WYSTAWY 2021

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl 

 


29-30.05 – Leszno – MWPR
sędzia: Adam Ostrowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
3012 – Arabica FLASH – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
3013 – KARIM Sannatis – dosk I, CWC
klasa otwarta:
3014 – Baghdad TARDI TO THE PARTI – dosk
2015 – CROISSANT z Tripu – dosk II, R-CACIB
3016 – RADŻA Al Dżeseret – dosk III
3017 – REZA Al Dżeseret – dosk IV
3018 – Salgrey’s PASCAL – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
klasa championów:
3019 – Bel Etual DELUX – dosk I, CWC
3020 – RAHIM Al Dżeseret – bdb II
3021 – RAZZAG Al Dżeseret – bdb III

SUKI
klasa szczeniąt:
3022 – DONATELLA V. z Tripu – WO I, BOP, BIS-P I
klasa młodzieży:
3023 – ASUNA ROKU Sunaarashi – dosk III
3024 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk IV
3025 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk II
3026 – Qirmizi SHIRWANI – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa pośrednia:
3027 – BASMA Hanesi – dosk II
3028 – EVERLASTING LOVE Yrtep – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR
3029 – KANNA Sannatis – dosk III
klasa otwarta:
3030 – Al-Zubeida ODALISQUE – nieobecna
3031 – INNOCENCE Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
3032 – AWINA La’iqa Najiha – dosk I, CWC
3033 – HADISSE Al Zahra – dosk II


5-6.06 – Kraków (o/Wieliczka) – KWPR
sędzia: Krystyna Opara (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1435 – Aziz YARISH – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I, BIS IV

SUKI
klasa szczeniąt:
1436 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1437 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS


5-6.06 – Manowo (o/Koszalin) – KWPR
sędzia: Maciej Lipiec (PL)

SUKI
klasa pośrednia:
786 – BASMA Hanesi – dosk I, CWC
klasa championów:
787 – AWINA La’iqa Najiha – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


12.06 – Zakrzów (o/Racibórz) – KWPR
28. KWPR
sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
677 – Aziz YARISH – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS-J IV, BOG I
678 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk II


19.06 – Łódź – KWPM
sędziowie:
* Małgorzata Supronowicz (PL) – charcik włoski, chart polski, whippet
* Tomasz Borkowski (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
661 – Arabica FLASH – dosk II
662 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I, BIS IV
klasa otwarta:
663 – KARIM Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR
klasa championów:
664 – BRIAN Hanesi – dosk I, CWC

SUKI
klasa szczeniąt:
665 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – WO I, BOP
klasa młodzieży:
666 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS
667 – Whteheads ZAIN ASHER – NDO
klasa otwarta:
668 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR
klasa championów:
669 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC


20.06 – Łódź – KWPR
Memoriał Pawła Szemraja
sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1825 – Arabica FLASH – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1826 – KARIM Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
1827 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
1828 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


26.06 – Antoninek (o/Poznań) – KWPM
sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
363 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
364 – Arabica FARIS – dosk I, CWC
klasa otwarta:
365 – Hiddekel FUJIMI – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
klasa championów:
366 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodzieży:
367 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


4.07 – Ostróda (o/Olsztyn) – KWPR
sędzia: Jarosław Grunt (PL)

SUKI
klasa otwarta:
– BASMA Hanesi – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


10.07 – Gorzów Wlkp. – KWPR
sędzia: Tomasz Borkowski (PL)

PSY
klasa pośrednia:
798 – AKIO SAN Sunaarashi – dosk I, CWC
klasa otwarta:
799 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
800 – DIRIE AZANDE Alhaya – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
801 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
802 – ALITA HACHI Sunaarashi – dosk II
803 – ASUNA ROKU Sunaarashi – dosk I, CWC
klasa otwarta:
804 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB

Konkurencje:
– BIS Par Hodowlanych – CARIBE DE’ Alhaya & CROISSANT Z Tripu – II lokata


11.07 – Gorzów Wlkp. – KWPR
sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

PSY
klasa pośrednia:
827 – AKIO SAN Sunaarashi – dosk I, CWC
klasa otwarta:
828 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, BOS, BIS o/Gorzów Wlkp. II

SUKI
klasa młodzieży:
829 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS o/Gorzów Wlkp. I
klasa pośrednia:
830 – ALITA HACHI Sunaarashi – dosk I, CWC
831 – ASUNA ROKU Sunaarashi – dosk II
klasa otwarta:
832 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR


17-18.07 – Bydgoszcz – MWPR
III MWPR
sędziowie:
* Małgorzata Lorenc (PL) – whippet
* Krystyna Szulc (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
2009 – DIAZ AZULU Alhaya – WO I, BOMP, BIS-MP IV
klasa pośrednia:
2010 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2011 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC
2012 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – dosk III
2013 – RADŻA Al Dżeseret – dosk II
2014 – Yalameh SHIR KHAN – nieobecny
klasa championów:
2015 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG I
2016 – RAHIM Al Dżeseret – ?
2017 – RAZZAG Al Dżeseret – ?
2018 – Salgrey’s OBLOMOV – nieobecny

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2019 – DIRIE AZANDE Alhaya – WO I
klasa młodzieży:
2020 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J I
2021 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk II
klasa pośrednia:
2022 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, CWC
2023 – FREDEGUNDA Psia Cometa – dosk II
klasa otwarta:
2024 – BASMA Hanesi – dosk II
2025 – FARSANEH AL HAWA Ravan Baht – dosk I, CWC
2026 – FIONA Psia Cometa – nieobecna
2027 – KANNA Sannatis – dosk III
klasa championów:
2028 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
2029 – AWINA La’iqa Najiha – dosk II, R-CACIB


17.07 – Jelenia Góra – KWPR
XLVII Karkonoska KWPR
sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa otwarta:
725 – ILAM Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I


18.07 – Jelenia Góra – KWPR „duże CWC”
XLVIII Karkonoska KWPR
sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)

PSY
klasa otwarta:
882 – ILAM Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa championów:
883 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


24.07 – Wrocław – KW chartów
sędziowie:
* Anna Rożniatowska (PL) – chart afgański, azawakh, sloughi, saluki
* Tadeusz Chwalny (PL) – charcik włoski, galgo, chart polski, borzoj, magyar agar
* Tomasz Wolańczyk (PL) – deerhound, greyhound, whippet, wilczarz irlandzki

PSY:
klasa młodszych szczeniąt:
33 – DIAZ AZULU Alhaya – WO I, BOMP, BIS-MP IV
klasa pośrednia:
34 – Arabica FARIS – dosk I, CWC
klasa otwarta:
35 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC
36 – CROISSANT Z Tripu – dosk II
37 – Hiddekel FUJIMI – dosk III
38 – ILAM Al Zahra – dosk IV
klasa championów:
39 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB
40 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk II

SUKI:
klasa młodzieży:
41 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J IV
42 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – nieobecna
43 – Mala’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk II
klasa otwarta:
44 – Arabica ENIGMA – dosk IV
45 – Divina Rosa AYALA – dosk III
46 – Arabica FEBE – dosk II
47 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa championów:
48 – ATIFA Lilhaya – dosk I, CWC

Konkurencje:
– Najlepsza Para Hodowlana – CROISSANT Z Tripu & CARIBE DE’ Alhaya – lokata II


24-25.07 – Częstochowa – MWPR
6. MWPR
sędziowie:
* Piotr Król (PL) – chart afgański, saluki, whippet
* Elżbieta Augustyniak (PL) – pozostałe rasy

PSY:
klasa pośrednia:
2281 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
klasa otwarta:
2282 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I, CWC
klasa championów:
2283 – ORIENTAL WIND Il Bahara – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI:
klasa pośrednia:
2284 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2285 – FRIDA KAHLO Lazuryt – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2286 – BAHIJA FALAK Alhaya – dosk II
2287 – CLAIR RENAISSANCE Il Bahara – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


30.07-1.08 – Moszna (o/Opole) – MWPR
XXXIX MWPR
sędziowie:
* Arnaldo Cotugno (IT) – charcik włoski, chart afgański, sloughi, whippet
* Vlastislav Vojtek (SK) – pozostałe rasy

PSY:
klasa młodzieży:
2628 – Aziz YARISH – bdb II
2629 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
2630 – KALIF Sannatis – bdb I
klasa championów:
2631 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk II
2632 – RAHIM Al Dżeseret – nieobecny
2633 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
2634 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – bdb II
2635 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J III
klasa pośrednia:
2636 – FIONA Psia Cometa – bdb I
klasa otwarta:
2637 – ADELL LuMiJa – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR
2638 – Arabica ETNA – bdb III
2639 – ESMEE z Gibesovy zahradky – dosk II, R-CACIB
2640 – Salgrey’s PIAF – db
klasa championów:
2641 – BAHIJA FALAK Alhaya – dosk I, CWC
klasa weteranów:
2642 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, Zw.Wet., BOV, BOB, BOG II


31.07 – Lipno (o/Toruń) – KWPR
54. KWPR
sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
712 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I


1.08 – Chojnice – KWPR
XLIII Kaszubska KWPR
sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

PSY
klasa pośrednia:
567 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I

SUKI
klasa pośrednia:
568 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, CWC
klasa otwarta:
569 – FRIDA KAHLO Lazuryt – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


7.08 – Manowo (o/Koszalin) – KWPR
56. KWPR
sędzia: Loreta Tamaševičienė (LT)

  • brak zgłoszeń

7.08 – Rzeszów – KWPR
XXXIX KWPR
sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa championów:
828 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


8.08 – Manowo (o/Koszalin) – KWPR
57. KWPR
sędzia: Piotr Król (PL)

  • brak zgłoszeń

8.08 – Rzeszów – KWPM
VII KWPM
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa championów:
216 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV


14.08 – Sopot – MWPR
XXX MWPR
sędziowie:
* Ewa Stolarska (PL) – whippet
* Anna Rożniatowska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1972 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1973 – Zadonas DURANDAL – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa otwarta:
1974 – BASMA Hanesi – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa championów:
1975 – GIULIETTA Al Zahra – bdb I


14.08 – Gorlice (o/Nowy Sącz) – KWPM
sędzia: Jan Ryk (PL)

PSY
klasa championów:
182 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I, BIS I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
183 – DHABI A’ZIBA Alhaya – WO I, BOP
klasa pośrednia:
184 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I


15.08 – Sopot – MWPR
XXXI MWPR
sędziowie:
* Anna Rożniatowska (PL) – whippet
* Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1858 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1859 – Arabica FARIS – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1860 – Hiddekel FUJIMI – dosk III
1861 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – dosk II
1862 – Mamnouna’s FOURYYJAT SAJJID – dosk IV
1863 – Zadonas DURANDAL – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV
klasa championów:
1864 – MORAD-BYPAJANY Magma – dosk I, CWC, R-CACIB (?)
klasa weteranów:
1865 – CROWNED HEAD Il Bahara – dosk I, Zw.Wet., BOV

⁠SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1866 – DIRIE AZANDE Alhaya – WO I, BOMP
1867 – DRACARYS AZZIE Alhaya – WO II
klasa pośrednia:
1868 – FIONA Psia Cometa – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1869 – BASMA Hanesi – dosk II
1870 – IL’LAYAH Maysoona’s – dosk I, CWC
klasa championów:
1871 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1872 – AWINA La’iqa Najiha – dosk III
1873 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
1874 – LA MARTELLA Farlat – dosk II, R-CACIB


15.08 – Gorlice (o/Nowy Sącz) – KWPR
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

  • brak zgłoszeń

21.08 – Kobiór (o/Bielsko-Biała) – KWPR
47. KWPR
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

PSY
klasa championów:
815 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
816 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – WO I, BOP
klasa młodzieży:
817 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA od Vjetra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS (?)
klasa otwarta:
818 – BARIZA Hanesi – dosk I, CWC, NDSwR


21.08 – Białystok – KWPM
III KWPM
sędzia: Tomasz Borkowski (PL)

PSY
klasa pośrednia:
243 – Arabica FLASH – dosk I, CWC
klasa otwarta:
244 – KALIF Sannatis – dosk II
245 – Yalameh SHIR KHAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
246 – Arabica HOLY CAKRA’S LILY – WO I, BOMP
klasa otwarta:
247 – Arabica ETNA – dosk II
248 – Kaftan GUAPPARIA – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


21-22.08 – Białystok – MWPR
XIV MWPR
sędziowie: Molnár Zsolt (RO)

PSY
klasa pośrednia:
1372 – Arabica FLASH – dosk I
klasa otwarta:
1373 – KALIF Sannatis – dosk II
1374 – Yalameh SHIR KHAN – dosk I, CWC
klasa championów:
1375 – CINNAMON Aliuzija – dosk II, R-CACIB
1376 – MORAD-BYPAJANY Magma – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II
klasa weteranów:
1377 – CROWNED HEAD Il Bahara – dosk I, Zw.Wet., BOV

SUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
1378 – Arabica HOLY CAKRA’S LILY – WO I, BOMP
klasa pośrednia:
1379 – BAHIYAH Devon Exe – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1380 – Arabica ETNA – bdb II
1381 – Kaftan GUAPPARIA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1382 – Al-Zubeida ODALISQUE – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS

 


Nadchodzące wystawy:

28-29.08 – Rybnik – MWPR
29.08 – Wrocław – KWPM
4.09 – Radom – KWPR
4.09 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – Klubowa chartów
5.09 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – KWPR
5.09 – Radom – KWPM
12.09 – Gorzów Wlkp. – KWPM
18.09 – Iłowa (o/Zielona Góra) – KWPM
18.09 – Ustka (o/Słupsk) – KWPR
18.09 – Wawrzkowizna (o/Łódź) – KWPM
19.09 – Ustka (o/Słupsk) – KWPR
19.09 – Wawrzkowizna (o/Łódź) – KWPR
25-26.09 – Wrocław – MWPR

 


0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *