Wystawy 2018

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


7.01.2018 – Gdynia – CWC – VIII KWPR

sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

PSY
klasa pośrednia:
1030 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1031 – LA MARTELLA Farlat – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1032 – Yalameh RIH’MAYA – dosk I, Zw. Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1033 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa championów:
1034 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC


13.01.2018 – Brodnica (o/Toruń) – CWC chartów

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
25 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – WO I, BOMP, BIS-MP I
klasa młodzieży:
26 – Arabica DESOTO – dosk I, Zw. Mł., BOJ
27 – Arabica DJIN – dosk II
klasa pośrednia:
28 – AZAR SAFARI Alhaya – bdb I
klasa otwarta:
29 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa otwarta:
30 – DILAFROZE Yrtep – bdb II
31 – GESSICA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR
klasa championów:
32 – CALYPSO Yrtep – bdb
33 – PINIA Sannatis – ??


13.01.2018 – Brodnica (o/Toruń) – CWC  – IV KWPR

sędzia: Boris Špoljarić (HR)

PSY
klasa młodzieży:
843 – Arabica DJIN – dosk I, Zw. Mł., BOJ, BOB
klasa pośrednia:
844 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
845 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa otwarta:
846 – DILAFROZE Yrtep – dosk I, CWC
klasa championów:
847 – CALYPSO Yrtep – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
848 – PINIA Sannatis – ?? II


21.01.2018 – Lubin (o/Legnica) – CACIB – V MWPR

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1827 – BENTLEY z Tripu – dosk I, Zw.Mł.
1828 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk III
1829 – RA Al Dżeseret – dosk
1830 – RAHIM Al Dżeseret – dosk IV
1831 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II
klasa pośrednia:
1832 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1833 – GRONK Al Zahra – dosk II
1834 – GUARDIAN Al Zahra – dosk III
klasa otwarta:
1835 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
1836 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt:
1837 – ALIA Agricola a Nord – WO II
1838 – HATIMA Al Zahra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1839 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1840 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
1841 – DILAFROZE Yrtep – dosk I, CWC
1842 – Lara’s LADY OF ISLAY – dosk II
klasa championów:
1843 – EUPHORIA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB

Konkurencje:
Najlepsza Grupa Hodowlana – 3 lokata: Al Dżeseret


28.01.2018 – Sosnowiec (o/Będzin) – CWC – VII Zimowa KWPR – ExpoSilesia Dog Show

sędzia: Maria Zasada (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1621 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk I (bez wniosku)
klasa pośrednia:
1622 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, CWC
1623 – Mamnouna’s FOURYYJAT SAJJID – dosk III
1624 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk II
klasa otwarta:
1625 – Mamnouna’s ENSANNIYYAT – dosk I (bez wniosku)
klasa championów:
1626 – ETIENNE Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
1627 – BENISSAH z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
1628 – AANISAH z Tripu – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


4.02.2018 – Bydgoszcz – CACIB – I MWPR

sędziowie:
* Andrzej Brabletz (PL) – chart polski, rosyjski
* Carmen S. Navarro Guisado (ES) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2613 – RA Al-Dżeseret – bdb
2614 – RAHIM Al Dżeseret – bdb
2615 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, Zw. Mł.
klasa pośrednia:
2616 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2617 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
2618 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk II
klasa championów:
2619 – GHARIB-SADAF Al Firdous – bdb I

SUKI
klasa młodzieży:
2620 – HEATHER Farlat – dosk II
2621 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2622 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa otwarta:
2623 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB


11.02.2018 – Sosnowiec (o/Katowice) – CACIB + nominacja na Crufts 2019 – XXII MWPR

sędziowie:
* Lotte Jørgensen (DK) – chart perski, afgański, hiszpański, whippet
* Peter Friedrich (DE) – azawakh, sloughi, chart polski, greyhound, wilczarz irl.
* Zeferino José Cardoso Silva (PR) – charcik włoski, borzoj

PSY
klasa młodzieży:
2178 – Zadonas DAKKAR – dosk I, Zw.Mł., BOJ, J-CRUFTS 2019, BOS
klasa pośrednia:
2179 – CASPER Aliuzija – dosk III
2180 – Arabica DESOTO – dosk II
2181 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, CWC, NDPwR (CACIB nie przyznany), CRUFTS 2019
klasa użytkowa:
2182 – KARIM of Falconers Dream – dosk I (bez wniosku)

SUKI
klasa pośrednia:
2183 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2184 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, CRUFTS 2019, BOB, BOG IV


28.01.2017 – Leszno – wystawa championów – Bosch Champion of Champion’s Show

sędzia: Victor Lobakin (AZ)

PSY
418 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk II
419 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, NDPwR, Zw.W.Ch.2018, BOB

SUKI
420 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, CWC, NDSwR, Zw.W.Ch.2018, BOS
421 – GLORIA Al Zahra – nieobecna


4.03.2018 – Drzonków (o/Zielona Góra) – CACIB

sędziowie:
* Alenka Pokorn (SI) – chart perski, afgański, rosyjski
* Rainer Jacobs (DE) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2235 – BENTLEY z Tripu – dosk II
2236 – RA Al Dżeseret – bdb IV
2237 – RAHIM Al Dżeseret – dosk III
2238 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2239 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, CWC
2240 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
2241 – GRONK Al Zahra – dosk III
klasa otwarta:
2242 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
2243 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk IV
2244 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk II, R-CACIB
2245 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk III
2246 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodzieży:
2247 – Amiyat ENISCA – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
2248 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOS
klasa otwarta:
2249 – VIVA LA DIOSKURY s Berega Turi – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2250 – CALYPSO Yrtep – dosk I, CWC
2251 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
2252 – GLORIA Al Zahra – dosk II
2253 – LARA’S LADY OF ISLAY – nieobecna


11.03.2018 – Choceń (o/Włocławek) – CWC – VI Zimowa KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1145 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł., BOS
klasa pośrednia:
1146 – Arabica DJIN – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa młodzieży:
1147 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, Zw. Mł., BOJ, BOB


10-11.03.2018 – Jarosław (o/Przemyśl) – CWC – 51. KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
724 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – WO I, BOP, BIS-P IV
klasa młodzieży:
725 – Zadonas DAKKAR – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS, BIS-J II

SUKI
klasa ?:
726 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


11.03.2018 – Jelenia Góra – CWC 1,2,3,9,10 gr. FCI

sędziowie:
* Tomáš Kučera (CZ) – saluki, chart afgański, whippet
* Massimiliano Mannucci (IT) – charcik włoski
* Blanka Horbatowska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
600 – BENTLEY z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
601 – ABIR SERENGETI Alhaya – bdb I
klasa otwarta:
602 – GRONK Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa pośrednia:
603 – GLORIA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


24-25.03.2018 – Wałbrzych – CWC – 64. KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1023 – RA Al Dżeseret – bdb I
klasa pośrednia:
1024 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa otwarta:
1025 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC

SUKI
klasa otwarta:
1026 – DARSAMIN Yrtep – dosk I, CWC
klasa championów:
1027 – CASIAH al-Quadar – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


24-25.03.2018 – Piaseczno – CWC – II KWPR

sędzia: Henrik Härling (SE)

PSY
klasa młodzieży:
1508 – CATHAR RHYTHM ana’ Ayiz arúH Delenimentum – bdb I
klasa pośrednia:
1509 – Arabica DESOTO – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
1510 – SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I, BIS-W II
klasa weteranów:
1511 – NAJID Orman – dosk I, Zw.Wet., BOV

SUKI
klasa pośrednia:
1512 – Dabka’s SURMA – dosk. I, CWC, NDS, BOS
klasa otwarta:
1513 – Kabeerah BELDIS – ??


7-8.04.2018 – Warszawa – CACIB

sędziowie:
* Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) – whippet
* Arne Foss (NO) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
Zadonas DAKKAR – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
Arabica DESOTO – dosk I, CWC, R-CACIB
AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
klasa otwarta:
Arabica CAPRICE – dosk III
AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
– Imran ELHAM HAMDAN – dosk I, CWC
klasa championów:
Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
HEATHER Farlat – bdb I
klasa pośrednia:
Arabica DESIRE – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
Dabka’s SURMA – dosk II
klasa otwarta:
– Kabeerah BELDIS – dosk I, CWC
klasa championów:
GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB


21.04.2018 – Grudziądz – CWC – XLII KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

  • brak zgłoszeń

21.04.2018 – Grudziądz – CWC – IV KWPR (popołudniowa)

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

  • brak zgłoszeń

21.04.2018 – Zakrzów (o/Racibórz) – CWC – 24. KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa użytkowa:
789 – KARIM of Falconers Dream – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

(w planie sędziowania wymienione też saluki o nr 788, 790, 791 – błąd oddziału, to psy zgłoszone na dzień następny… tam odpowiednio nr 722, 723, 724)


22.04.2018 – Zakrzów (o/Racibórz) – CWC – 25. Jubileuszowa KWPR

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa otwarta:
722 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa użytkowa:
637 – KARIM of Falconers Dream – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
723 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
724 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


22.04.2018 – Krosno – CWC – XXVII Podkarpacka KWPR

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

  • brak zgłoszeń

22.04.2018 – Inowrocław – CWC – XXXIII KWPR

sędzia: Adam Ostrowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
814 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
klasa pośrednia:
815 – RADŻA Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa otwarta:
816 – REZA Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
817 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR


28-29.04.2018 – Opole – CACIB – XXXVII MWPR

sędzia: Tamás Jakkel (HU)

PSY
klasa młodzieży:
2485 – BENTLEY z Tripu – dosk I, Zw.Mł.
2486 – RA Al Dżeseret – bdb II
klasa pośrednia:
2487 – Arabica DESOTO – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II
2488 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk II
2489 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk III
klasa otwarta:
2490 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk II
2491 – GRONK Al Zahra – dosk I, CWC
2492 – RAHIM Al Dżeseret – bdb III
klasa championów:
2493 – EMIR Tall Afar – bdb III
2494 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk II
2495 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
2496 – BENISSAH z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2497 – Arabica DESIRE – dosk II
2498 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2499 – AANISAH z Tripu – dosk II
2500 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
2501 – DARSAMIN Yrtep – dosk III
klasa championów:
2502 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
2503 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna


1.05.2018 – Dobre Miasto (o/Olsztyn) – CWC – XXI KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

  • brak zgłoszeń

1.05.2018 – Manowo (o/Koszalin) – CWC p.myśl. – XIII KWPM

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – nieobecny
klasa młodzieży:
Zadonas DAKKAR – nieobecny
klasa otwarta:
Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodzieży:
LA MARTELLA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ
Yalameh RIH’MAYA – dosk II
klasa pośrednia:
Amiyat ENISCA – nieobecna
klasa otwarta:
YASMIN – nieobecna
klasa championów:
GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


3.05.2018 – Jeleśnia (o/Bielsko-Biała) – CWC p.myśl. – III KWPM

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa pośrednia:
Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, NDPwR
klasa użytkowa:
SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, BIS-W I
klasa weteranów:
NAJID Orman – dosk I, Zw.Wet., BOV, BOS, BIS-V I

SUKI
klasa otwarta:
– Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa championów:
– ANIRA Giliath – dosk I, CWC


6.05.2018 – Rybnik – CWC – XXXVII KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
858 – Aile Ferdi CICI CICEC – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
859 – Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
klasa championów:
860 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC


6.05.2018 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC – XXXIX KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
736 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
737 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I


12-13.05.2018 – Łódź – CACIB – XXVI MWPR

sędziowie:
* Željko Gajić (SI) – chart afgański, whippet
* Andreas Schemel (GB) – charcik włoski
* Nemanja Jovanovic (SRB) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2787 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
klasa pośrednia:
2788 – Arabica DJIN – dosk II
2789 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
2790 – RADŻA Al Dżeseret – bdb III
klasa otwarta:
2791 – Arabica CAPRICE – dosk II
2792 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, R-CACIB
2793 – REZA Al Dżeseret – bdb III
klasa championów:
2794 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR

SUKI
klasa pośrednia:
2795 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2796 – GLORIA Al Zahra – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
klasa championów:
2797 – Arabica CARRERA – dosk I, CWC


19-20.05.2018 – Twardy Dół k. Zblewa (o/Sopot) – CWC p.myśl.

sędzia: Natasa Davidovic (SRB)

  • brak zgłoszeń

19.05.2018 – Kampinos (o/Warszawa) – klubowa chartów

sędzia: Willem Buitenkamp (NL)

PSY
klasa młodzieży:
68 – Kapadokija WIND GILAVAR PENKTAS ELEMENT – dosk III
69 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk II
70 – Zadonas DAKKAR – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.Kl.2018
klasa pośrednia:
71 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, CWC
72 – Arabica DJIN – bdb IV
73 – AZAR SAFARI Alhaya – bdb III
74 – Dix Dax NOMIR AL NAMEL – ? II
klasa otwarta:
75 – Arabica DESOTO – dosk IV
76 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
77 – Imran ELHAM HAMDAN – bdb
78 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOS, Zw.Kl.2018
79 – Dabka’s RAMON – dosk III
klasa użytkowa:
80 – Arabica BASIM – dosk I, CWC, BIS-W II
81 – SHAPOUR Karsziptar – ? II
klasa championów:
82 – Bel Etual LUXOR – dosk I, (??)
83 – CAESAR Yrtep – dosk II
84 – Dioskury RAM RAMMAH – dosk III
klasa weteranów:
85 – Imran CIYAR RIHH – dosk I, Zw.Wet., Zw.Kl.Wet.2018
86 – NAJID Orman – ? II

SUKI
klasa młodzieży:
87 – HEATHER Farlat – ? II
88 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.Kl.2018, BOJ, BIS-J IV
89 – Yalameh RIH’MAYA – nieobecna
klasa pośrednia:
90 – Arabica DESIRE – ? II
91 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – ? III
92 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, NDSwR, Zw.Kl.2018, BOB
klasa otwarta:
93 – Amasonelands ANITRAS DANS – dosk I, CWC
94 – VIVA LA DIOSKURY S Berega Turi – bdb II
klasa użytkowa:
95 – EL CASAR Farlat – ? I, (??)
klasa championów:
96 – Arabica CARRERA – dosk I, CWC
97 – DEMI Sannatis – dosk II
98 – EL BUSTE Farlat – dosk III
99 – MARAM Farlat – dosk IV
klasa weteranów:
100 – Ta’zim FARAZA FADILAH – dosk I, Zw.Wet., Zw.Kl.Wet.2018, BOV, BIS-V IV

Konkurencje:
* Najlepsza głowa – LA MARTELLA Farlat


20.05.2018 – Kampinos (o/Warszawa) – CWC chartów

sędzia: Jarmo Vuorinen (FI)

PSY
klasa młodzieży:
27 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J IV
klasa pośrednia:
28 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa otwarta:
29 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
30 – Dioskury RAM RAMMAH – dosk I, CWC
klasa weteranów:
31 – Imran CIYAR RIHH – dosk I, Zw.Wet., BOV, BIS-V II

SUKI
klasa młodzieży:
32 – Yalameh RIH’MAYA – nieobecna
klasa pośrednia:
33 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC
klasa otwarta:
34 – Kabeerah BELDIS – dosk I, ??
klasa championów:
35 – VIVA LA DIOSKURY S Berega Turi – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


20.05.2018 – Zabrze – CWC – XLI Zabrzańska KWPR

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
675 – LA MAREA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


20.05.2018 – Radom – CWC – XXXVIII KWPR

sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (PL)

  • brak zgłoszeń

26.05.2018 – Kamionka (o/Rzeszów) – CWC p.myśl. – V KWPM

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa młodzieży:
296 – RONI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J III
klasa otwarta:
297 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


26.05.2018 – Ustka (o/Słupsk) – CWC 1,2,3,9,10 gr. FCI

sędzia: Piotr Król (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
433 – HEATHER Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III


27.05.2018 – Rzeszów – CACIB – XI MWPR

sędziowie:
* Maria Zasada (PL) – chart węgierski, galgo, greyhound
* Espen Engh (NO) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1551 – RONI Sannatis – bdb I
klasa otwarta:
1552 – PADI SZACH Sannatis – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III, BIS o/Rzeszów I

SUKI
klasa młodzieży:
1553 – BENISSAH z Tripu – nieobecna
klasa otwarta:
1554 – AANISAH z Tripu – nieobecna


27.05.2018 – Ustka (o/Słupsk) – CWC – XXIII KWPR

sędzia: Barbara Larska (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
582 – HEATHER Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III


3.06.2018 – Leszno – CACIB – CACIB Prestige

sędziowie:
* Jarosław Grunt (PL) – chart polski, afgański, whippet, charcik włoski
* Petru Muntean (RO) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1850 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł.
1851 – RA Al Dżeseret – dosk II
klasa pośrednia:
1852 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1853 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
1854 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1855 – SHAHAB Karsziptar – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
1856 – BENISSAH z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS-J IV
1857 – HEATHER Farlat – dosk II
klasa otwarta:
1858 – DARSAMIN Yrtep – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1859 – AANISAH z Tripu – dosk II
1860 – CASIAH Al-Quadar – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR


3.06.2018 – Gostynin (o/Płock) – CWC – 42. Mazowiecka KWPR

sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

PSY
klasa młodzieży:
756 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
757 – Arabica DJIN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


9.06.2018 – Uzarzewo (o/Poznań) – CWC p.myśl. – XVI KWPM

sędziowie:
* Tadeusz Chwalny (PL) – chart polski
* Maciej Lipiec (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
231 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II
232 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II
klasa otwarta:
233 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
234 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
235 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa użytkowa:
236 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, CWC

Konkurencje:
* Najlepsza Grupa Hodowlana – lokata II: Alhaya


9.06.2018 – Bytom – CWC – 51. KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodzieży:
617 – LA CORTE Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodzieży:
618 – LA MAREA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


10.06.2018 – Bytom – CWC – 52. KWPR

sędzia: Darko Drobnjak (SRB)

SUKI
klasa młodzieży:
577 – LA MAREA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


10.06.2018 – Kalisz – CWC – 42. KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

  • brak zgłoszeń

17.06.2018 – Kraków – CACIB – XXII MWPR

sędziowie:
* Debra Thornton (USA) – saluki, chart rosyjski, afgański, wilczarz irl.
* Andrzej Kot (PL) – chart polski
* Catarina Molinari (PT) – charcik włoski, whippet, galgo, greyhound, deerhound
* Elżbieta Chwalibóg (PL) – azawakh, pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1962 – HUNTER Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS, BIS-J III
klasa pośrednia:
1963 – Arabica DESOTO – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR
klasa otwarta:
1964 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk II
1965 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1966 – ETHAM Al Zahra – nieobecny
1967 – FAWWAZ Al Zahra – dosk I, CWC
1968 – Bel Etual LUXOR – nieobecny
1969 – SHAPOUR Karsziptar – dosk II
klasa weteranów:
1970 – NAJID Orman – dosk I, Zw.Wet., BOV

SUKI
klasa młodzieży:
1971 – LA MAREA Farlat – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
1972 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC
1973 – Aile Ferdi CICI CICEC – bdb III
1974 – Dabka’s SURMA – dosk II
klasa otwarta:
1975 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk II
1976 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV
1977 – GLADISSE Al Zahra – nieobecna
klasa championów:
1978 – Arabica CARRERA – dosk I, CWC, R-CACIB
1979 – MARAM Farlat – dosk II


24.06.2018 – Szczytno (o/Olsztyn) – CWC – XLV Warmińsko-Mazurska KWPR

sędzia: Krystyna Szulc (PL)

  • brak zgłoszeń

24.06.2018 – Jelenia Góra – CWC

sędzia: Iuza Beradze (CZ)

PSY
klasa pośrednia:
611 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk II
612 – BENTLEY z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
613 – RA Al Dżeseret – dosk III
klasa otwarta:
614 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
615 – GRONK Al Zahra – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodzieży:
616 – HATIMA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


30.06-1.07.2018 – Szczecin – CACIB  XXIV MWPR

sędzia: Roland Spörr (AT)

PSY
klasa pośrednia:
1659 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, CWC
1660 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
klasa otwarta:
1661 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV
1662 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – ?? II
klasa championów:
1663 – Almiighi DUNGAH – dosk I, CWC, R-CACIB
1664 – NARDOUS Ter Dolen – dosk II

SUKI
klasa szczeniąt:
1665 – Paschdou’s CUWAN – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1666 – Yalameh RIH’MAYA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1667 – Amiyat ENISCA – dosk II
1668 – Aile Ferdi CICI CICEC – db
1669 – Emoticon FROSTNIP – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
1670 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, CWC
1671 – YASMIN – nieobecna
klasa championów:
1672 – Showhunters AMBER – dosk I, CWC, R-CACIB


30.06.2018 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – CWC – 45. Beskidzka KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

  • brak zgłoszeń

1.07.2018 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – CWC – 46. Beskidzka KWPR

sędzia: Adam Ostrowski (PL)

  • brak zgłoszeń

7.07.2018 – Piotrków Trybunalski (o/Łódź) – CWC p.myśl.

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
245 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J II
klasa championów:
246 – ARZU SUN Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk II
247 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV


7.07.2018 – Będzin – CWC – XIII Wakacyjna KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa pośrednia:
711 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV


8.07.2018 – Gdynia – CWC – XXIII KWPR

sędziowie:
* Andrzej Kot (PL) – chart polski
* Morag Connolly (IR) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
653 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa młodzieży:
654 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II
klasa pośrednia:
655 – Arabica DAENERYS – ??


14-15.07.2018 – Gorzów Wlkp. – CACIB

sędziowie:
* Peter Friedrich (DE) – saluki, deerhound, greyhound, wilczarz irlandzki, borzoj
* Felicity Thompson (IR) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1624 – BAHIR MALAK Alhaya – WO I, BOMP
klasa pośrednia:
1625 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
1626 – RA Al Dżeseret – dosk II
klasa otwarta:
1627 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1628 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II
klasa championów:
1629 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, R-CACIB
1630 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – ?? II

SUKI
klasa młodzieży:
1631 – Yalameh RIH’MAYA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
1632 – HEATHER Farlat – ?? II
klasa pośrednia:
1633 – Amiyat ENISCA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwr, BOS
klasa otwarta:
1634 – YASMIN – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1635 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna


14.07.2018 – Nowy Targ – CWC – XXIII KWPR

sędzia: Leszek Salamon (PL)

SUKI
klasa otwarta:
492 – FAIRYTALE Tall Afar – dosk I, CWC
klasa championów:
493 – ELANI Tall Afar – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


15.07.2018 – Nowy Targ – CWC –  XXIV KWPR

sędzia: Jaroslav Matyáš (SK)

SUKI
klasa otwarta:
484 – FAIRYTALE Tall Afar – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa championów:
485 – ELANI Tall Afar – dosk I, CWC


21.07.2018 – Konopiska (o/Częstochowa) – CWC p.myśl.

sędzia: Andrzej Brabletz (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
303 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – WO I, BOMP, BIS-MP II
klasa młodzieży:
304 – LA CORTE Farlat – nieobecny
klasa pośrednia:
305 – Arabica DESOTO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
306 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny


21-22.07.2018 – Konopiska (o/Częstochowa) – CACIB – IV MWPR

sędziowie:
* Maciej Lipiec (PL) – borzoj, chart afgański
* Maria Zasada (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
2378 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
2379 – LA CORTE Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2380 – Arabica DESOTO – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II
klasa otwarta:
2381 – ASHAR Hadia Min Sahra – dosk I, CWC
klasa championów:
2382 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, R-CACIB
2383 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2384 – BAHIJA FALAK Alhaya – WO I
klasa młodzieży:
2385 – HEATHER Farlat – dosk. I, Zw.Mł.
klasa championów:
2386 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


28-29.07.2018 – Zakopane – CACIB – VI MWPR

sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (PL)

PSY
klasa otwarta:
1299 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk II
1300 – ASHAN Hadia Min Sahra – dosk I, CWC
klasa championów:
1301 – EMIR Tall Afar – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
1302 – FAWAD Al Zahra – dosk II

SUKI
klasa pośrednia:
1303 – LA MAREA Farlat – dosk I, CWC
klasa championów:
1304 – CELIORA Lux Essenia – dosk II
1305 – FAIRYTALE Tall Afar – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


29.07.2018 – Chojnice – CWC – XLI Kaszubska KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa młodzieży:
669 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
670 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


4.08.2018 – Sopot – CACIB – XXVII MWPR

sędziowie:
* Elżbieta Augustyniak (PL) – whippet
* Vija Klucniece (LV) – pozostałe rasy

PSY
klasa otwarta:
2022 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, CWC (CACIB nie przyznany)

SUKI
klasa młodzieży:
2023 – HEATHER Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa championów:
2024 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC (CACIB nie przyznany)
klasa weteranów:
2025 – Ta’zim FARAZA FADILAH – dosk I, Zw.Wet., BOV


5.08.2018 – Sopot – CACIB – XXVIII MWPR

sędziowie:
* Oliver Simon (HR) – whippet
* Elżbieta Augustyniak (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa otwarta:
1843 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1844 – HEATHER Farlat – dosk I, Zw.Mł, BOJ
klasa pośrednia:
1845 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
klasa otwarta:
1846 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, CWC
klasa championów:
1847 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa weteranów:
1848 – Ta’zim FARAZA FADILAH – dosk I, Zw.Wet., BOV


11.08.2018 – Lutowiska (o/Przemyśl) – CWC p.myśl. – 1 KWPM

sędzia: Leszek Salamon (PL)

  • brak zgłoszeń

12.08.2018 – Golub-Dobrzyń (o/Toruń) – CWC – 51. Toruńska KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

  • brak zgłoszeń

18-19.08.2018 – Wasilków (o/Białystok) – CACIB – XII MWPR

sędzia: Cristian Stefanescu (RO)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1492 – BAYAZ BAGHLAN Alhaya – WO I, BOB-MP
klasa otwarta:
1493 – Arabica CAPRICE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1494 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV


18.08.2018 – Wasilków (o/Białystok) – CWC p.myśl. – I KWPM

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa championów:
228 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I


18.08.2018 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC p.myśl. – X KWPM

sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
235 – Salgrey’s OCTAVE – WO I, BOB-P
klasa otwarta:
236 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


19.08.2018 – Gorlice (o/Nowy Sącz) – CWC – XXXI KWPR

sędzia: Ewa Marcinkowska (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
478 – CORNELIA av Min Tera – WO I, BOB-P
klasa pośrednia:
479 – LA MAREA Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


25.08.2018 – Gostynin (o/Płock) – CWC – 43. Mazowiecka KWPR

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

  • brak zgłoszeń

26.08.2018 – Dobra k. Limanowej (o/Nowy Sącz) – CWC p.myśl.

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa młodzieży:
132 – RONI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I, BIS IV


26.08.2018 – Pakosław k. Iłży (o/Radom) – CWC – XXXIX KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa championów:
630 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


1.09.2018 – Chorzów – CWC – 58. KWPR

sędzia: Elina Haapaniemi (FI)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
853 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – WO I, BOP
klasa młodzieży:
854 – LA CORTE Farlat – bdb I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
855 – BAHIJA FALAK Alhaya – WO I


1.09.2018 – Słupsk – CWC 1,2,3,9,10 gr. FCI

sędzia: Marta Kościańska (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
300 – CONRAD av Min Tera – WO I, BOP, BIS-P I
klasa otwarta:
301 – BENJAMIN av Min Tera – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa młodzieży:
302 – RANIA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
klasa pośrednia:
303 – Davu Jamanji LANI PEGAAH – dosk I, CWC, NDSwR


2.09.2018 – Słupsk – CWC – XIX Jesienna KWPR

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY:
klasa szczeniąt:
413 – CONRAD av Min Tera – WO I, BOP, BIS-P I
klasa otwarta:
414 – BENJAMIN av Min Tera – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI:
klasa młodzieży:
415 – RANIA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
416 – Davu Jumanji LANI PEGAAH – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


2.09.2018 – Włocławek – CWC – XXX Kujawska KWPR

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

  • brak zgłoszeń

8.09.2018 – Kołobrzeg (o/Koszalin) – CACIB – II MWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1347 – BAHIR MALAK Alhaya – WO II
1348 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – WO I, BOP
klasa otwarta:
1349 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
1350 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II, R-CACIB
1351 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1352 – BAHIJA FALAK Alhaya – WO II
1353 – BELIZE ZIBA Alhaya – WO I
klasa młodzieży:
1354 – RANIA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1355 – Amiyat ENISCA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
1356 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, CWC, R-CACIB

Konkurencje:
* Najlepsza Grupa Hodowlana – 1 lokata: Alhaya


9.09.2018 – Warszawa – CWC – Stołeczna KWPR

sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

  • brak zgłoszeń

9.09.2018 – Przemyśl – CWC – 52. KWPR

sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
310 – RONI Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II

SUKI
klasa szczeniąt:
311 – CORNELIA av Min Tera – WO I, BOP


15.09.2018 – Wawrzkowizna (o/Łódź) – CWC – KWPM

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodzieży:
263 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – nieobecny


23.09.2018 – Zabrze – CWC – XLII KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
975 – LA CORTE Farlat – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
976 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa szczeniąt:
977 – BAHIJA FALAK Alhaya – WO II
978 – Al Nafiseh GHASSEDAK – WO I, BOP, BIS-P IV
klasa młodzieży:
979 – HATIMA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
980 – Aile Ferdi CICI CICEC – bdb I
klasa otwarta:
981 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


29-30.09.2018 – Wrocław – CACIB – XXVI MWPR

sędzia: Dorota Witkowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2889 – Arabica EQUADOR – dosk I, Zw.Mł.
2890 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – dosk II
2891 – HUNTER Al Zahra – nieobecny
klasa pośrednia:
2892 – RA Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2893 – GUARDIAN Al Zahra – dosk I, CWC
2894 – RAHIM Al Dżeseret – dosk III
2895 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II
klasa championów:
2896 – GHARIB-SADAF Al Firdous – dosk II, R-CACIB
2897 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG IV

SUKI
klasa młodzieży:
2898 – ALIA Agricola a Nord – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
2899 – Arshan FREYA LIN – dosk III
2900 – HATIMA Al Zahra – dosk II
klasa pośrednia:
2901 – HEATHER Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB
klasa otwarta:
2902 – Lara’s LADY OF ISLAY – dosk I, CWC, R-CACIB


6.10.2018 – Spała (o/Rybnik) – CWC – KWPM Hubertus

sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
Al Nafiseh GHASSEDAK – WO I, BOP


7.10.2018 – Tuchola (o/Bydgoszcz) – CWC – VIII KWPM Hubertus

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

SUKI
klasa otwarta:
232 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


7.10.2018 – Rybnik – CWC – XXXVIII KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
1022 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – WO I
klasa młodzieży:
1023 – HAKIM HAYDAR Danone – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
klasa otwarta:
1024 – CASPER Aliuzija – bdb I

SUKI
klasa szczeniąt:
1025 – BAHIJA FALAK Alhaya – WO I, BOP
klasa pośrednia:
1026 – Aile Ferdi CICI CICEC – nieobecna
klasa otwarta:
1027 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – nieobecna
klasa championów:
1028 – Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


7.10.2018 – Jelenia Góra – CWC – XLIV Karkonoska KWPR

sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

PSY
klasa pośrednia:
598 – RA Al Dżeseret – dosk I (bez wniosku)
klasa otwarta:
599 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II
600 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
601 – ALIA Agricola a Nord – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
klasa pośrednia:
602 – HATIMA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR


11.10.2018 – Nadarzyn k. Warszawy – Jubileuszowa Wystawa 80-lecia ZKwP

sędzia: Catarina Castro (PT)

PSY
klasa szczeniąt:
1105 – Aziz SHERAZ – WO II
1106 – JEREMYSCOTT Del Borghino – nieobecny
1107 – MORAD-BYPAJANY Magma – WO I, BOP
klasa otwarta:
1108 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
1109 – MISTRAL AT MONACO Min El Akbar – nieobecny
klasa championów:
1110 – Aziz PACIFICO – dosk II
1111 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk III
1112 – CROWNED HEAD Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa weteranów:
1113 – EINSTEIN des Tresors de l’Adriatique – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
1114 – Al Wathba FAAZILA OBI EL-MAS – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOG Junior III
klasa pośrednia:
1115 – BENISSAH z Tripu – dosk I (bez CWC)
klasa championów:
1116 – Al Wathba ESTHER FADHEELA – dosk II
1117 – Aziz PALMIRA – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
1118 – El Hamrah NADIIR – dosk III


12.10.2018 -Nadarzyn k. Warszawy – WYSTAWA EUROPEJSKA

PATRZ – [ WYSTAWY EUROPEJSKIE ]


26-27.10.2018 – Piaseczno – CWC – III KWPR

sędzia: Zafra Sirik, IL

PSY
klasa pośrednia:
1114 – CATHAR RHYTHM Ana’ayiz aruH Delenimentum – nieobecny
klasa użytkowa:
1115 – SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa championów:
1116 – SHAHAB Karsziptar – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
1117 – Al Nafiseh GHASSEDAK – WO I, BOP


Następne wystawy:

  • 17.11.2018 – Poznań – CACIB
  • 18.11.2018 – Poznań – CACIB
  • 1-2.12.2018 – Wałbrzych – CWC
  • 8-9.12.2018 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC
  • 15-16.12.2018 – Lublin – CACIB
0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *