Wystawy 2017

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl


8.01.2017 – Gdynia – CWC – VII Karnawałowa KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
930 – ALIYAR SAHARA Alhaya – WO I, BOMP

SUKI
klasa młodzieży:
931 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS III o/Gdynia
klasa użytkowa:
932 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC, NDSwR


22.01.2017 – Lubin (o/Legnica) – CWC – XV Zimowa KWPR

sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1016 – AMIR z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
1017 – Arabica CAPRICE – dosk II

SUKI
klasa młodzieży:
1018 – AANISAH z Tripu – dosk II
1019 – DILAFROZE AL-QUADAR Yrtep – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
1020 – CALYPSO Yrtep – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


29.01.2017 – Będzin – CWC – VI Zimowa KWPR – Exposilesia Dog Show

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
1454 – Canapus QUILAYSA – WO I, BOP
klasa pośrednia:
1455 – ANIRA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


5.02.2017 – Brodnica (o/Toruń) – CWC – III KWPR

sędzia: Sergii Slukin (UA)

PSY
klasa szczeniąt:
796 – ALIYAR SAHARA Alhaya – WO I, BOP


11.02.2017 – Bydgoszcz – CWC – VIII Nocna KWPR

sędzia: Marta Kościańska (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
1062 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk II
1063 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1064 – DINA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


12.o2.2017 – Bydgoszcz – CWC – XIII Walentynkowa KWPR

sędzia: Karel Horak (CZ)

SUKI
klasa młodzieży:
1321 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS IV o/Bydgoszcz
1322 – GESSICA Al Zahra – nieobecna
klasa pośrednia:
1323 – DINA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR


25-26.02.2017 – Lublin – CWC – 54. KWPR

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa pośrednia:
887 – Arabica CAMARO – dosk II
888 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa szczeniąt:
889 – Dabka’s SURMA – WO I, BOP


26.02.2017 – Leszno – wystawa championów – Bosch Champion of Champion’s Show

sędzia: ?

PSY
klasa championów:
357 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, Zw.W.Ch. 2017, BOB

SUKI
klasa championów:
358 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, NDSwR, Zw.W.Ch. 2017


5.03.2017 – Drzonków (o/Zielona Góra) – CACIB

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2418 – Arabica CAPRICE – bdb I
klasa pośrednia:
2419 – AFIRE BEY z Tripu – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2420 – Sharwassim DAHAK – dosk II
2421 – ETIENNE Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2422 – Sharwassim CALEB – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
2423 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk II

SUKI
klasa szczeniąt:
2424 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – WO I, BOP
klasa młodzieży:
2425 – AANISAH z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
2426 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – db IV
2427 – DILAFROZE Yrtep – dosk II
2428 – GIULIETTA Al Zahra – bdb III
klasa pośrednia:
2429 – Kan-Ya-Ma-Kan NAJMAH FOR SHARWASSIM – nieobecna
klasa otwarta:
2430 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, R-CACIB=CACIB
klasa użytkowa:
2431 – Haefen GALAXIE FOR SHARWASSIM – dosk I, CWC
klasa championów:
2432 – Sharwassim BUSRA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV
2433 – CALYPSO Yrtep – dosk II


11-12.03.2017 – Jarosław (o/Przemyśl) – CWC – XLIX KWPR

sędzia: Leszek Salamon (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
600 – Arabica DESIRE – WO I, BOMP, BIS-MP I
klasa championów:
601 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


17.03.2017 – Katowice – CACIB – XXI MWPR

sędzia: Ewa Pyrchała (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2761 – CASPER Aliuzija – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
2762 – ALMAS Avatar Pinc – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG I

SUKI
klasa młodzieży:
2763 – AANISAH z Tripu – dosk I, Zw.Mł.
2764 – Canapus QUILAYSA – dosk II
klasa pośrednia:
2765 – NASIRAH of Falconers Dream – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2766 – ANIRA Giliath – bdb II
2767 – MARAM Farlat – bdb I
klasa użytkowa:
2768 – LEYLA of Falconers Dream – dosk I (bez wniosku)
klasa championów:
2769 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


18-19.03.2017 – Choceń (o/Włocławek) – CWC – V Zimowa KWPR

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
992 – AZAR SAFARI Alhaya – WO II
993 – AZULU SUEZ Alhaya – WO I, BOP, BIS-P I

SUKI
klasa szczeniąt:
994 – AKARIYA SHELL Alhaya – WO I
klasa młodzieży:
995 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


1.04.2017 – Wałbrzych – CWC – 62. KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa championów:
729 – DREAMER Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


9.04.2017 – Nowy Dwór Mazowiecki (0/Legionowo) – CWC – XXXVI Wiosenna KWPR

sędzia: Adam Ostrowski (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1220 – Arabica DESOTO – WO I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1221 – Arabica DAENERYS – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
1222 – Dabka’s SURMA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1223 – DEMI Sannatis – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1224 – Arabica CARRERA – dosk I , CWC, NDSwR, BOB


9.04.2017 – Zabrze – CWC – XXXIX KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa użytkowa:
857 – KARIM of Falconers Dream – dosk I, CWC
klasa championów:
858 – ALMAS Avatar Pinc – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
859 – Arabica DELAHAYE – WO I, BOMP
klasa pośrednia:
860 – NASIRAH of Falconers Dream – dosk I, CWC
klasa użytkowa:
861 – LEYLA of Falconers Dream – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


23.04.2017 – Opole – CACIB

sędzia: Marco Marabotto (IT)

PSY
klasa pośrednia:
2709 – Imran ELHAM HAMDAN – dosk. I (bez wniosku)
klasa otwarta:
2710 – ARANEL Giliath – dosk II
2711 – BIS ARABICA Avatar Pinc – nieobecny
2712 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
klasa championów:
2713 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk II
2714 – DREAMER Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
2715 – Canapus QUILAYSA – dosk I, Zw.Mł, BOJ
2716 – Dabka’s SURMA – dosk II
klasa otwarta:
2717 – ANIRA Giliath – dosk I (bez wniosku)
klasa użytkowa:
2718 – AZADEH SARANI Kambizes – dosk I, CWC, R-CACIB=CACIB
klasa championów:
2719 – ALISHA SAIDA Kambizes – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
2720 – Arabica BASANTI – nieobecna


29.04.2017 – Grudziądz – CWC – 41. KWPR

sędzia: Adam Ostrowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
933 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk II
934 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
935 – Arabica DESIRE – WO I, BOMP
klasa championów:
936 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV


30.04.2017 – Jeleśnia (o/Bielsko-Biała) – CWC – II KWPR

sędzia: Maria Zasada (PL)

  • brak zgłoszeń

30.04.2017 – Inowrocław – CWC – XXXII KWPR

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
690 – Arabica DJIN – WOI, BOMP
klasa młodzieży:
691 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk II
692 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
klasa pośrednia:
693 – ORIENTAL WIND Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
694 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa championów:
695 – Arabica BASANTI – nieobecna


30.04.2017 – Jelenia Góra – CWC – 42. Karkonoska KWPR

sędzia: Anna Kochan (PL)

PSY
klasa pośrednia:
619 – AFIRE BEY z Tripu – bdb I

SUKI
klasa młodzieży:
620 – AANISAH z Tripu – dosk II
621 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, Zw.Mł, BOJ
klasa otwarta:
622 – DILAFROZE Yrtep – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa championów:
623 – CALYPSO Yrtep – dosk I, CWC


30.04.2017 – Krosno – CWC – XXVI Podkarpacka KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

SUKI
klasa pośrednia:
436 – MARAM Farlat – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


1.05.2017 – Dobre Miasto (o/Olsztyn) – CWC – XX KWPR

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

PSY
klasa pośrednia:
673 – ORIENTAL WIND Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


1.05.2017 – Manowo (o/Koszalin) – CWC – XII KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa ?:
CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa otwarta:
YASMIN – dosk I, CWC


7.05.2017 – Rybnik – CWC – XXXV KWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
895 – Arabica DELAHAYE – WO I, BOP
klasa młodzieży:
896 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – nieobecna
klasa championów:
897 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


7.05.2017 – Wrocław – CWC chartów
WYSTAWA ODWOŁANA


13-14.05.2017 – Łódź – CACIB – XXV MWPR

sędzia: Bertil Lundgren (SE)

PSY
klasa szczeniąt:
3188 – Arabica DJIN – nieobecny
klasa młodzieży:
3189 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk II
3190 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
3191 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC
3192 – BIS ARABICA Avatar Pinc – dosk II
klasa użytkowa:
3193 – Arabica BASIM – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
3194 – Arabica DESIRE – WOI, BOP
klasa młodzieży:
3195 – Dabka’s SURMA – dosk II
3196 – GESSICA Al Zahra – dosk I, Zw. Mł.
3197 – GIULIETTA Al Zahra – dosk III
3198 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – nieobecna
klasa pośrednia:
3199 – DEMI Sannatis – dosk I, CWC
klasa championów:
3200 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


20.05.2017 – Kamionka (o/Rzeszów) – CWC p.myśl. – IV KWPM

sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
1419 – Dabka’s SURMA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV


20-21.05.2017 – Rzeszów – CACIB – X MWPR

sędziowie:
* Marco Marabotto (IT) – saluki, chart afgański, borzoi, azawakh, charcik włoski
* Dorota Witkowska (PL) – pozostałe charty

PSY
klasa otwarta:
1418 – Dabka’s RAMON – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
1419 – Dabka’s SURMA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa pośrednia:
1420 – MARAM Farlat – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR


21.05.2017 – Ustka (o/Słupsk) – CWC – XXII KWPR

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

SUKI
klasa pośrednia:
463 – DEVI Sannatis – dosk I, CWC
klasa championów:
464 – PATI Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II, Grand Prix Słupsk II


21.05.2017 – Antoninek (o/Poznań) – CWC p.myśl. – XV KWPM („duże” CWC)

sędzia: Adam Ostrowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
280 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodzieży:
281 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS
282 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
klasa otwarta:
283 – YASMIN – dosk I, CWC, NDSwR


28.05.2017 – Iłża (o/Radom) – CWC – XXXVI KWPR

sędzia: Olga Kosarieva (RU)

SUKI
klasa młodzieży:
GESSICA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I, BIS IV


3.06.2017 – Leszno – CWC

sędziowie:
* Marcelino Pozo Ruiz (ES) – saluki, greyhound, galgo
* Anna Rożniatowska (PL) – charcik włoski, chart afgański, polski, rosyjski, węgierski, deerhound, wilczarz irlandzki
* Tomasz Kuszyk (PL) – sloughi, azawakh, whippet

PSY
klasa młodzieży:
624 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, Zw.Mł.

SUKI
klasa młodzieży:
625 – GESSICA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


4.06.2017 – Leszno – CWC – Prestige

sędziowie:
* Tadeusz Chwalny (PL) – charcik włoski, chart afgański, polski, rosyjski, szkocki, węgierski, wilczarz irlandzki
* Miriam Villalta Camacho (ES) – chart hiszpański
* Anna Rożniatowska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
620 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, Zw.Mł.

SUKI
klasa młodzieży:
621 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk II
622 – GESSICA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV


3.06.2017 – Zakrzów (o/Racibórz) – CWC p. myśl.

sędzia: Anna Kochan (PL)

  • brak zgłoszeń

4.06.2017 – Zakrzów (o/Racibórz) – CWC – XXIII KWPR

sędzia: Petr Řehánek (CZ)

SUKI
klasa championów:
492 – ALIYEH Sayah – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa weteranów:
493 – AISCHAJA Yrtep – dosk I, Zw.Wet., BOV


4.06.2017 – Gostynin (o/Płock) – CWC – 40. Jubileuszowa Mazowiecka KWPR

sędzia: Andrzej Brabletz (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
753 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa młodzieży:
754 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa championów:
755 – Arabica BASANTI – nieobecna


10.06.2017 – Szczecin – CWC – XXX Zachodniopomorska KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
610 – Amiyat ENISCA – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
611 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
612 – YASMIN – db I


10.06.2017 – Bytom – CWC – 49. KWPR

sędzia: Bruno Nodalli (IT)

  • brak zgłoszeń

11.06.2017 – Szczecin – CWC – XXXI Zachodniopomorska KWPR

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
583 – Amiyat ENISCA – nieobecna
klasa otwarta:
584 – DAFI Sannatis – dosk II
585 – YASMIN – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


11.06.2017 – Bytom – CWC – 50. Jubileuszowa KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

  • brak zgłoszeń

11.06.2017 – Kalisz – CWC – 41. KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa młodzieży:
451 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV


17-18.06.2017 – Kraków – CACIB – XXI MWPR

sędzia: Gerard Jipping (NL)

PSY
klasa otwarta:
1957 – BIS ARABICA Avatar Pinc – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1958 – RAHMA Al-Dżeseret – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1959 – Dabka’s SURMA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


25.06.2017 – Kołobrzeg (o/ Koszalin) – CACIB – I Nadmorska MWPR

sędzia: João Vasco Pocas (PT)

PSY
klasa młodzieży:
1803 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk III
1804 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk II
1805 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk IV
1806 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, Zw.Mł.
klasa championów:
1807 – CORAL CHARM Il Bahara – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1808 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk III
1809 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
1810 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1811 – DEVI Sannatis – dosk II
1812 – YASMIN – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
klasa championów:
1813 – PATI Sannatis – dosk I, CWC, R-CACIB


25.06.2017 – Przemyśl – CWC – 50. KWPR

sędzia: Barbara Larska (PL)

  • brak zgłoszeń

1.07.2017 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – CWC – 43. Beskidzka KWPR

sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

PSY
klasa młodzieży:
615 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, Zw.Mł., BOS
616 – CASPER Aliuzija – dosk II
klasa otwarta:
617 – ARANEL Giliath – bdb I

SUKI
klasa młodzieży:
618 – ARYA AVANI Hadia Min Sahra – dosk II
619 – Canapus QUILAYSA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
klasa otwarta:
620 – ANIRA Giliath – bdb I


2.07.2017 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – CWC – 44. Beskidzka KWPR

sędzia: Marta Kościańska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
617 – CASPER Aliuzija – dosk I, Zw.Mł., BOS
618 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk II
klasa otwarta:
619 – ARANEL Giliath – bdb I

SUKI
klasa młodzieży:
620 – Canapus QUILAYSA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG I
klasa otwarta:
621 – ANIRA Giliath – dosk I (bez wniosku)


2.07.2017 – Gorzów Wlkp. – CWC – 49. Gorzowska KWPR

sędzia: Anna Rożniatowska (PL)

SUKI
klasa otwarta:
632 – J.A.Y JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


2.07.2017 – Szczytno (o/Olsztyn) – CWC – XLIV Warmińsko-Mazurska KWPR

sędzia: Monika Mikuliene (LT)

PSY
klasa młodzieży:
736 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS

SUKI
klasa pośrednia:
737 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


8-9.07.2017 – Warszawa – CACIB + kwalifikacja na Crufts 2018

sędziowie:
* Nikolay Sedykh (RU) – saluki, borzoj, chart afgański, azawakh, greyhound, wilczarz irlandzki
* Ewa Stolarska (PL) – chart polski, whippet, pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
2615 – Arabica DESOTO – WO 1, BOP, BIS-P III
klasa młodzieży:
2616 – AZULU SUEZ Alhaya – NDO
2617 – Mamnouna’s FOURYYJAT SAJJID – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2018
klasa pośrednia:
2618 – Mamnouna’s ENSANNIYYAT – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa użytkowa:
2619 – Arabica BASIM – dosk I, CWC
klasa championów:
2620 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, CRUFTS 2018, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
2621 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2018, BOJ
klasa pośrednia:
2622 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2623 – DEMI Sannatis – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, CRUFTS 2018, BOS
klasa championów:
2624 – Arabica BASANTI – dosk II
2625 – BUDJINTAYJA Maysoona’s – dosk I, CWC, R-CACIB


15.07.2017 – Nowy Targ – CWC – XXI KWPR

sędzia: Jan Ryk (PL)

SUKI
klasa otwarta:
476 – ELANI Tall Afar – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II
klasa championów:
477 – E’SAPHIRA Tall Afar – dosk I, CWC


16.07.2017 – Nowy Targ – CWC – XXII KWPR

sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

SUKI
klasa otwarta:
473 – ELANI Tall Afar – dosk I, CWC
klasa championów:
474 – E’SAPHIRA Tall Afar – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


16.07.2017 – Piotrków Tryb. (o/Łódź) – CWC – Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich oraz 2. Grupy FCI

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
305 – Arabica DJIN – WO I, BOP, BIS-P II

SUKI
klasa szczeniąt:
306 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa championów:
307 – Arabica BASANTI – nieobecna


16.07.2017 – Gdynia – CWC – XXII KWPR

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
665 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS

SUKI
klasa otwarta:
666 – DEVI Sannatis – dosk I, CWC
klasa championów:
667 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


22.07.2017 – Konopiska (o/Częstochowa) – CACIB – III MWPR

sędzia: Andreja Novak (SI)

PSY
klasa szczeniąt:

2412 – Arabica DESOTO – WO I, BOP
klasa młodzieży:
2413 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, Zw.Mł.
2414 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – nieobecny
2415 – Mamnouna’s FETHULLAH – bdb II
klasa pośrednia:
2416 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
2417 – Imran ELHAM HAMDAN – ??
2418 – Mamnouna’s ENSANNIYYAT – nieobecny
klasa użytkowa:
2419 – KARIM of Falconers Dream – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2420 – Arabica BASIM – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
2421 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2422 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2423 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, R-CACIB=CACIB
klasa użytkowa:
2424 – LEYLA of Falconers Dream – dosk I, CWC
klasa championów:
2425 – BUDJINTAYJA Maysoona’s – nieobecna
2426 – MUFIH NA MALIKAH AL JAMAAL Djaal Lhilal – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


23.07.2017 – Konopiska (o/Częstochowa) – Klubowa Wystawa Chartów

sędzia: Birgit Piesik (DE)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
69 – Zadonas DAKKAR – nieobecny
klasa szczeniąt:
70 – Arabica DESOTO – WO I, BOP
klasa młodzieży:
71 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.Kl. 2017
72 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk II
73 – Mamnouna’s FELEQ GSHAGATAA’I – nieobecny
klasa pośrednia:
74 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
75 – Imran ELHAM HAMDAN – dosk II
76 – Mamnouna’s ENSANNIYYAT – nieobecny
klasa otwarta:
77 – Bel Etual LUXOR – dosk I, CWC, NDPwR, Zw.Kl. 2017, BOS
klasa użytkowa:
78 – Arabica BASIM – dosk I, CWC, BIS-W I
79 – KARIM of Falconers Dream – dosk II
klasa championów:
80 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC

SUKI
klasa szczeniąt:
81 – Arabica DAENERYS – WO I
82 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa młodzieży:
83 – Dabka’s SURMA – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.Kl. 2017, BOJ, BIS-J IV
klasa pośrednia:
84 – Arabica CARRERA – dosk I, CWC
85 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk II
klasa otwarta:
86 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – bdb I
klasa użytkowa:
87 – LEYLA of Falconers Dream – nieobecna
klasa championów:
88 – Arabica BASANTI – nieobecna
89 – BUDJINTAYJA Maysoona’s – nieobecna
90 – MUFIH NA MALIKAH AL JAMAAL Djaal Lhilal – dosk I, CWC, NDSwR, Zw.Kl. 2017, BOB, BIS I


29.07.2017 – Będzin – CWC – XII Letnia KWPR

sędzia: Kazimierz Rychlik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
732 – Mamnouna’s FETHULLAH – bdb I


30.07.2017 – Chojnice – CWC – XL Kaszubska KWPR

sędzia: Małgorzata Szmurło (PL)

PSY
klasa championów:
616 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa otwarta:
617 – DEVI Sannatis – dosk I, CWC
618 – YASMIN – dosk II
klasa użytkowa:
619 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC, BIS-W III
klasa championów:
620 – PINIA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


5.08.2017 – Sopot – CACIB – XXV MWPR

sędzia: Boris Chapiro (FR)

PSY
klasa młodzieży:
1969 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, Zw. Mł., BOJ
klasa otwarta:
1970 – Amiyat DENGAR – dosk II
1971 – Sharwassim CHAWKI – dosk I, CAC, R-CACIB
klasa championów:
1972 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk III
1973 – Amiyat DARTH VADER – dosk II
1974 – Sundown GOSSIP AND CHAMPAGNE – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa szczeniąt:
1975 – Amiyat ENISCA – WO III
1976 – Amiyat ESSOWYN – WO I, BOP
1977 – RAHMA Al-Dżeseret – WO II
klasa pośrednia:
1978 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1979 – DINA Sannatis – dosk II ?
1980 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa użytkowa:
1981 – EL CASAR Farlat – dosk I, CWC
klasa championów:
1982 – PATI Sannatis – dosk II
1983 – Sharwassim CHAKIRA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


6.08.2017 – Sopot – CACIB – XXVI MWPR

sędzia: Cristian Stefanescu (RO)

PSY
klasa szczeniąt:
1872 – Arabica DESOTO – nieobecny
klasa młodzieży:
1873 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1874 – Amiyat DENGAR – dosk I
1875 – Sharwassim CHAWKI – dosk II
klasa użytkowa:
1876 – Arabica BASIM – nieobecny
klasa championów:
1877 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk II, R-CACIB
1878 – Amiyat DARTH VADER – dosk III
1879 – Sundown GOSSIP AND CHAMPAGNE – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa szczeniąt:
1880 – Amiyat ENISCA – WO I, BOP
1881 – Amiyat ESSOWYN – WO II
1882 – RAHMA Al-Dżeseret – WO III
klasa pośrednia:
1883 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk II
1884 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
1885 – DINA Sannatis – bdb? I
klasa użytkowa:
1886 – EL CASAR Farlat – bdb I
klasa championów:
1887 – PATI Sannatis – dosk II
1888 – Sharwassim CHAKIRA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


6.08.2017 – Nowy Sącz – CWC – XXX Jubileuszowa Nowosądecka KWPR im. Mieczysława Tokarczyka

sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa młodzieży:
414 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk. I, Zw.Mł., BOJ, BOB


12-13.08.2017 – Kościelisko-Kiry (o/Zakopane) – CACIB – V MWPR

sędzia: Andrzej Brabletz (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1348 – ARWAN Hadia Min Sahara – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
1349 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk II

SUKI
klasa pośrednia:
1350 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1351 – ELANI Tall Afar – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG III


15.08.2017 – Golub-Dobrzyń (o/Toruń) – CWC – 50. Toruńska KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

PSY
klasa championów:
860 – Sharwassim AJIB INN SHAITAAN – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa pośrednia:
861 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk II
862 – Sharwassim ELIZA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa otwarta:
863 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC


19-20.08.2017 – Wasilków (o/Białystok) – CACIB – XI MWPR

sędzia: Tomasz Kuszyk (PL)

PSY
klasa pośrednia:
1429 – Imran ELHAM HAMDAN – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa otwarta:
1430 – DEVI Sannatis – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


19.08.2017 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC p.myśl. – IX KWPM

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

  • brak zgłoszeń

20.08.2017 – Legnickie Pole (o/Legnica) – CWC – XVII Letnia KWPR

sędziowie:
* Jarosław Grunt (PL) – chart polski
* Anna Rożniatowska (PL) – pozostałe rasy

  • brak zgłoszeń

26.08.2017 – Płock – CWC – 41. Mazowiecka KWPR

sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
562 – Zadonas DAKKAR – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
563 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa championów:
564 – Arabica BASANTI – nieobecna


27.08.2017 – Skaryszew (o/Radom) – CWC – XXXVII KWPR

sędzia: Oksana Gacina (RU)

  • brak zgłoszeń

2.09.2017 – Świętochłowice (o/Chorzów) – CWC – 57. KWPR

sędzia: Espen Engh (NO)

PSY
klasa młodzieży:
729 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I (bez wniosku)

SUKI
klasa młodzieży:
730 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – bdb
731 – Arabica DELAHAYE – bdb


2.09.2017 – Słupsk – CWC – XVIII Jesienna KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

SUKI
klasa otwarta:
407 – DEVI Sannatis – nieobecna
klasa championów:
408 – PINIA Sannatis – nieobecna


3.09.2017 – Włocławek – CWC – XXIX Kujawska KWPR

sędzia: Krystyna Szulc (PL)

  • brak zgłoszeń

10.09.2017 – Warszawa – CWC – Stołeczna KWPR

sędzia: Maciej Kozber (PL)

  • brak zgłoszeń

16.09.2017 – Łódź – CWC p.myśl.

sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
213 – Zadonas DAKKAR – WO I, BOP, BIS-P I

SUKI
klasa młodzieży:
214 – Arabica DESIRE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS-J I, BOG II
klasa championów:
215 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC


17.09.2017 – Gorzów Wielkopolski – CWC – VI Jesienna KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
576 – HEATHER Farlat – WO I, BOMP


23-24.09.2017 – Wrocław – CACIB – XXV MWPR

sędzia: Grzegorz Weron (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2390 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS
2391 – Mamnouna’s FETHULLAH – bdb II
klasa pośrednia:
2392 – CASPER Aliuzija – dosk II, R-CACIB
2389 – Imran ELHAM HAMDAN – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR

SUKI
klasa młodzieży:
2393 – Arabica DESIRE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
2394 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
klasa pośrednia:
2395 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
klasa otwarta:
2396 – Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa championów:
2397 – Arabica BASANTI – dosk II
2398 – CASIAH al-Quadar – dosk I, CWC, R-CACIB


30.09.2017 – Rybnik – CWC p.myśl.

sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
klasa młodzieży:
216 – Mamnouna’s FETHULLAH – bdb I
klasa pośrednia:
217 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
218 – GUARDIAN Al Zahra – dosk II
klasa championów:
219 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
220 – Canapus QUILAYSA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
221 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk II
klasa championów:
222 – ANIRA Giliath – nieobecna
223 – BASIMA z Gibesovy zahradky – dosk I, CWC
224 – EUPHORIA Al Zahra – dosk II

Konkurencje:
* Najlepsza Para Hodowlana – 2 lokata: CARTHAGO & CONNIE z Gibesovy zahrádky
* Najlepsza Grupa Hodowlana -1 lokata: z Gibesovy zahrádky


1.10.2017 – Inowrocław (o/Bydgoszcz) – CWC p.myśl. – VII KWPM

sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
224 – LA MARTELLA Farlat – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
225 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
226 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG II


1.10.2017 – Rybnik – CWC – XXXVI KWPR

sędzia: Tomasz Borkowski (PL)

PSY
klasa młodzieży:
979 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG III
klasa pośrednia:
980 – CARTHAGO z Gibesovy zahrádky – dosk II
981 – GUARDIAN Al Zahra – dosk I, CWC
klasa championów:
982 – ARANEL Giliath – dosk I, CWC, NDPwR

SUKI
klasa młodzieży:
983 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
984 – Canapus QUILAYSA – dosk II
985 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa użytkowa:
986 – TALIJA El Kolub – bdb I
klasa championów:
987 – ANIRA Giliath – nieobecna
988 – BASIMAz Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
989 – EUPHORIA Al Zahra – bdb II

Konkurencje:
* Najlepsza Grupa Hodowlana – 2 lokata: z Gibesovy zahrádky


7.10.2017 – Spała o/Rybnik – CWC p.myśl.

sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
393 – Zadonas DAKKAR – WO I, BOP, BIS-P II
klasa młodzieży:
394 – Arabica DJIN – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodzieży:
395 – Arabica DESIRE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
396 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
klasa championów:
397 – Arabica BASANTI – nieobecna


8.10.2017 – Zabrze – CWC – 40. Zabrzańska KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

PSY
klasa młodzieży:
702 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk II
703 – Mamnouna’s FETHULLAH – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodzieży:
704 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


14.10.2017 – Jelenia Góra – CWC – Jesienna Karkonoska KWPR

sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
447 – BENTLEY z Tripu – WO I, BOP
klasa pośrednia:
448 – GRONK Al Zahra – bdb I
klasa championów:
449 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa championów:
450 – CASIAH Al-Quadar – bdb I
451 – GLORIA Al Zahra – bdb II


15.10.2017 – Jelenia Góra – CWC – Jesienna Karkonoska KWPR

sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
666 – BENTLEY z Tripu – WO I, BOP
klasa pośrednia:
667 – GRONK Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI
klasa championów:
668 – CASIAH Al-Quadar – dosk II
669 – GLORIA Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


21.10.2017 – Poznań – CACIB + kwalifikacja na Crufts 2018

sędzia: Hanna Woźna-Gil (PL)

PSY
klasa młodzieży:
2157 – AZAR SAFARI Alhaya – dosk II
2158 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2018, BOJ
klasa otwarta:
2159 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, CRUFTS 2018, BOB
klasa championów:
2160 – ALMAS Avatar Pinc – dosk I, CWC, R-CACIB
2161 – Sharwassim CALEB – dosk II
2162 – Dabka’s ROCKY – dosk III

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2163 – HARPER Farlat – WO II
2164 – HEATHER Farlat – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
2165 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk II
2166 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., J-CRUFTS 2018
2167 – Aile Ferdi CICI CICEC – dosk III
klasa otwarta:
2168 – BOYE BAMI BAHAR Al Qom – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, CRUFTS 2018, BOS
2169 – DAFI Sannatis – bdb II
klasa użytkowa:
2170 – ATIYA NAPA VALLEY Hadis – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2171 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC


22.10.2017 – Poznań – CACIB + Zwycięzca Polski 2017

sędzia: Hans-Joachim Dux (DE)

PSY
klasa młodzieży:
2726 – AZULU SUEZ Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, Mł.Zw.PL 2017, BOB
2727 – ALIYAR SAHARA Alhaya – dosk II
klasa otwarta:
2728 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, R-CACIB=CACIB
2729 – Abu Al Khayar KHAYYAM – dosk II
klasa championów:
2730 – ALMAS Avatar Pinc – dosk II
2731 – Sharwassim CALEB – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, Zw.PL 2017
2732 – Dabka’s ROCKY – dosk III

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2733 – HARPER Farlat – WO II
2734 – HEATHER Farlat – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
2735 – Yalameh RIH’MAYA – WO I, BOBP
klasa młodzieży:
2736 – Aile Ferdi CICI CICEC – dosk I, Zw.Mł., Mł.Zw.PL 2017
2737 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
2738 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk III
klasa pośrednia:
2739 – GIULIETTA Al Zahra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2740 – BOYE BAMI BAHAR Al Qom – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.PL 2017, BOS
2741 – DAFI Sannatis – dosk II
klasa championów:
2742 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk I, CWC, R-CACIB


19.11.2017 – Pruszków (o/ Piaseczno) – CWC – I KWPR

sędzia: Bjørg Foss (NO)

PSY
klasa szczeniąt:
1422 – Zadonas DAKKAR – WO I, BOP, BIS-P I
klasa młodzieży:
1423 – Arabica DESOTO – dosk I, Zw.Mł.
klasa użytkowa:
1424 – SHAPOUR Karsziptar – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa championów:
1425 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodzieży:
1426 – AKARIYA SHELL Alhaya – dosk II
1427 – Arabica DESIRE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1428 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1429 – MARAM Farlat – dosk I, CWC
klasa championów:
1430 – Arabica BASANTI – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG III


24.11.2017 – Kielce – CACIB

sędzia: Tanya Ahlman-Stockmari (FI)

PSY
klasa szczeniąt:
2649 – Zadonas DAKKAR – nieobecny
klasa młodzieży:
2650 – Arabica DJIN – dosk I, Zw.Mł.
2651 – Mamnouna’s FETHULLAH – db II
klasa pośrednia:
2652 – ABIR SERENGETI Alhaya – bdb I
klasa otwarta:
2653 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
2654 – Yalameh RIH’MAYA – nieobecna
klasa młodzieży:
2655 – Amiyat ENISCA – dosk II
2656 – Arabica DESIRE – nieobecna
2657 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
2658 – Dabka’s SURMA – nieobecna
2659 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
2660 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2661 – AMEERA ORNELLAIA Mandana Abia – db I
klasa championów:
2662 – Arabica BASANTI – nieobecna
2663 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk II, R-CACIB
2664 – Kirman EUDORA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG I


25.11.2017 – Kielce – CACIB

sędzia: Åke Cronander (SE)

PSY
klasa szczeniąt:
2957 – Zadonas DAKKAR – nieobecny
klasa młodzieży:
2958 – Arabica DESOTO – nieobecny
klasa otwarta:
2959 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa użytkowa:
2960 – Arabica BASIM – nieobecny
klasa championów:
2961 – Dabka’s RAMON – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
2962 – HEATHER Farlat – OB I
2963 – Yalameh RIH’MAYA – nieobecna
klasa młodzieży:
2964 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – bdb II
2965 – Amiyat ENISCA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
2966 – Arabica DAENERYS – nieobecna
2967 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa pośrednia:
2968 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
2969 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, R-CACIB
2970 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
2971 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk III
klasa otwarta:
2972 – Arabica CARRERA – dosk I, CWC
klasa championów:
2973 – Amiyat DANTOOINE – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG IV
2974 – Arabica BASANTI – nieobecna
2975 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk II
2976 – Kirman EUDORA – nieobecna


26.11.2017 – Kielce – CACIB

sędzia: Iuza Beradze (CZ)

PSY
klasa szczeniąt:
2546 – Zadonas DAKKAR – nieobecny
klasa młodzieży:
2547 – Arabica DESOTO – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
2548 – Elamir FAIZ AL ANDALUS – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
klasa użytkowa:
2549 – Arabica BASIM – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
2550 – Yalameh RIH’MAYA – nieobecna
klasa młodzieży:
2551 – Amiyat ENISCA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
2552 – Arabica DESIRE – nieobecna
klasa pośrednia:
2553 – ASHIKA SUNRISE Alhaya – dosk II
2554 – Dabka’s SURMA – dosk I, CWC, R-CACIB
2555 – GIULIETTA Al Zahra – nieobecna
2556 – Sivatagi Tündérek BÉKÉS – dosk III
klasa championów:
2557 – Amiyat DANTOOINE – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
2558 – Arabica BASANTI – nieobecna
2559 – J.A.Y. JP ARABIAN SONG – dosk II
2560 – Kirman EUDORA – nieobecna


2.12.2017 – Świebodzice (o/ Wałbrzych) – CWC – 63. KWPR

sędzia: Jarosław Grunt (PL)

PSY
klasa otwarta:
848 – BASMATEE Delbar Lucky Saluki – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa championów:
849 – ARISTO ANGEL BLACK Delbar Lucky Saluki – dosk I, CWC
850 – Heart & Soul JP PLEASANT COLONY – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
851 – ALIKA SUNSHINE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
klasa otwarta:
852 – NASIRAH of Falconers Dream – nieobecna
klasa użytkowa:
853 – LEYLA of Falconers Dream – nieobecna


9-10.12.2017 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/ Legionowo) – CWC – XXXVIII KWPR

sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa pośrednia:
1132 – ABIR SERENGETI Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *