – PUMA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR


1.05 – Rybnik – CWC – XXXIII KWPR

sędzia: Andrzej Brabletz (PL)

PSY
klasa młodzieży:
867 – MARDUK Farlat – dosk I, Zw.Mł

SUKI
klasa szczeniąt:
868 – Arabica CARRERA – WO I, BOP, BIS-P IV
klasa młodzieży:
869 – ANIRA Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
870 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I
871 – GOLI GOLBAHAR Danone – dosk II


7.05 – Jeleśnia (o/Bielsko-Biała) – CWC – I KWPM

sędzia: Leszek Salamon (PL)

  • brak zgłoszeń

8.05 – Iłża (o/Radom) – CWC – XXXIV KWPR

sędzia: Elena Yerusalimskaya (RU)

PSY
klasa szczeniąt:
Arabica CAMARO – WO I, BOP


8.05 – Jasło (o/Krosno) – CWC – XXV Podkarpacka KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

  • brak zgłoszeń

14-15.05 – Łódź – CACIB – XXIV MWPR

sędzia: Manuel Loureiro Borges (PT)

PSY
klasa młodzieży:
3196 – Dabka’s RAMON – nieobecny
klasa pośrednia:
3197 – Bel Etual LUXOR – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
3198 – Arabica CARRERA – WO I, BOP, BIS-P III
klasa młodzieży:
3199 – MARAM Farlat – bdb I
klasa otwarta:
3200 – Arabica BRUNI – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
3200 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOB, BOG II, BIS o/Łódź III


21.05 – Antoninek (o/Poznań) – CWC – XIV KWPM

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

PSY
klasa championów:
221 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


21.05 – Rzeszów – CWC – KWPM

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa otwarta:
210 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI
klasa championów:
211 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


22.05 – Rzeszów – CACIB – IX MWPR

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY
klasa otwarta:
1388 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II, BIS o/Rzeszów II

SUKI
klasa championów:
1389 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


22.05 – Ustka (o/Słupsk) – CWC – XXI KWPR

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa otwarta:
454 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I, BIS I

SUKI
klasa młodzieży:
455 – DEVI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
456 – PINIA Sannatis – bdb I


28-29.05 – Leszno – CACIB

sędziowie:
* Rafael de Santiago (PR) – chart afgański
* Grzegorz Weron (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
1878 – AFIRE BEY z Tripu – nieobecny
1879 – Arabica CAPRICE – WO I, BOP
klasa otwarta:
1880 – ETIENNE Al Zahra – nieobecny
klasa championów:
1881 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1882 – AANISAH z Tripu – nieobecna
klasa championów:
1883 – Arabica BASANTI – nieobecna
1884 – BASHRAH Al Zahra – nieobecna
1885 – GHUNYA-RAIJA Al Firdous – dosk II, R-CACIB
1886 – INADINA Sawahin – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


29.05 – Gostynin (o/Płock) – CWC – 38. Mazowiecka KWPR

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

  • brak zgłoszeń

5.06 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – CWC – 60. KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa otwarta:
496 – FAWWAZ Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa championów:
497 – BASTIEN Al Zahra – dosk I, CWC

SUKI
klasa championów:
498 – DURRAH Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


11.06 – Racibórz – CWC – XXII KWPR

sędzia: Maria Zasada (PL)

PSY
klasa młodzieży:
419 – MARDUK Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
420 – Arabica BELLIS BELLAGIO – nieobecny


12.06 – Bytom – CWC – 47. KWPR

sędzia: Zdeňka Jílková (CZ)

  • brak zgłoszeń

12.06 – Kalisz – CWC – 40. KWPR

sędzia: Tomasz Borkowski (PL)

PSY
klasa pośrednia:
738 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – nieobecny

SUKI
klasa championów:
739 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


17.06 – Kraków – CWC – krajowa II, IV, V, IX, X Grupy FCI

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
487 – MARAM Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


18.06 – Kraków – CACIB – XX MWPR

sędziowie:
* Grzegorz Weron (PL) – chart afgański, chart polski, whippet, wilczarz irlandzki
* Tomasz Kuszyk (PL) – borzoj, greyhound, saluki, deerhound, inne rasy

PSY
klasa młodzieży:
2083 – MARDUK Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
2084 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2085 – CAESAR Yrtep – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
2086 – ANIRA Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOS


19.06 – Gdynia – CWC – XXI KWPR

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

  • brak zgłoszeń

25.06 – Szczecin – CWC – XXVIII Zachodniopomorska KWPR

sędzia: Michael Forte (IE)

PSY
klasa otwarta:
737 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
738 – YASMIN – bdb I
klasa otwarta:
739 – El Ubaid’s SOMERIAN QUEEN – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


26.06 – Szczecin – CWC – XXIX Zachodniopomorska KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa otwarta:
725 – CORAL CHARM Il Bahara – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
726 – DAFI Sannatis – ??
727 – YASMIN – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
728 – El Ubaid’s SOMERIAN QUEEN – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


26.06 – Jelenia Góra – CWC – 41. Karkonoska KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa otwarta:
706 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa championów:
707 – BASTIEN Al Zahra – dosk I, CWC

SUKI
klasa otwarta:
708 – ADENIUM OBESUM Ana´Ayizaruh Delenimentum – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa championów:
709 – DURRAH Al Zahra – dosk I, CWC


3.07 – Bielsko-Biała – CWC – 42. Beskidzka KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

  • brak zgłoszeń

3.07 – Gorzów Wlkp. – CWC – XLVIII KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
547 – YASMIN – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III


3.07 – Szczytno (o/Olsztyn) – CWC – XLIII Warmińsko-Mazurska KWPR

sędziowie:
* Alberto Cuccillato (IT) – charcik włoski
* Krystyna Opara (PL) – pozostałe rasy

  • brak zgłoszeń

9-10.07 – Warszawa – CACIB + nominacja na Crufts 2017

sędziowie:
* Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) – chart polski
* Gabriela Ridarčíková (SK) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2438 – Arabica CAMARO – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2017
klasa pośrednia:
2439 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2440 – Bel Etual LUXOR– dosk I, CWC
2441 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk II
klasa championów:
2442 – Arabica BASIM – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS, CRUFTS 2017
2443 – SHAPOUR Karsziptar – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
2444 – Arabica CARRERA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, J-CRUFTS 2017
2445 – DEMI Sannatis – dosk II
2446 – MARAM Farlat – nieobecna
2447 – YASMIN – bdb III
klasa otwarta:
2448 – BASHRAN Iranpars – dosk I, CWC
2449 – INARI Sannatis – nieobecna
klasa championów:
2450 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, CRUFTS 2017, BOG III

Konkurencja – Najlepsze Para Hodowlana:
– Arabica BASANTI & Arabica BASIM – lokata I


16.07 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC – VIII KWPM

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

PSY
klasa młodzieży:
175 – Arabica CAPRICE – dosk I, Zw.Mł, BOJ
klasa championów:
176 – Arabica AMIR CHALCHAS – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


17.07 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC – XVI Letnia KWPR

sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

  • brak zgłoszeń

17.07 – Koszalin – CWC – 52. KWPR

sędzia: Ewa Stolarska (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
558 – DAFI Sannatis – ??
559 – DINA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
560 – YASMIN – nieobecna
klasa otwarta:
561 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


17.07 – Nowy Targ – CWC – XX KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

  • brak zgłoszeń

23-24.07 – Konopiska (o/Częstochowa) – CACIB – II MWPR

sędziowie:
* Björn Fritz (DE) – chart afgański, saluki, borzoj, deerhound, wilczarz irlandzki
* Vladimir Panuška (CZ) – pozostałe rasy

PSY
klasa użytkowa:
2169 – Arabica BASIM – bdb I
klasa championów:
2170 – SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
2171 – Arabica CARRERA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
2172 – MARAM Farlat – dosk II
klasa championów:
2173 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR

Konkurencja
* Najlepsza Para Hodowlana: Arabica BASIM & Arabica BASANTI – lokata III


24.07 – Konopiska (o/Częstochowa) – klubowa chartów

sędziowie:
* Vladimir Panuška (CZ) – chart afgański, saluki, borzoj, deerhound, wilczarz irlandzki
* Björn Fritz (DE) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
61 – Arabica CAPRICE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, Mł.Zw.Kl. 2016
klasa pośrednia:
62 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC
klasa otwarta:
63 – Arabica ALI CHALCHAS – dosk II
64 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
65 – Arabica BASIM – dosk. I, CWC, BIS-W I
klasa championów:
66 – Arabica AMIR CHALCHAS – dosk II
67 – SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, Zw.Kl. 2016, BOB, BIS I

SUKI
klasa młodzieży:
68 – Arabica CARRERA – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.Kl. 2016
69 – MARAM Farlat – dosk II
klasa championów:
70 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOS, Zw.Kl. 2016

Konkurencje:
* Najlepsza Para Hodowlana: Arabica BASIM & Arabica BASANTI – lokata III
* Najlepsza Grupa Hodowlana: Hodowla Arabica – lokata II


31.07 – Będzin – CWC – XI Wakacyjna KWPR

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa pośrednia:
567 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
568 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


31.07 – Chojnice – CWC – XXXIX Kaszubska KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

  • brak zgłoszeń

6-7.08 – Zakopane – CACIB – IV MWPR

sędziowie:
* Maciej Lipiec (PL) – charcik włoski, chart polski, whippet, wilczarz irlandzki
* Kazimierz Rychlik (PL) – pozostałe rasy

SUKI
klasa otwarta:
1381 – Salgrey’s ISFAHAN – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


14.08 – Bytom – CWC – 48. KWPR

sędzia: Marta Kościańska (PL)

  • brak zgłoszeń

14.08 – Golub-Dobrzyń (o/Toruń) – CWC – XLIX KWPR

sędzia: Aleksander Waszkowski (PL)

PSY
klasa otwarta:
838 – BENJAMIN Av Min Tera – nieobecny
klasa championów:
839 – Dabka’s NAPOLEON – nieobecny
klasa weteranów:
840 – Aziz DAYEMAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOS, BOBV, BIS-V III

SUKI
klasa championów:
841 – BADIAH Av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


21.08 – Sopot – CACIB

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa otwarta:
2442 – BENJAMIN Av Min Tera – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2443 – Dabka’s NAPOLEON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR
klasa weteranów:
2444 – Aziz DAYEMAN – dosk I, BOS, BOV, BIS-V IV

SUKI
klasa młodzieży:
2445 – MARAM Farlat – bdb I
klasa otwarta:
2446 – BADIAH Av Min Tera – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
2447 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2448 – AMINAH Aliuzija – bdb II
2449 – ANDROMEDA Av Min Tera – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG III

Konkurencje:
* Najlepsza Grupa Hodowlana – II miejsce, hod. Av Min Tera


21.08 – Nowy Sącz – CWC – XXIX KWPR

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

  • brak zgłoszeń

27.08 – Gostynin (o/Płock) – CWC – 39. Mazowiecka KWPR

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

  • brak zgłoszeń

27.08 -Skaryszew (o/Radom) – CWC – KWPM

sędzia: Zoya Bogdanova (RU)

PSY:
klasa młodzieży:
144 – Arabica CAMARO – dosk I
klasa otwarta:
145 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


28.08 – Skaryszew (o/Radom) – CWC – XXXV KWPR

sędzia: Dmitry Prozorov (RU)

  • brak zgłoszeń

3-4.09 – Białystok – CACIB – X MWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

SUKI:
klasa młodzieży:
1360 – MARAM Farlat – dosk I, Zw.Mł, BOJ, BOB
klasa championów:
1361 – AMINAH Aliuzija – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR


4.09 – Przemyśl – CWC – XLVIII KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

  • brak zgłoszeń

10.09 – Świętochłowice (o/Chorzów) – CWC – 56. KWPR

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

PSY
klasa otwarta:
782 – Khiva’s CREAM DREAM – dosk I, CWC
klasa championów:
783 – AL’SARIF Kambizes – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa użytkowa:
784 – AZADEH SARANI Kambizes – dosk I, CWC
klasa championów:
785 – ALISHA SAIDA Kambizes – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


11.09 – Warszawa – CWC – Stołeczna KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
967 – Arabica CAMARO – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
968 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
969 – DEMI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOS


17.09 – Bełchatów-Wawrzkowizna (o/Łódź) – CWC – KWPM

sędziowie:
* Hanna Woźna-Gil (PL) – charcik włoski, chart afgański, chart polski
* Miroslav Václavík (CZ) – pozostałe rasy

  • brak zgłoszeń

18.09 – Gorzów Wlkp. – CWC – V Jesienna KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa otwarta:
571 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – bdb II
572 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
573 – DAFI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
574 – DEVI Sannatis – dosk I, CWC
klasa otwarta:
575 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


24.09 – Wrocław – CACIB – XXIV MWPR

sędziowie:
* Grzegorz Weron (PL) – charcik włoski, chart polski
* Krystyna Opara (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
2515 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2516 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
2517 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2518 – Lara’s LADY OF ISLAY – nieobecna
2519 – Salgrey’s ISFAHAN – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


1.10 – Rybnik – CWC – KWPM

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa młodzieży:
237 – MARDUK Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
238 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
239 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


2.10 – Myślęcinek (o/Bydgoszcz) – CWC – KWPM

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
225 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – WO I, BOMP


2.10 – Rybnik – CWC – XXXIV KWPR

sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

PSY
klasa pośrednia:
918 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa pośrednia:
919 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC
klasa championów:
920 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


2.10 – Słupsk – CWC – XVII Jesienna KWPR

sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (PL)

PSY:
klasa otwarta:
379 – CORAL CHARM Il Bahara – nieobecny

SUKI:
klasa szczeniąt:
380 – GIULIETTA Al Zahra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
381 – DEVI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
382 – PATI Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I, Grand Prix o/Słupsk III


8.10 – Spała (o/Rybnik) – CWC – Hubertus KWPM

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

PSY
klasa otwarta:
254 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


9.10 – Zabrze – CWC – 38. KWPR

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

PSY
klasa pośrednia:
698 – AMDIR Giliath – dosk II
699 – ANARION Giliath – dosk III
700 – MARDUK Farlat – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa otwarta:
701 – Khiva’s CREAM DREAM – nieobecny

SUKI:
klasa pośrednia:
702 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


15.10 – Jelenia Góra – CWC – I Jesienna KWPR

sędzia: Jan Coppens (NL)

  • brak zgłoszeń

16.10 – Jelenia Góra – CWC – II Jesienna KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

  • brak zgłoszeń

15-16.10 – Choceń (o/Włocławek) – CWC – XXVIII Kujawska KWPR

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

  • brak zgłoszeń

29.10 – Poznań – CACIB + nominacja na Crufts 2017

sędzia: Rui Oliveira (PT)

PSY:
klasa młodzieży:
2482 – Matanah’s CHAYYIM – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2017
klasa pośrednia:
2483 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2484 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk II
2485 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk IV
2486 – Dabka’s O’BOY THE SON OF IZZIE – dosk I, CWC, R-CACIB
2487 – Dabka’s PASCALE – dosk III
klasa championów:
2488 – JOY OF DABKA Djaal Lhilal – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, CRUFTS 2017, BOS
2489 – SHAPOUR Karsziptar – dosk II

SUKI:
klasa szczeniąt:
2490 – GIULIETTA Al Zahra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
2491 – Hala Angel’s AIDA SOL – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2017, BOJ
2492 – DINA Sannatis – dosk II
klasa otwarta:
2493 – BOYE BAMI BAHAR Al Qom – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2494 – Sharwassim CHAKIRA – dosk II
2495 – Ahmadi FROST BITE – dosk III
2496 – MUFIH NA MALIKAH AL JAMAAL Djaal Lhilal – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, CRUFTS 2017, BOB, BOG II

Konkurencje:
* Najlepsza grupa hodowlana: Dabka’s – II lokata


30.10 – Poznań – CACIB + Zw.PL

sędzia: Kazimierz Rychlik (PL)

PSY:
klasa młodzieży:
2892 – Arabica CAPRICE – nieobecny
2893 – Matanah’s CHAYYIM – bdb I
2894 – Arabica COUNTACH – bdb II
klasa pośrednia:
2895 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2896 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk III
2897 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk II
2898 – Dabka’s O’BOY THE SON OF IZZIE – dosk I, CWC, R-CACIB
2899 – Dabka’s PASCALE – dosk IV
klasa użytkowa:
2900 – Arabica BASIM – dosk I, CWC
klasa championów:
2901 – JOY OF DABKA Djaal Lhilal – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOS, Zw.PL 2016
2902 – SHAPOUR Karsziptar – dosk II

SUKI:
klasa młodzieży:
2903 – Hala Angel’s AIDA SOL – dosk II
2904 – Arabica CARRERA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, Mł.Zw.PL 2016
klasa otwarta:
2905 – BOYE BAMI BAHAR Al Qom – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, Zw.PL 2016, BOB
klasa championów:
2906 – Sharwassim CHAKIRA – dosk III
2907 – Ahmadi FROST BITE – dosk I, CWC, R-CACIB
2908 – MUFIH NA MALIKAH AL JAMAAL Djaal Lhilal – dosk II


11.11 – Szczecinek (o/Koszalin) – CWC – Jesienna KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY:
klasa otwarta:
671 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI:
klasa pośrednia:
672 – DEVI Sannatis – nieobecna
klasa otwarta:
673 – PINIA Sannatis – nieobecna


12.11 – Kielce – CACIB – X MWPR

sędzia: Erodotos Neofytou (CY)

PSY
klasa pośrednia:
2802 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2803 – Dabka’s SURMA – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
2804 – GESSICA Al Zahra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
2805 – DEVI Sannatis – bdb I
klasa otwarta:
2806 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC
klasa championów:
2807 – BASIMA z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG I, BIS IV


13.11 – Kielce – CACIB – XI MWPR

sędzia: Harto Stockmari (FI)

PSY
klasa pośrednia:
2601 – Dabka’s RAMON – bdb I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2602 – Dabka’s SURMA – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
2603 – GESSICA Al Zahra – OB I
klasa młodzieży:
2604 – DEVI Sannatis – nieobecna
klasa otwarta:
2605 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2606 – BASIMA z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


2-4.12 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – CWC – 61. KWPR

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

PSY
klasa championów:
858 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


3-4.12 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC – XXXV Zimowa KWPR

sędzia: Ewa Stolarska (PL)

PSY
klasa otwarta:
1036 – ARZU SUN Ana’Ayiz ArúH Delenimentum – nieobecny

SUKI
klasa pośrednia:
1037 – DEMI Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


10-11.12 – Lublin – CACIB – I MWPR

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2295 – Arabica CAMARO – nieobecny
klasa otwarta:
2296 – Arabica BASHIR – nieobecny
2297 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2298 – Dabka’s SURMA – WO I, BOMP
klasa championów:
2299 – PUMA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOS

 

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *