Wystawy 2020

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl 

 


5.01 – Sopot (o/Gdynia) – KWPR

X Karnawałowa WPR
sędzia: Piotr Król (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
1190 – KAMA Sannatis – WO I, BOP
klasa pośrednia:
1191 – AWINA La’iqa Najiha – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


11.01 – Brodnica (o/Toruń) – KW Chartów

sędzia: Boris Špoljarić (HR)

PSY
klasa młodzieży:
27 – CROISSANT z Tripu – dosk II
28 – Hiddekel FUKKATSU – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J III
klasa pośrednia:
29 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk II
30 – CONRAD av Min Tera – dosk I, CWC
klasa otwarta:
31 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
32 – BENJAMIN av Min Tera – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa championów:
33 – Salgrey’s LARGO – dosk I, CWC
34 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II

SUKI
klasa szczeniąt:
35 – KAMA Sannatis – WO I, BOP, BIS-P IV
klasa otwarta:
36 – CERES av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
37 – HEATHER Farlat – dosk II
klasa championów:
38 – BADIAH av Min Tera – dosk I, CWC

Konkurencje:
* Najlepsza Para Hodowlana – BADIAH & BENJAMIN av Min Tera – lokata I


11-12.01 – Brodnica (o/Toruń) – KWPR

VI KWPR
sędzia: Karel Horak (CZ)

PSY
klasa młodzieży:
890 – CROISSANT z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
891 – Hiddekel FUKKATSU – dosk II
klasa pośrednia:
892 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC
893 – CONRAD av Min Tera – dosk II
klasa otwarta:
894 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
895 – BENJAMIN av Min Tera – bdb II
klasa championów:
896 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
897 – Salgrey’s LARGO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa szczeniąt:
898 – KAMA Sannatis – WO I, BOP
klasa otwarta:
899 – CERES av Min Tera – dosk I, CWC
900 – HEATHER Farlat – dosk II
klasa championów:
901 – Badiah Av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOS

Konkurencje:
* Najlepsza Para Hodowlana – BADIAH & BENJAMIN Av Min Tera – lokata III


18-19.01 – Lubin (o/Legnica) – MWPR

VII MWPR
sędzia: Iuza Beradze (CZ)

PSY
klasa młodzieży:
2187 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2188 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC
2189 – CASANOVA Deluca Moravia – dosk II
klasa otwarta:
2190 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
2191 – DAMIR z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, R-CACIB
2192 – GRONK Al Zahra – dosk III
2193 – RAHIM Al Dżeseret – dosk IV
klasa championów:
2194 – Arabica EQUADOR – dosk IV
2195 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB
2196 – BENTLEY Z Tripu – dosk II
2197 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk III

SUKI
klasa szczeniąt:
2198 – KANNA Sannatis – WO I, BOP
klasa pośrednia:
2199 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2200 – COCINELLE COCO Deluca Moravia – dosk II
2201 – EMILY z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2202 – ALIA Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOS


25.01 – Będzin – KWPR

X Zimowa KWPR ExpoSilesia Dog Show
sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
klasa pośrednia:
1440 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa championów:
1441 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC


26.01 – Będzin – KWPR

XI Zimowa KWPR ExpoSilesia Dog Show
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

PSY
klasa championów:
1296 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
1297 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


1-2.02 – Legionowo – KWPR

44. Zimowa KWPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1106 – Hiddekel FUKKATSU – nieobecny
1107 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1108 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV
klasa otwarta:
1109 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
1110 – Kaftan GUAPPARIA – bdb I


8-9.02 – Sosnowiec (o/Katowice) – MWPR

XXIV MWPR
sędzia: Jean-Jacques Dupas (FR)

PSY
klasa młodzieży:
2213 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
2214 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
2215 – Hiddekel FUJIMI – bdb II
klasa otwarta:
2216 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk I (bez wniosku)
klasa championów:
2217 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
2218 – ADELL LuMiJa – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II
klasa championów:
2219 – BISSANA Giliath – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR


15-16.02 – Bydgoszcz – MWPR

II MWPR
sędzia: Miroslav Václavík (CZ)

PSY
klasa szczeniąt:
2967 – KARIM Sannatis – WO I, BOP
klasa młodzieży:
2968 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2969 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III
2970 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk II
2971 – Hiddekel FUJIMI – dosk III
klasa otwarta:
2972 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC
2973 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk II
klasa championów:
2974 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
2975 – RONI Sannatis – dosk III
2976 – SHAHAB Karsziptar – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt:
2977 – KANNA Sannatis – WO I
klasa pośrednia:
2978 – ATIFA Lilhaya – bdb I
klasa otwarta:
2979 – RANIA Sannatis – bdb I
klasa weteranów:
2980 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – nieobecna


23.02 – Leszno – wystawa championów

sędzia: Lisbeth Mach (CH)

  • brak zgłoszeń

 


Przerwa w organizowaniu eventów z powodu pandemi


16.08 – Golub-Dobrzyń (o/Toruń) – KWPR

53. Toruńska WPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
1199 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – WO I, BOP
klasa pośrednia:
1200 – Hiddekel FUJIMI – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa otwarta:
1201 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk II
1202 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC

SUKI
klasa otwarta:
1203 – BELIZE ZIBA Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III
klasa weteranów:
1204 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, Zw.Wet, BOV, BIS-V II


23.08 – Wrocław – KW chartów

sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
38 – Arabica FLASH – WO I, BOP, BIS-P I
klasa młodzieży:
39 – Khariz Omen FFERGUS ARABICA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J IV
klasa otwarta:
40 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
41 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BIS III
klasa championów:
42 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
43 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – WO I, BOMP, BIS-MP IV
klasa pośrednia:
44 – Al-Zubeyda ODALISQUE – dosk I, CWC
klasa otwarta:
45 – BAHIJA FALAK Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
46 – Divina Rosa AYALA – dosk II

Konkurencje:
* Najlepsza Grupa Hodowlana – lokata 1: Alhaya


29.08 – Kleszczów (o/Łódź) – KWPR

KWPR 1, 2, 10 gr. FCI
sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
769 – Arabica FLASH – WO I, BOP
klasa młodzieży:
770 – Khariz Omen FFERGUS ARABICA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS o/Łódź III

SUKI
klasa młodzieży:
771 – KANNA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOS
klasa pośrednia:
772 – Al-Zubeyda ODALISQUE – dosk I, CWC, NDSwR
773 – ATIFA Lilhaya – dosk II


30.08 – Kleszczów (o/Łódź) – KWPM

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
673 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – nieobecna


13.09 – Gorzów Wlkp. – KWPR

IX Jesienna Wystawa Psów Rasowych
sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
1148 – Arabica FARIS – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1149 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1150 – CROISSANT z Tripu – dosk II
1151 – Hiddekel FUJIMI – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I
klasa otwarta:
1152 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1153 – CARIBE DE’ Alhaya – WO I, BOMP
1154 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – WO II
klasa młodzieży:
1155 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, Zw.Mł., BOS
klasa weteranów:
1156 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, Zw.Wet., BOV, BIS-V IV


19.09 – Słupsk – KWPR

XXV KWPR
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
KAMA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II


20.09 – Słupsk – KWPR

XXVI KWPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
KAMA Sannatis – dosk I, Zw.Mł., BOB


20.09 – Wawrzkowizna (o/Łódź) – KWPR

sędzia: Dorota Witkowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1139 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1140 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV
1141 – BUSHRA BAHABAD Alhaya – dosk II
1142 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk III

SUKI
klasa młodzieży:
1143 – KANNA Sannatis – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
1144 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


26.09 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – Klubowa chartów

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa młodzieży:
39 – Arabica FLASH – nieobecny
40 – Baghdad TARDI TO THE PARTI – dosk II
41 – KARIM Sannatis – dosk III
42 – Khariz Omen FFERGUS ARABICA – nieobecny
43 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł., Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2020, BOJ, Najlepszy Ruch, BIS-J I
klasa pośrednia:
44 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC
klasa otwarta:
45 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, NDPwR, Zwycięzca Klubu 2020, BOS
46 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk II
47 – REZA Al Dżeseret – dosk III
klasa użytkowa:
48 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, CWC, BIS-W II
klasa championów:
49 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
50 – CAPRI DE’ Alhaya – WO II
51 – CARIBE DE’ Alhaya – WO I, BOMP, BIS-MP III
52 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – WO III
53 – Whiteheads ZAIN ASHER – nieobecna
klasa młodzieży:
54 – ALITA HACHI Sunaarashi – dosk III
55 – ASUNA ROKU Sunaarashi – dosk I, Zw.Mł., Młodzieżowa Zwyciężczyni Klubu 2020
56 – KANNA Sannatis – dosk II
klasa pośrednia:
57 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
58 – BELIZE ZIBA Alhaya – dosk I, CWC
59 – BISSANA Giliath – dosk II
klasa championów:
60 – Arabica DESIRE – nieobecna
61 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
62 – Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, NDSwR, Zwyciężczyni Klubu 2020, BOB, BIS II
klasa weteranów:
63 – Arabica ALLURE CHALCHAS – nieobecna
64 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, Zw.Wet., Zwyciężczyni Klubu Weteranów 2020, BOV, BIS-V II


26-27.09 – Leszno – MWPR

MWPR Prestige
Sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2651 – Arabica FARIS – dosk III
2652 – Baghdad TARDI TO THE PARTI – dosk II
2653 – KARIM Sannatis – nieobecny
2654 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2655 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
2656 – Hiddekel FUJIMI – dosk II, R-CACIB
klasa otwarta:
2657 – BAHIR MALAK Alhaya – dosk I, CWC
2658 – REZA Al Dżeseret – nieobecny
klasa championów:
2659 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II
2660 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2661 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – nieobecna
klasa młodzieży:
2662 – KANNA Sannatis – dosk I, Zw. Mł.
klasa pośrednia:
2663 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2664 – BELIZE ZIBA Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa weteranów:
2665 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, Zw.Wet, BOV


3.10 – Twardy Dół (o/Sopot) – KWPM

Sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
215 – BASMA Hanesi – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
216 – AWINA La’iqa Najiha – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


3-4.10 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – KWPR

45. Jesienna KWPR
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

  • brak zgłoszeń

3.10 – Zabrze – KWPR

45. KWPR
sędzia: Jan Ryk (PL)

PSY
klasa otwarta:
1207 – BASTYEN Giliath – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1208 – Arabica FEMME – bdb I
klasa otwarta:
1209 – BISSANA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


4.10 – Zabrze – KWPR

46. KWPR
sędzia: Dorota Witkowska (PL)

PSY
klasa otwarta:
1180 – BASTYEN Giliath – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1181 – CAPRI DE’ Alhaya – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1182 – Arabica FEMME – bdb I
klasa otwarta:
1183 – BISSANA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


4.10 – Łącko (o/Bydgoszcz) – KWPM

10. KWPM
Sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
202 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, Zw. Mł., BOJ, BOB, BIS-J III, BOG IV

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
203 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – WO I, BOMP, BIS-MP IV
klasa młodzieży:
204 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, Zw. Mł., BOS


10.10 – Ostróda (o/Olsztyn) – KWPM

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

PSY
klasa młodzieży:
429 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
430 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – WO I, BOMP
431 – Whiteheads ZAIN ASHER – nieobecna
klasa młodzieży:
432 – BASMA Hanesi – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
433 – FIONA Psia Cometa – dosk II
klasa pośrednia:
434 – KAMA Sannatis – dosk I, CWC
klasa otwarta:
435 – DINA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR


Wystawy końcoworoczne odwołane z powodu pandemii

 

 

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *