Wystawy 2019

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


6.01 – Gdańsk (o/Gdynia) – CWC – IX Karnawałowa Zimowa KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

SUKI
klasa otwarta:
989 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


12.01 – Brodnica (o/Toruń) – CWC chartów

sędziowie:
* Christophe Coppel (FR) – borzoj, greyhound, whippet, wilczarz irlandzki
* Galina Kalinichenko (UA) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
845 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
846 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV


12-13.01 – Brodnica (o/Toruń) – CWC – V KWPR

sędziowie:
* Galina Kalinichenko (UA) – borzoj, greyhound, whippet, wilczarz irlandzki
* Christophe Coppel (FR) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
845 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
846 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


18-20.01 – Lubin (o/Legnica) – CACIB – VI MWPR

sędzia: Tadeusz Chwalny (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2229 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
2230 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – dosk II
klasa pośrednia:
2231 – Arabica EQUADOR – dosk I, CWC
2232 – DAMIR z Gibesovy zahradky – dosk II
klasa otwarta:
2233 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
2234 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB
2235 – GUARDIAN Al Zahra – dosk III
2236 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk IV
2237 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2238 – ISHTAR INDI Maysoona’s – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
2239 – BELIZE ZIBA Alhaya – dosk I, Zw.Mł.
2240 – EMILY  z Gibesovy zahrádky – dosk III
2241 – FLORENCE ROSE Arshan – dosk II
klasa pośrednia:
2242 – HATIMA Al Zahra – dosk II
2243 – LARABEE AZADI Al Djiibaajah – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2244 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – nieobecna
2245 – HARMONY Al Zahra – dosk I, CWC
klasa championów:
2246 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC, NDSwR, BOS

Konkurencje:
– Najlepsza Grupa Hodowlana – Alhaya, 4 lokata


26.01 – Sosnowiec (o/Będzin) – CWC – VIII Zimowa KWPR ExpoSilesia-DogShow 2019

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1268 – Odan & Odana SENAY AYTAN – WO I, BOMP
klasa otwarta:
1269 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny

SUKI
Klasa młodszych szczeniąt:
1270 – ISHTAR INDI Maysoona’s – WO I


27.01 – Sosnowiec (o/Będzin) – CWC – IX Zimowa KWPR ExpoSilesia-DogShow 2019

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa otwarta:
1172 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1173 – ISHTAR INDI Maysoona’s – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
1174 – BAHIJA FALAK Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV


2-3.02 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC – XLII KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa młodzieży:
931 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk. I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
932 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – dosk I, CWC, NDPwR
933 – Mamnouna’s FOURYYJAT SAJJID – dosk II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
934 – IL’LAYAH Maysoona’s – WO I, BOB-MP, BIS-MP III
klasa pośrednia:
935 – LA MAREA Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


9-10.02 – Sosnowiec (o/Katowice) – CACIB – XXIII MWPR

sędziowie:
* Grzegorz Weron (PL) – saluki, borzoj, chart afgański, chart polski, deerhound, wilczarz irl.
* Krytysna Opara (PL) – azawakh, sloughi, greyhound, whippet
* Dorota Witkowska (PL) – charcik włoski, galgo, magyar agar

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
2594 – Odan & Odana SENAY AYTAN – WO I, BO-MP
klasa pośrednia:
2595 – RONI Sannatis – dosk I, CWC
2596 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – bdb II
klasa otwarta:
2597 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2598 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa szczeniąt:
2599 – ISHTAR INDI Maysoona’s – WO I, BO-P
klasa młodzieży:
2600 – BAHIJA FALAK Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2601 – ALIA Agricola a Nord – dosk II
2602 – HATIMA Al Zahra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2603 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2604 – ASALI Aurum Bohemia – nieobecna
2605 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


16-17.02 – Bydgoszcz – CWC – XIV Walentynkowa KWPR

sędzia: Peter Harsanyi (HU)

PSY
klasa młodzieży:
1424 – BAHIR MALAK Alhaya – bdb II
1425 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1426 – CATHAR RHYTHM Ana’ Ayiz arúH Delenimentum – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1427 – RADŻA Al Dżeseret – nieobecny
1428 – REZA Al Dżeseret – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa championów:
1429 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk II
1430 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
1431 – HEATHER Farlat – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1432 – Amiyat ENISCA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
1433 – GESSICA Al Zahra – dosk II


16.02 – Bydgoszcz – CWC – IX Nocna KWPR

sędzia: Vladimir Piskay (SK)

PSY
klasa młodzieży:
1137 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
1138 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk II
klasa otwarta:
1139 – RADŻA Al Dżeseret – dosk I, CWC
1140 – REZA Al Dżeseret – dosk II
klasa championów:
1141 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa otwarta:
1142 – GESSICA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


24.02 – Leszno – wystawa championów

sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
416 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
417 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, Zwycięzca Wystawy Championów 2019, BOB

SUKI
418 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC, Zwycięzca Wystawy Championów 2019, BOS


2-3.03 – Choceń (o/Włocławek) – CWC – VII Zimowa KWPR

sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1078 – Bel Etual DELUXE – WO I, BO-P, BIS-P III
1079 – CROISSANT Z Tripu – WO II
klasa młodzieży:
1080 – Yalameh SHIR KHAN – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


9.03 – Jedlińsk (o/Radom) – CWC – KWPM

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa pośrednia:
242 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa szczeniąt:
243 – IL’LAYAH Maysoona’s – nieobecna
klasa młodzieży:
244 – FLORENCE Aliuzija (?) – nieobecna


9-10.03 – Jedlińsk (o/Radom) – CWC

sędzia: Jan Ryk (PL)

PSY
klasa pośrednia:
909 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I

SUKI
klasa szczeniąt:
910 – IL’LAYAH Maysoona’s – nieobecna


10.03 – Jelenia Góra – CWC – KWPM

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa pośrednia:
209 – GHUROOB GHAZI Tall Afar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III
klasa otwarta:
210 – DAMIR z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
klasa championów:
211 – BASAR z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
212 – ALIA Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
213 – QASHANQ DAR QUADAR Har Kala Rachi – dosk I (bez wniosku)


16-17.03 – Jarosław (o/Przemyśl) – CWC – 53. KWPR

sędzia: Vladimir Piskay (SK)

PSY
klasa pośrednia:
670 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
671 – RONI Sannatis – dosk II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
672 – Al-Zubeyda ODALISQUE – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
673 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
674 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


16-17.03 – Racibórz – CWC – 26. KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
897 – CAROS z Tripu – WO I, BOMP
klasa otwarta:
898 – ABISHA ARSHAN Devon Exe – dosk I, CWC
klasa championów:
899 – Arshan DUMONT – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI
klasa szczeniąt:
900 – ISHTAR INDI Maysoona’s – nieobecna
klasa młodzieży:
901 – BAHIJA FALAK Alhaya – nieobecna


23-24.03 – Piaseczno – CWC – IV KWPR

sędzia: Unto Timonen (FI)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1334 – Bel Etual DELUXE – WO I, BOMP, BIS-MP IV
1335 – Hiddekel FUKKATSU – WO II
klasa młodzieży:
1336 – Yalameh SHIR KHAN – bdb I
klasa pośrednia:
1337 – CATHAR RHYTHM Ana’ Ayiz arúH Delenimentum – dosk I, CWC
klasa championów:
1338 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
1339 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI
klasa szczeniąt:
1340 – IL’LAYAH Maysoona’s – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1341 – FLORENCE Aliuzija – dosk I (bez wniosku)
klasa otwarta:
1342 – Kabeerah BELDIS – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


23.03 – Drzonków (o/Zielona Góra) – CWC

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1118 – CAROS Z Tripu – WO I, BOMP, BIS-MP II
1119 – CROISSANT Z Tripu – WO II
klasa pośrednia:
1120 – Arabica EQUADOR – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1121 – AFIRE BEY Z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1122 – EMILY z Gibesovy zahradky – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1123 – AANISAH Z Tripu – dosk I, CWC
klasa championów:
1124 – BENISSAH Z Tripu – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa weteranów:
1125 – BASHRAH Al Zahra – dosk I, BOV, BIS-V IV


24.03 – Drzonków (o/Zielona Góra) – CWC – Jubileuszowa KWPR

sędzia: Dorota Witkowska (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1042 – CAROS Z Tripu – WO I
1043 – CROISSANT Z Tripu – WO II
1044 – Hiddekel FUJIMI – WO III
klasa młodzieży:
1045 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS
klasa otwarta:
1046 – AFIRE BEY Z Tripu – bdb I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1047 – ATIFA Lilhaya – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
1048 – BELIZE ZIBA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1049 – FLORENCE ROSE Arshan – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1050 – BENISSAH Z Tripu dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa championów:
1051 – AANISAH Z Tripu – dosk I, CWC
klasa weteranów:
1052 – BASHRAH Al Zahra – dosk I, Zw.Wet., BOV


30-31.03 – Nadarzyn (o/Warszawa) – CACIB

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
3519 – Bel Etual DELUXE – WO I, BOMP, BIS-MP II
3520 – Hiddekel FUJIMI – WO II
3521 – Hiddekel FUKKATSU – WO III
klasa młodzieży:
3522 – Aquemenida HARRY – bdb III
3523 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk II
3524 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2020, BOJ
klasa championów:
3525 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II, R-CACIB
3526 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, CRUFTS 2020, BOB, BOG III
3527 – SHAHAB Karsziptar – dosk III

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
3528 – Bel Etual DIOR – WO I
klasa szczeniąt:
3529 – IL’LAYAH Maysoona’s – nieobecna
klasa młodzieży:
3530 – FLORENCE Aliuzija – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2020, BOS
klasa otwarta:
3531 – Kabeerah BELDIS – bdb I


13.04 – Grudziądz – CWC – XLIII KWPR

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt: 
1209 – Hiddekel FUKKATSU – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
1210 – Bel Etual DELUXE – WO I, BIS-P I
klasa młodzieży:
1211 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
1212 – Yalameh SHIR KHAN – nieobecny
klasa pośrednia:
1213 – Tazillah YARON – dosk I, CWC, NDPwR
1214 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – nieobecny
klasa otwarta:
1215 – Tazillah ATHIR ARMANI – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1216 – Al-Zubeyda ODALISQUE – nieobecna
klasa otwarta:
1217 – Arabica DESIRE – nieobecna
1218 – LA MARTELLA Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


13.04 – Grudziądz – CWC – V Popołudniowa KWPR

sędzia: Barbara Larska (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1088 – Hiddekel FUKKATSU – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
1089 – Bel Etual DELUXE – WO I, BOP, BIS-P III
klasa młodzieży:
1090 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
1091 – Yalameh SHIR KHAN – nieobecny
klasa pośrednia:
1092 – Tazillah YARON – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
1093 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – nieobecny
klasa otwarta:
1094 – Tazillah ATHIR ARMANI – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1095 – Al-Zubeyda ODALISQUE – nieobecna
klasa championów:
1096 – Arabica DESIRE – nieobecna


14.04 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – CWC – 66. KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
878 – CROISSANT Z Tripu – WO I, BOP
klasa otwarta:
879 – RA Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
880 – BASAR z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
881 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II

SUKI
klasa szczeniąt:
882 – ATIFA Lilhaya – WO I


27-28.04 – Opole – CACIB – XXXVIII MWPR

sędzia: Tatjana Urek (SI)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
2796 – Hiddekel FUJIMI – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
2797 – Bel Etual DELUXE – WO I, BOP, BIS-P I
2798 – CALEB CARIUS Z Tripu – WO III
2799 – Odan & Odana SENAY AYTAN – WO II
klasa młodzieży: 
2800 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk II
2801 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia: 
2802 – DAMIR z Gibesovy zahradky – dosk II
2803 – Wynsyr Baghdad DREAM OF ARABICA – dosk I, CWC
klasa otwarta: 
2804 – ABISHA ARSHAN Devon Exe – dosk I, CWC
2805 – CATHAR RHYTHM Ana’ Ayiz arúH Delenimentum – dosk II
2806 – RA Al Dżeseret – bdb III
klasa championów:
2807 – Arshan DUMONT – dosk III
2808 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
2809 – RAHIM Al Dżeseret – bdb
2810 – RAZZAG Al Dżeseret – bdb IV
2811 – SHAHAB Karsziptar – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt: 
2812 – ISHTAR INDI Maysoona’s – WO I
klasa pośrednia: 
2813 – ALIA Agricola a Nord – bdb I
klasa otwarta:
2814 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2815 – Arabica DESIRE – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


1.05 – Manowo (o/Koszalin) – CWC – XIV KWPM

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa championów:
255 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI 
klasa młodzieży:
256 – AWINA La’iqa Najiha – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
257 – RANIA Sannatis – dosk I, CWC
klasa otwarta:
258 – Yalameh RIH’MAYA – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


1.05 – Dobre Miasto (o/Olsztyn) – CWC – XXII KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
866 – Hiddekel FUKKATSU – WO I, BOMP, BIS-MP I

SUKI 
klasa otwarta:
867 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


Następne wystawy:

  • 3.05 – Jeleśnia (o/Bielsko-Biała) – CWC – KWPM
  • 5.05 – Krosno – CWC
  • 11-12.05 – Łódź – CACIB
  • 18-19.05 – Kamionka (o/Rzeszów) – CACIB
  • 18.05 – Kamionka (o/Rzeszów) – CWC – KWPM
  • 25-26.05 – Leszno – CACIB
  • 1.06 – Uzarzewo (o/Poznań) – CWC – KWPM
  • 1.06 – Ustka (o/Słupsk – CWC – KWPM
  • 2.06 – Kalisz – CWC
  • 2.06 – Ustka (o/Słupsk) – CWC
  • 8-9.06 – Bytom – CACIB
  • 16.06 – Jelenia Góra – CWC
  • 16.06 – Gorzów Wlkp. – CWC
  • 16.06 – Włocławek – CWC
  • 22-23.06 – Szczecin – CACIB
  • 29-30.06 – Kraków – CACIB
  • 5-7.07 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – CACIB
  • 13.07 – Nowy Targ – CWC
  • 13.07 – Gdynia – CWC – KWPM
  • 14.07 – Nowy Targ – CWC
  • 14.07 – Gdynia – CWC
  • 20-21.07 – Konopiska (o/Częstochowa) – CACIB
  • 20.07 – Konopiska (o/Częstochowa) – CWC – KWPM
  • 28.07 – Chojnice – CWC
  • 3-4.08 – Kościelisko-Kiry (o/Zakopane) – CACIB
  • 10.08 – Sopot – CACIB
  • 11.08 – Sopot – CWC – KWPM
  • 11.08 – Nowy Sącz – CWC
  • 17-18.08 – Wasilków (o/Białystok) – CACIB
  • 17.08 – Wasilków (o/Białystok) – CWC – KWPM
  • 24.08 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC – KWPM
  • 24.08 – Płock – CWC
  • 25.08 – Nowy Sącz – CWC – KWPM
  • 25.08 – Radom – CWC
  • 25.08 – Toruń – CWC
  • 31.08-1.09 – Rybnik-Kamień (o/Rybnik) – CACIB
  • 7.09 – Chorzów – CWC
  • 8.09 – Przemyśl – CWC
  • 8.09 – Inowrocław – CWC
  • 14-15.09 – Stara Miłosna (o/Warszawa) – CWC
  • 14.09 – Koszęcin (o/Częstochowa) – klubowa chartów
  • 15.09 – Koszęcin (o/Częstochowa) – Wystawa Chartów Europy Centralnej FCI
  • 15.09 – Gorzów Wlkp. – CWC
  • 15.09 – Rybnik-Kamień (o/Rybnik) – CWC – KWPM
  • 21.09 – Piotrków Trybunalski (o/Łódź) – CWC – KWPM
  • 22.09 – Zielona Góra – CWC – KWPM
  • 28-29.09 – Wrocław – CACIB
  • 6.10 – Bydgoszcz – CWC – KWPM
  • 6.10 – Jelenia Góra – CWC
  • 6.10 – Spała (o/Rybnik) – CWC – KWPM / „duże CWC”
  • 19-20.10 – Piaseczno – CWC
  • 13.10 – Zabrze – CWC
  • 20.10 – Krosno – CWC
  • 9.11 – Poznań – CACIB
  • 10.11 – Poznań – CACIB
  • 16-17.11 – Racibórz – CWC
  • 23-24.11 – Kielce – CACIB
  • 7-8.12 – Wałbrzych – CWC
  • 7-8.12 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – CWC
  • 14-15.12 – Lublin – CACIB
0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *