Wystawy 2022

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl 

 


15-16.01 – Brodnica (o/Toruń) – KWPR
VII KWPR
sędziowie:
* Tomasz Wolańczyk (PL) – borzoj, greyhound, whippet
* Hanna Woźna-Gil (PL) – pozostałe rasy

PSY:
klasa młodzieży:
1233 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1234 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
1235 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOMP
klasa szczeniąt:
1236 – Must Be Shadow VALENTINA – WO II
1237 – Must Be Shadow VESPER – WO I, BOP


15.01 – Brodnica (o/Toruń) – KW chartów
IV Krajowa Wystawa Chartów
sędziowie:
* Tomasz Wolańczyk (PL) – charcik włoski, afgański, azawakh, sloughi, galgo, saluki, chart polski, deerhound, magyar agar, wilczarz
* Hanna Woźna-Gil (PL) – borzoj, greyhound, whippet

PSY:
klasa młodzieży:
20 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, Zw. Mł.
klasa pośrednia:
21 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BIS I
klasa championów:
22 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC

SUKI:
klasa młodszych szczeniąt:
23 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOMP, BIS-MP III
klasa szczeniąt:
24 – Must Be Shadow VALENTINA – WO II
25 – Must Be Shadow VESPER – WO I, BOP
klasa młodzieży:
26 – ACADIA Tawalla – dosk I, Zw. Mł., BOJ, BOS


12-13.02 – Gliwice (o/Katowice) – MWPR
XXV Jubileuszowa MWPR
sędziowie:
* Andrzej Szutkiewicz (PL) – saluki
* Nenad Matejevic (RS) – charcik włoski
* Sylviane Tompousky (FR) – borzoj
* Erika Häkkinen (FI) – chart afgański, azawakh, sloughi, galgo, chart polski, deerhound, magyar agar, wilczarz irlandzki
* Cassandre Mattera (FR) – greyhound, whippet

PSY:
klasa szczeniąt:
3624 – CORVIN SIRIUS Giliath – WO I
klasa młodzieży:
3625 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
3626 – AFSHAR Century Mohabbat – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
klasa otwarta:
3627 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa użytkowa:
3628 – COLLIN Deluca Moravia – dosk I, CWC
klasa championów:
3629 – BIZAR BOSSTONE Alhaya – dosk I, CWC
3630 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny

SUKI:
klasa szczeniąt:
3631 – CALANTHE Giliath – WO II
3632 – CIRILLA Giliath – WO I, BOMP
klasa młodzieży:
3633 – ACADIA Tawalla – dosk II
3634 – DHABI A’ZIBA Alhaya – bdb III
3635 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
3636 – CAPRI DE’ Alhaya- dosk I, CWC, R-CACIB
3637 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – dosk III
3638 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk II
klasa otwarta:
3639 – BARIZA Hanesi – nieobecna
3640 – FARSANEH AL HAWA Ravan Bacht – dosk I, CWC
klasa championów:
3641 – ADELL LuMiJa – dosk II
3642 – BISSANA Giliath – dosk III
3643 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, CWC, CACIB
klasa weteranów:
3644 – ASALI Aurum Bohemia – dosk I, Zw.Wet., BOV, BOS


12-13.03 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – KWPR
48. Wiosenna KWPR
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY:
klasa młodzieży:
1820 – Arabica HORACY – dosk I, Zw.Mł
1821 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk II
klasa otwarta:
1822 – BRIAN Hanesi – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI:
klasa szczeniąt:
1823 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP, BIS-P III
klasa młodzieży:
1824 – ACADIA Tawalla – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB
1825 – Hiddekel YAFIT AT AMIR AL BAHR – dosk II
1826 – Must Be Shadow VESPER – dosk III
klasa otwarta:
1827 – HEATHER Farlat – dosk I, CWC, NDSwR


19-20.03 – Pruszków (o/Piaseczno) – KWPR
7 KWPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY:
klasa młodzieży:
1843 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1844 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG IV
klasa otwarta:
1845 – Aziz YARISH – nieobecny


26-27.03 – Choceń (o/Włocławek) – KWPR
IX Zimowa KWPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa championów:
1249 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1250 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1251 – Must Be Shadow VESPER – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1252 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


9.04 – Branice (o/Racibórz) – KWPR
30. KWPR
sędzia: Jan Ryk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1208 – CASTIEL Giliath – dosk II
1209 – DIRAN AZLAN Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
1210 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa młodzieży:
1211 – CIRILLA Giliath – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
1212 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa championów:
1213 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC


10.04 – Branice (o/Racibórz) – KWPR
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1212 – CASTIEL Giliath – dosk I

SUKI
klasa młodzieży:
1213 – CIRILLA Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1214 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB
klasa championów:
1215 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC


23.04 – Grudziądz – KWPR
XLIV KWPR
sędzia: Krystyna Opara (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
1127 – Must Be Shadow VESPER – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


23.04 – Grudziądz – KWPR (popołudniowa)
VI KWPR
sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
klasa otwarta:
1033 – FRANCIS FORD COPPOLA Lazuryt – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa otwarta:
1034 – FIRUZE HATUN Lazuryt – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


23.04 – Bałtów (o/Radom) – KWPR
XLIII KWPR
sędziowie:
* Lenka Frnčová (CZ) – charcik włoski, whippet
* Tomasz Wolańczyk (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
814 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
815 – KARIM Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II


24.04 – Bałtów (o/Radom) – KWPR
XLIV KWPR
sędziowie:
* Tomasz Wolańczyk (PL) – charcik włoski, whippet
* Lenka Frnčová (CZ) – pozostałe rasy

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
824 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – WO I, BOMP


24.04 – Szczecin – KWPM Użytkowych „duże CWC”
sędzia: Vladimir Piskay (SK)

  • brak zgłoszeń

30.04-1.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – MWPR
sędziowie:
* Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) – chart polski, whippet
* Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
2063 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, CACIB, BOB, BOG III
klasa otwarta:
2064 – CASANOVA Deluca Moravia – dosk I, CWC, R-CACIB, BIS-W II
2065 – REZA Al Dżeseret – nieobecny
klasa użytkowa:
2066 – COLLIN Deluva Moravia – dosk I, CWC
2067 – Faravahar ARPAK – nieobecny
klasa championów:
2068 – CROISSANT Z Tripu – dosk I, CWC
2069 – RAZZAG Al Dżeseret – dosk II

SUKI
klasa młodzieży:
2070 – ACADIA Tawalla – dosk II
2071 – DIRIE AZANDE Alhaya – dosk I, Zw. Mł., BOJ
klasa otwarta:
2072 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk III
2073 – FORTUNATA Psia Cometa – nieobecna
2074 – IL’LAYAH Maysoona’s – dosk II
2075 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
2076 – BELIZA ZIBA Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, BOS


1.05 – Dobre Miasto (o/Olsztyn) – KWPR
XXIV KWPR
sędzia: Marta Kościańska (PL)

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
507 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP


3.05 – Jeleśnia (o/Bielsko-Biała) – KWPM „duże CWC”
V KWPM
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
473 – CORVIN SIRIUS Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodzieży:
474 – CIRILLA Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
475 – Must Be Shadow VESPER – nieobecna


3.05 – Manowo (o/Koszalin) – KWPM
XV KWPM
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
237 – Must Be Shadow VALENTINA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG IV
klasa otwarta:
238 – Yalameh RIH’MAYA – dosk I, CWC, NDSwR


3.05 – Golub Dobrzyń (o/Toruń) – KWPR
55. KWPR
sędzia: Małgorzata Szmurło (PL)

SUKI:
klasa szczeniąt:
590 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – WO II
591 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP


7-8.05 – Kliczków (o/Legnica) – MWPR
VIII MWPR
sędziowie:
* Hanna Woźna-Gil (PL) – greyhound, whippet
* Blanka Horbatowska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa championów:
1434 – CROISSANT z Tripu – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1435 – CALANTHE Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
1436 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOB

Konkurencje:
* BIS Par Hodowlanych – CROISSANT z Tripu & CARIBE DE’ Alhaya – miejsce 1


7.05 – Chmielno (o/Gdynia) – KWPR
XXV KWPR
sędziowie:
* Tatjana Urek (SI) – whippet
* Bruno Nodalli (IT) – pozostałe rasy

SUKI
klasa szczeniąt:
624 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP
klasa otwarta:
625 – BASMA Hanesi – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


7.05 – Krosno – KWPR
XXXI Podkarpacka KWPR
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa pośrednia:
602 – BRENDEN BELLO Vom Ameisriegel – dosk I, CWC
klasa otwarta:
603 – ASPAYAODHA Century Mohabbat – dosk I, CWC
klasa championów:
604 – RONI Sannatis – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II
605 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk II

SUKI
klasa młodzieży:
606 – DHABI A’ZIBA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
607 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


8.05 – Chmielno (o/Gdynia) – KWPR
XXVI KWPR
sędziowie:
* Sean Delmar (IE) – whippet
* Izabella Krasowska-Salamon (PL) – pozostałe rasy

  • brak zgłoszeń

8.05 – Krosno – KWPR
XXXII Podkarpacka KWPR
sędzia: Maciej Lipiec (PL)

PSY
klasa pośrednia:
647 – BRENDEN BELLO Vom Ameisriegel – dosk I, CWC
klasa otwarta:
648 – ASPAYAODHA Century Mohabbat – dosk I, CWC
klasa championów:
649 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I

SUKI
klasa młodzieży:
650 – DHABI A’ZIBA Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
651 – CAPRI DE’ Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa championów:
652 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, CWC


14-15.05 – Łódź – MWPR
XXVIII MWPR
sędziowie:
* Tamas Jakkel – chart afgański, whippet
* Gerard Jipping (NL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
3132 – Arabica HORACY – dosk I, Zw.Mł.
3133 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk II
klasa pośrednia:
3134 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB
klasa otwarta:
3135 – RADŻA Al Dżeseret – dosk I, CWC
klasa championów:
3136 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt:
3137 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – nieobecna
3138 – Lags LATIFHA LEONELLE – wo I, BOP
klasa młodzieży:
3139 – ACADIA Tawalla – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
3140 – Must Be Shadow VESPER – dosk II
klasa otwarta:
3141 – KANNA Sannatis – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB
klasa championów:
3142 – ATIFHA Lilhaya – bdb I


21-22.05 – Leśna Wola (o/Rzeszów) – MWPR
XIII MWPR
sędziowie:
* Anna Albrigo (IT) – charcik włoski
* Wiesława Misterka-Kluska (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
1849 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG I, BIS I
klasa otwarta:
1850 – AFSHAR Century Mohabbat – dosk I, CWC
klasa championów:
1851 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
1852 – DHABI A’ZIBA Alhaya – dosk II
1851 – Hiddekel YAEL – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
1852 – CORNELIA av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOS


21.05 – Leśna Wola (o/Rzeszów) – KWPM
VIII KWPM
sędziowie:
* Izabella Krasowska-Salamon (PL) – chart afgański, borzoj, deerhound, wilczarz irlandzki
* Leszek Salamon (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
395 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I
klasa otwarta:
396 – AFSHAR Century Mohabbat – dosk I, CWC
klasa championów:
397 – RONI Sannatis – dosk II
398 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC


21.05 – Słupsk – KWPR
XXIX KWPR
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

  • brak zgłoszeń

22.05 – Słupsk – KWPR
XXX KWPR
sędziowie:
* Elżbieta Augustyniak (PL) – chart polski, whippet
* Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL) – pozostałe rasy

SUKI
klasa młodzieży:
486 – Must Be Shadow VALENTINA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


27.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPM
I KWPM
sędzia: Ratibor Cekic (RS)

PSY
klasa młodzieży:
246 – JAWAD Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
247 – IMPERIAL Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
248 – GINY z Gibesovy zahrádky – wo I, BOMP, BIS-MP IV
klasa młodzieży:
249 – CALANTHE Giliath – dosk II
250 – JASMINE Al Zahra – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
251 – INNOCENCE Al Zahra – dosk I, CWC
klasa championów:
252 – HADISSE Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG I


28-29.05 – Leszno – MWPR
sędziowie:
* Vlastislav Vojtek (SK) – chart afgański, saluki, chart polski, borzoj, wilczarz irlandzki
* Tadeusz Chwalny (PL) – charcik włoski, azawakh, sloughi, galgo, deerhound, magyar agar, greyhound
* Iveta Vojtekova (SK) – whippet

PSY
klasa pośrednia:
1812 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
klasa championów:
1813 – CROISSANT z Tripu – bdb II
1814 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodzieży:
1815 – DIRIE AZANDE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1816 – ACADIA Tawalla – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
1817 – KANNA Sannatis – bdb I
klasa championów:
1818 – ATIFA Lilhaya – db
1819 – CARIBE DE’ Alhaya – bdb I


28.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPR
XII KWPR
sędzia: Slobodan Nasteski (MK)

PSY
klasa młodzieży:
831 – JAWAD Al Zahra – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
832 – IMPERIAL Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
833 – JASMINE Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ
834 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – ?
klasa otwarta:
835 – INNOCENCE Al Zahra – dosk I, CWC
klasa championów:
836 – HADISSE Al Zahra – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG


29.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPR
XIII KWPR
sędzia: Maria Zasada (PL)

PSY
klasa młodzieży:
730 – JAWAD Al Zahra – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
731 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I
klasa championów:
732 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk II
733 – IMPERIAL Al Zahra – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa szczeniąt:
734 – Davu Jumanji O’DHALIQUE VORNOVA – WO I, BOP
klasa młodzieży:
735 – CALANTHE Giliath – dosk II
736 – JASMINE Al Zahra – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


4.06 – Gostynin (o/Płock) – KWPR – WYSTAWA ODWOŁANA


4-5.06 – Bytom – MWPR
XV MWPR
sędziowie:
* Jussi Liimatainen (FI) – charcik włoski, greyhound, whippet
* Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL) – chart polski
* Zlatko Jojkić (RS) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2158 – Arabica HORACY – bdb II
2159 – DIRAN AZLAN Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
2160 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk II, R-CACIB
2161 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk III
2162 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG IV

SUKI
klasa szczeniąt:
2163 – Lags LATIFHA LEONELLE – WO I, BOP, BIS-P I
klasa pośrednia:
2164 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2165 – BARIZA Hanesi – dosk II
2166 – FORTUNATA Psia Cometa – dosk III
2167 – INAYA Al Zahra – dosk I, CWC, R-CACIB
2168 – Salgrey’s PIAF – nieobecna
klasa championów:
2169 – ESMEE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, CACIB, BOS


11-12.06 – Kraków – MWPR
XXIV MWPR
sędziowie:
* Unto Timonen (FI) – whippet
* Arnaldo Cotugno (IT) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
2443 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
2444 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III
klasa championów:
2445 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
2446 – DHABI A’ZIBA Alhaya – dosk II
2447 – Hiddekel YAEL – dosk III
2448 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


18.06 – Kolonowskie (o/Zabrze) – KW chartów orientalnych
sędzia: Klaus Strack (DE)

PSY
klasa młodzieży:
26 – CORVIN SIRIUS Giliath – dosk I, Zw.Mł.
27 – DIRAN AZLAN Alhaya – dosk II
klasa pośrednia:
28 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa użytkowa:
29 – COLLIN Deluca Moravia – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
30 – GINY z Gibesovy zahrádky – WO I, BOMP, BIS-MP I
klasa szczeniąt:
31 – BEERAH Agricola a Nord – WO II
32 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – WO I, BOP
klasa młodzieży:
33 – CALANTHE Giliath – nieobecna
34 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J II
klasa pośrednia:
35 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA Od Vjetra – nieobecna
klasa otwarta:
36 – BARIZA Hanesi – dosk III
37 – CONNIE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
38 – FREDEGUNDA Psia Cometa – dosk II
39 – INAYA Al Zahra – bdb IV
klasa użytkowa:
40 – MARAM Farlat – bdb I
klasa championów:
41 – ALIA Agricola a Nord – dosk II
42 – ESMEE z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BIS I
klasa weteranów:
43 – BASIMA z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC, BOV, BIS-V I
44 – GOLI GOLBAHAR Danone – dosk II


18-19.06 – Szczecin – MWPR
XXVI MWPR
sędziowie:
* Andrzej Szutkiewicz (PL) – chart polski, borzoj, magyar agar
* Piotr Król (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
1529 – FANJARI FAROOQ Al Naqawa – dosk I, CWC
klasa championów:
1530 – Croissant z Tripu – dosk II, R-CACIB
1531 – RAZZAG Al Dżeseret – nieobecny
1532 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodzieży:
1533 – Must Be Shadow VALENTINA – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa pośrednia:
1534 – ACADIA Tawalla – dosk I, CWC, R-CACIB
1535 – Al Bhazim HAIDEH HUMAYRAH – dosk II
klasa otwarta:
1536 – Haalah ANAHITA HAADIAH NASHIRAH – dosk III
1537 – Hiddekel FUBUKI – dosk I, CWC
1538 – Yalameh RIH’MAYA – dosk II
klasa championów:
1539 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
1540 – GIULIETTA Al Zahra – dosk II


19.06 – Nowy Sącz – KWPM – WYSTAWA ODWOŁANA


25.06 – Antoninek (o/Poznań) – KWPM „duże CWC”
sędzia: Mariano Di Chicco (IT)

PSY
klasa pośrednia:
497 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
498 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodzieży:
499 – DIRIE AZANDE Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOJ
500 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk II
klasa pośrednia:
501 – Al Bhazim HAIDEH HUMAYRAH – dosk I, CWC
502 – DRACARYS AZZIE Alhaya – dosk II
klasa otwarta:
503 – Haalah Anahita Haadiah Nashirah – dosk II
504 – MaLa’s Amal DJAMILJA DIYA DALAL – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


26.06 – Jelenia Góra – KWPR
XLIX Karkonoska KWPR
sędzia: Aleksandra Kondas Gajinovic (RS)

PSY
klasa otwarta:
894 – AKIO SAN Sunaarashi – dosk I, CWC
klasa championów:
895 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I, BIS I

SUKI
klasa młodzieży:
896 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS, BIS-J I
klasa otwarta:
897 – ASUNA ROKU Sunaarashi – dosk I, CWC, NDSwR


03.07 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – MWPR
II MWPR
sędzia: Blanka Horbatowska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1800 – CASTIEL Giliath – dosk I, Zw.Mł.
1801 – DIRAN AZLAN Alhaya – dosk II
1802 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk III
klasa pośrednia:
1803 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOB, BOG II
klasa otwarta:
1804 – EMILIO PUCCI z Tripu – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1805 – ARWAN Hadia Min Sahra – dosk I, CWC

SUKI
klasa młodzieży:
1806 – DHABI A’ZIBA Alhaya – dosk II
1807 – Penktas Elementas PANITED BY CASSATT – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1808 – EVERLASTING LOVE Yrtep – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


03.07 – Szczytno (o/Olsztyn) – KWPR
XLIX Warmińsko-Mazurska KWPR
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
617 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BIS-J I, BOG I


09.07 – Wrocław – KW chartów „duże CWC”
4. Krajowa Wystawa Chartów
sędzia: Rudi Peters Brandt (DK)

PSY
klasa młodzieży:
31 – Arabica HORACY – dosk II
32 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, Zw.Mł.
33 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk III
klasa pośrednia:
34 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC
klasa otwarta:
35 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BIS chartów orientalnych I, BIS I
klasa użytkowa:
36 – COLLIN Deluca Moravia – dosk I, CWC
klasa championów:
37 – CROISSANT z Tripu – dosk II
38 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC

SUKI
klasa szczeniąt:
39 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – WO I, BOP, BIS-P I
klasa młodzieży:
40 – CALANTHE Giliath – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
klasa otwarta:
41 – Arabica FEBE – dosk I, CWC
klasa championów:
42 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, CWC, NDSwR

Konkurencje:
– Najlepsza głowa – Aziz YARISH – IV lokata
– Najlepsza Szata – Aziz YARISH – I lokata
– Najlepsza Para – CARIBE DE’ Alhaya & CROISSANT Z Tripu – lokata IV
– Konkurs na przebrania „Człowiek i pies” – CALANTHE Giliath z właścicielką – lokata I


09.07 – Nowy Targ – KWPR
XXVII KWPR
sędzia: Janusz Opara (PL)

PSY
klasa młodzieży:
590 – DIRAN AZLAN Alhaya – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodzieży:
591 – Hiddekel YAEL – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB


10.07 – Nowy Targ – KWPR
XXVIII KWPR
sędzia: Jarosław Grunt (PL)

PSY
klasa młodzieży:
552 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
553 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa młodzieży:
554 – Hiddekel YAEL – dosk I, Zw.Mł., BOS


10.07 – Bydgoszcz – MWPR
IV MWPR
sędzia: Piotr Król (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1562 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
1563 – RAHIM Al Dżeseret – dosk I, CWC, NDPwR, CACIB, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
1564 – Must Be Shadow VESPER – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
1565 – FRIDA KAHLO Lazuryt – dosk I, CWC, NDSwR, CACIB, BOB


16.07 – Gorzów Wlkp. – MWPR
II MWPR
sędzia: Vladimir Piskay (SK)

PSY
klasa szczeniąt:
1445 – BOOFAI Agricola a Nord – WO I, BOP
klasa młodzieży:
1446 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, Zw.Mł.
klasa pośrednia:
1447 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC
klasa championów:
1448 – CROISSANT z Tripu – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1449 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa młodzieży:
1450 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1451 – Al Bhazim HAIDEH HUMAYRAH – bdb II
1452 – Yalameh RIH’MAYA – bdb I
klasa championów:
1453 – CARIBE DE’ Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


23.07 – Lipno (o/Włocławek) – KWPR
XXXIII Kujawska KWPR
sędzia: Tomasz Wolańczyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
775 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, Zw.Mł.
776 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk II
klasa championów:
777 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
778 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – WO I, BOP
klasa młodzieży:
779 – Lags LATIFHA LEONELLE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II
780 – Must Be Shadow VESPER – dosk II

 


 


zdjęcie główne: (c) N.Kapera

1

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *