Wystawy 2024

** Skróty użyte w tekście / Abbreviations used in text **

Nie gwarantujemy, że wyniki są w pełni kompletne i poprawne.
W razie wszelkich uwag, prosimy o kontakt – info@saluki.pl 

 


6.01 – Gdynia – MWPR
II MWPR
sędzia: Mark Cocozza (GB)

PSY
klasa młodzieży:
1824 – JUNIPER Aliuzija – dosk I
klasa pośrednia:
1825 – Al Nafiseh IMPERIAL JADE – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1826 – GAME CHANGER OF AURORA Z Tripu – nieobecny
klasa otwarta:
1827 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I
klasa championów:
1828 – Qirmizi TAHARI – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
1829 – Aziz CHANA – WO I, BP, BOP
klasa młodzieży:
1830 – GHALIA OF AURORA Z Tripu – nieobecna
1831 – Must Be Shadow HARMONIA – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ
klasa pośrednia:
1832 – GYPSY WOMAN OF AURORA Z Tripu – nieobecna
1833 – Qirmizi UPERUGIA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
klasa otwarta:
1834 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk I, CWC
klasa championów:
1835 – BAHIYAH Devon Exe – dosk I, CWC, R-CACIB
1836 – FAIRYTALE SNOW WHITE Z Tripu – nieobecna
klasa weteranów:
1837 – AANISAH Z Tripu – nieobecna


7.01 – Gdynia – MWPR
III MWPR
sędzia: Arnaldo Cotugno (IT)

PSY
klasa młodzieży:
1806 – JUNIPER Aliuzija – bdb I
klasa pośrednia:
1807 – Al Nafiseh IMPERIAL JADE – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1808 – Sayad Al Shams ANWAR – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
klasa championów:
1809 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt:
1810 – Aziz CHANA – WO I, BP, BOP, BIS-P I, Supreme BIS-P
klasa pośrednia:
1811 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1812 – Qirmizi UPERUGIA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1813 – BAHIYAH Devon Exe – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG II


7.01 – Gdynia – Eukanuba Puppy Show
sędzia: Leszek Salamon (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
269 – Aziz CHANA – WO I, BP, BOP


13-14.01 – Brodnica (o/Toruń) – KWPR
IX KWPR
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
575 – Lags LATIFHA CHABI – WO I, BP, BOP

SUKI
klasa szczeniąt:
576 – Aziz CHANA – WO I, BP


13.01 – Grodzisk Mazowiecki – KWPM
1. KWPM
sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

PSY
klasa pośrednia:
281 – Arabica INDYGO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
282 – MAHSHEREN Montifica – WO I, BMP, BOMP
klasa szczeniąt:
283 – Aziz CHANA – WO I, BP, BOP, BIS-P I


14.01 – Grodzisk Mazowiecki – KWPR
1. KWPR
sędzia: Leszek Salamon (PL)

PSY
klasa otwarta:
934 – Arabica INDYGO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB


27-28.01 – Lubin (o/Legnica) – MWPR
X Jubileuszowa MWPR
sędzia: Giancarlo Sambucco (IT)

PSY
klasa młodzieży:
1715 – AL ASRA Larabee – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J
klasa pośrednia:
1716 – Morasha DUNAI – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1717 – ARES ASSASSIN Saloem’s – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
1718 – Celestian JENISEJ – dosk II, R-CACIB
klasa użytkowa:
1719 – CASANOVA Deluca Moravia – dosk I, CWC, BIS-W I
klasa championów:
1720 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC
1721 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II

SUKI
klasa młodzieży:
1722 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ
klasa pośrednia:
1723 – AZMIYA Larabee – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB
1724 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk II
klasa otwarta:
1725 – COCCINELLE COCO Deluca Moravia – dosk I, CWC
klasa championów:
1726 – DIRIE AZANDE Alhaya – dosk I, CWC, R-CACIB


10-11.02 – Gliwice (o/Katowice) – MWPR + Zw.PL
XXVII MWPR
sędzia: Mati Tuominen (FI)

PSY
klasa młodzieży:
3220 – Arabica INDYGO – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ, Mł.Zw.PL
3221 – Lags LATIFHA CHABI – bdb III
3222 – Must Be Shadow HERMES – dosk II
klasa pośrednia:
3223 – HADID z Gibesovy zahrádky – bdb II
3224 – Qirmizi UBRIQUE – dosk I, CWC
klasa otwarta:
3225 – CAROS Z Tripu – dosk I, CWC
3226 – Must Be Shadow VASCO – dosk II
klasa championów:
3227 – Aziz YARISH – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, Zw.PL, BOB, BOG I
3228 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk III
3229 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk II, R-CACIB

SUKI
klasa szczeniąt:
3230 – Arabica JOLENE – WO I, BP, BOP
klasa młodzieży:
3231 – Arabica IZZIE – bdb IV
3232 – Aziz CHANA – dosk II
3233 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, Mł.Zw.PL
3234 – HORTENZIA Z Tripu – dosk III
klasa pośrednia:
3235 – DIYA FEIN Giliath – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
3236 – Davu Jumanji O’DHALIQUE VORNOVA – bdb II
3237 – GINY z Gibesovy zahrádky – dosk I, CWC
klasa championów:
3238 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk III
3239 – CIRILLA Giliath – dosk II
3240 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, Zw.PL, BOS


17-18.02 – Bydgoszcz – MWPR
VI MWPR
sędzia: Cristian Vantu (RO)

PSY
klasa szczeniąt:
2096 – BENJAMIN BUTTON Lazuryt – WO I, BP
klasa młodzieży:
2097 – Lags LATIFHA CHABI – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J
klasa pośrednia:
2098 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
2099 – Sayad al Shams ANWAR – dosk II
klasa otwarta:
2100 – ELLIOTT av Min Tera – dosk I, CWC, R-CACIB
2101 – Must Be Shadow VASCO – dosk II
klasa championów:
2102 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC
2103 – RAHIM Al Dżeseret – dosk II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
2104 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BMP, BOMP, BIS-MP II
klasa szczeniąt:
2105 – Arabica JOLENE – WO I, BP, BOP
2106 – BLACK RIANI Lazuryt – WO II
klasa młodzieży:
2107 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ
2108 – MaLa’s Amal Habibi Oh Jalla Nabila – dosk II
klasa pośrednia:
2109 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk II
2110 – DERBY Lazuryt – dosk III
2111 – Must Be Shadow HEBE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
2112 – DAMARIS av Min Tera – dosk I, CWC
2113 – Qirmizi UPERUGIA – dosk II
klasa championów:
2114 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk II
2115 – DIRIE AZANDE Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB


17.02 – Bydgoszcz – KW chartów
II KW Chartów
sędzia: Luis Catalan (PT)

PSY
klasa szczeniąt:
46 – BENJAMIN BUTTON Lazuryt – WO I, BP
klasa pośrednia:
47 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC
48 – Sayad al Shams ANWAR – dosk II
klasa otwarta:
49 – ELLIOTT av Min Tera – dosk II
50 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC
klasa championów:
51 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
52 – MAHSHEREN Montifica – nieobecna
53 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BMP, BOMP, BIS-MP II
klasa szczeniąt:
54 – Arabica JOLENE – WO I, BP, BOP, BIS-P II
55 – BLACK RIANI Lazuryt – OB II
klasa młodzieży:
56 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BIS-J III
klasa pośrednia:
57 – DERBY Lazuryt – dosk I, CWC
58 – Must Be Shadow HEBE – dosk II
klasa otwarta:
59 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk I, CWC
60 – DAMARIS av Min Tera – bdb III
61 – Must Be Shadow VESPER – dosk II
klasa championów:
62 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BIS II

Konkurencje:
* Najlepsza Para – ELLIOTT & DAMARIS av Min Tera – I miejsce


3.03 – Piotrków Trybunalski – KWPM
3. KWPM
sędzia: Wanda Kowalska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
373 – Lags LATIFHA CHABI – dosk I, Zw.Mł., BOS

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
374 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BMP, BOMP
klasa młodzieży:
375 – Arabica JOLENE – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa championów:
376 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, BOB


9-10.03 – Choceń (o/Włocławek) – KWPR
XI Zimowa KWPR
sędzia: Tomasz Sławik (PL)

PSY
klasa pośrednia:
1026 – Sayad Al Shams ANWAR – dossk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
1027 – Must Be Shadow HARMONIA – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


16-17.03 – Nowy Dwór Mazowiecki (o/Legionowo) – KWPR
54. Wiosenna KWPR
sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk (PL)

PSY
klasa młodzieży:
1158 – Lag LATIFHA CHABI – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, BOG II
1159 – MUNEER Al-Haiba – dosk II

SUKI
klasa szczeniąt:
1160 – MAHSHEREN Montifica – WO I, BP, BOP
klasa młodzieży:
1161 – Aziz CHANA – dosk I, Zw.Mł., BOS
1162 – The Star of Castle Rock ATLANTYDA – dosk II
klasa otwarta:
1163 – Shawati NEYLANI – dosk I, CWC, NDSwR


23-24.03 – Pruszków (o/Piaseczno) – KWPR
11. KWPR
sędzia: Wiesława Misterka-Kluska (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1345 – AYAMONTE Donum Asala – WO I, BMP, BOMP
klasa młodzieży:
1346 – MUNEER Al-Haiba – dosk I
klasa pośrednia:
1347 – Amir al Bahr ACHIRD – bdb I
klasa otwarta:
1348 – Sayad Al Shams ANWAR – dosk I, CWC
1349 – SEYMOUR-KHATAM Magma – bdb II
klasa championów:
1350 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1351 – Must Be Shadow TALIAH – WO I
klasa szczeniąt:
1352 – MAHSHEREN Montifica – WO I, BP, BOP
klasa młodzieży:
1353 – Arabica JOLENE – dosk II
1354 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ
klasa otwarta:
1355 – Shawati NEYLANI – dosk I, CWC, NDSwR, BOS
klasa championów:
1356 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC


6-7.04 – Świebodzice (o/Wałbrzych) – KWPR
72. KWPR
sędziowie:
* Roberto Schill (RO) – charcik włoski
* Catrinel Pauna (RO) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1099 – AYAMONTE Donum Asala – WO I, BMP, BOMP
klasa szczeniąt:
1100 – Amir al Bahr BAILEY HATIM – WO II
1101 – Sandstorm BOHEMIAN RHAPSODY – WO I, BP, BOP, BIS-P IV
klasa pośrednia:
1102 – AFTAB Larabee – NDO
1103 – AL ASRA Larabee – dosk II
1104 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1105 – Baghdad TARDI TO THE PARTI – dosk II
1106 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC
klasa championów:
1107 – CASANOVA Deluca Moravia – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG I
1108 – HUNTER Al Zahra – dosk II

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1109 – ALICANTE Donum Asala – WO I, BMP
klasa młodzieży:
1110 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS
klasa pośrednia:
1111 – DIYA FEIN Giliath – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1112 – COCCINELLE COCO Deluca Moravia – dosk I, CWC, NDSwR


13-14.04 – Pruszków (o/Warszawa) – MWPR
sędziowie:
* Vlastislav Vojtek (SK) – charcik włoski, chart afgański, galgo, saluki, deerhound, greyhound, wilczarz
* Tomasz Wolańczyk (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1911 – Lags Latifha CHABI – bdb II
1912 – MUNEER Al-Haiba – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J
klasa pośrednia:
1913 – Amir al Bahr ACHIRD – bdb II
1914 – Arabica INDIGO – bdb I
klasa otwarta:
1915 – FREEDOM Arabica – bdb I
1916 – REZA Al Dżeseret – bdb II
klasa championów:
1917 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
1918 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BP, BOP
klasa młodzieży:
1919 – Arabica JOLENE – bdb II
1920 – The Star of Castle Rock ATLANTYDA – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ
klasa pośrednia:
1921 – Must Be Shadow HARMONIA – bdb I
klasa championów:
1922 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, ??
1923 – DIRIE AZANDE Alhaya – bdb II


13.04 – Zakrzów (o/Racibórz) – KWPR
34. KWPR
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa pośrednia:
871 – Sayad Al Shams ANWAR – dosk I, CWC
klasa otwarta:
872 – HADID z Gibesovy zahradky – dosk I, CWC
klasa championów:
873 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa pośrednia:
874 – AZMIYA Larabee – dosk I, CWC, NDSwR
klasa weteranów:
875 – CONNIE z Gibesovy zahradky – dosk I, Zw.Wet., BOV, BOS, BIS-V III


14.04 – Zakrzów (o/Racibórz) – KWPR
35. KWPR
sędzia: Krystyna Szulc (PL)

PSY
klasa pośrednia:
851 – HADID z Gibesovy zahradky – dosk II
852 – Sayad Al Shams ANWAR – dosk I, CWC
klasa otwarta:
853 – SEYMOUR-KHATAM Magma – dosk I
klasa championów:
854 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, BOG II

SUKI
klasa pośrednia:
855 – AZMIYA Larabee – nieobecna
klasa weteranów:
856 – CONNIE z Gibesovy zahradky – dosk I, Zw.Wet., BOV, BOS


20.04 – Kraków – KWPM
sędzia: Monika Milian (PL)

PSY
klasa championów:
257 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa pośrednia:
258 – Must Be Shadow HERA – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


20-21.04 – Moszna (o/Opole) – MWPR
XLII MWPR
sędziowie:
* Vlastislav Vojtek (SK) – chart afgański, galgo, saluki, whippet
* Ryszard Wacławik (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa pośrednia:
2062 – HADID z Gibesovy zahradky – bdb I
klasa otwarta:
2063 – Celestian JENISEJ – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB
klasa championów:
2064 – Odan & Odana SENAY AYTAN – bdb II
2065 – RAHIM Al Dżeseret – bdb I
2066 – RAZZAG Al Dżeseret – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
2067 – HORTENZIA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ
klasa pośrednia:
2068 – FAIRYTALE SNOW WHITE Z Tripu – dosk I, CWC
klasa otwarta:
2069 – Davu Jumanji O’DHALIQUE VORNOVA – bdb III
2070 – GYPSY WOMAN OF AURORA Z Tripu – dosk I, CWC
2071 – Whiteheads DELILAH – dosk II
klasa championów:
2072 – Arabica FEBE – bdb IV
2073 – DIVA D’AVATAR Z Tripu – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
2074 – ESMEE z Gibesovy zahradky – dosk II, R-CACIB
2075 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – dosk III
klasa weteranów:
2076 – AANISAH Z Tripu – dosk II
2077 – CONNIE Z Gibesovy zahradky – dosk I, Zw.Wet., CACIB-V, BOV

Konkurencje:
Najlepsza Para – II lokata: HADID & ESMEE z Gibesovy zahradky


21.04 – Inowrocław – KWPR
XXXVI KWPR
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
604 – Amir al Bahr BAILEY HATIM – WO I, BP, BOP, ??

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
605 – ARAYA Donum Asala – WO I, BMP, BOMP, ??


21.04 – Przechlewo (o/Chojnice) – KWPM
sędzia: Marta Kościańska (PL)

PSY
klasa młodzieży:
158 – BENJAMIN BUTTON Lazuryt – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS

SUKI
klasa otwarta:
159 – DILAYLA Lazuryt – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, BOG IV
160 – Qirmizi UPERUGIA – nieobecna


27.04 – Grudziądz – KWPR (dzienna)
XLVI KWPR
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)

PSY
klasa pośrednia:
852 – Amir al Bahr ACHIRD – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
853 – Arabica JOLENE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, ??
klasa championów:
854 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, ??


27.04 – Grudziądz – KWPR (popołudniowa)
VIII KWPR
sędzia: Kateryna Pereguda (UA)

PSY
klasa pośrednia:
804 – Amir al Bahr ACHIRD – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa młodzieży:
805 – Arabica JOLENE – dosk I, Zw.Mł., BOJ, ??
klasa championów:
806 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, ??


28.04 – Szczecin – KWPM
sędzia: Monika Milian (PL)

PSY
klasa pośrednia:
182 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC
klasa otwarta:
183 – Hiddekel FUNABASHI – dosk I, CWC
klasa championów:
184 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB

SUKI
klasa pośrednia:
185 – Must Be Shadow HEBE – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


1.05 – Mortęgi k/Lubawy (o/Olsztyn) – KWPM
sędzia: Igoris Zizevskis (LT)

PSY
klasa championów:
178 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk I, CWC, NDPwR, BOS

SUKI
klasa szczeniąt:
179 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BP, BOP, ??
klasa młodzieży:
180 – Aziz CHANA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, ??


1.05 – Jeleśnia / Sopotnia Mała (o/Bielsko-Biała) – KWPM
VII KWPM
sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
292 – ACEDILLO Donum Asala – WO I, BP, BOP, ??
293 – ELDARION Giliath – WO II
klasa championów:
294 – CORVIN SIRIUS Giliath – dosk II
295 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa championów:
296 – CIRILLA Giliath – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


4.05 – Sieraków (o/Poznań) – KWPM
XXI KWPM
sędzia: Tomasz Sławik (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
237 – AYAMONTE Donum Asala – WO I, BP, BOP, ??
klasa pośrednia:
238 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??
klasa championów:
239 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC

SUKI
klasa szczeniąt:
240 – ALICANTE Donum Asala – WO I, BP
klasa młodzieży:
241 – HIPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


11-12.05 – Uniejów (o/Łódź) – MWPR
XXX Jubileuszowa MWPR
sędzia: Tomasz Sławik (PL)

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1777 – Amir al Bahr CELB-AL-RAI – nieobecny
klasa młodzieży:
1778 – Lags Latifha CHABI – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ, ??
1779 – MUNEER Al-Haiba – dosk II
klasa otwarta:
1780 – Amir al Bahr ACHIRD – nieobecny
klasa użytkowa:
1781 – Ta’zim LAZANI – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1782 – DIAZ AZULU Alhaya – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, ??
1783 – KARIM Sannatis – dosk III
1784 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk II
1785 – Salgrey’s OBLOMOV – nieobecny

SUKI
klasa szczeniąt:
1786 – ARAYA Donum Asala – WO II
1787 – MAHSHEREN Montifica – WO I, BP, BOP, ??
klasa młodzieży:
1788 – Arabica JOLENE – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J
1789 – The Star of Castle Rock ATLANTYDA – nieobecna
klasa pośrednia:
1790 – CALLISTA AZULU el Barraqish – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1791 – Shawati NEYLANI – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1792 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


11.05 – Krosno – KWPR
XXXV Podkarpacka KWPR
sędzia: Mirosław Olejnik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
497 – The Star of Castle Rock ARSALON – bdb I
klasa championów:
498 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa szczeniąt:
499 – Amir al Bahr BRIDGET – WO I, BP, BOP, ??
klasa młodzieży:
500 – The Star of Castle Rock ANABELLA – dosk I


12.05 – Krosno – KWPR
XXXVI Podkarpacka KWPR
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
466 – The Star of Castle Rock ARSALON – dosk I, Zw.Mł.
klasa championów:
467 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa szczeniąt:
468 – Amir al Bahr BRIDGET – WO I, BP, BOP, ??
klasa młodzieży:
469 – The Star of Castle Rock ANABELLA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOS


17.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPM
III KWPM
sędzia: Adam Sławik (PL)

PSY
klasa młodzieży:
191 – Lags Latifha CHABI – dosk I, Zw.Mł., BOJ, ??
klasa championów:
192 – Must Be Shadow VICTORIO – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa szczeniąt:
193 – Must Be Shadow TALIAH – WO I, BP, BOP, ??


18.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPR
XVI KWPR
sędziowie:
* Ryszard Wacławik (PL) – chart afgański, whippet
* Nedim Suta (BA) – pozostałe rasy

  • brak zgłoszeń

18.05 – Gąbin (o/Płock) – KWPR
48. Mazowiecka KWPR
sędzia: Aleksandra Lubaszka (PL)

SUKI
klasa młodzieży:
521 – Aziz CHANA – dosk I, Zw.Mł., BOJ, BOB, ??


18-19.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – MWPR
sędzia: Leszek Siejkowski (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
1511 – Amir al Bahr BAILEY HATIM – OB III
1512 – AYAMONTE Donum Asala – OB II
1513 – Salgrey’s YAMIR – WO I, BP, BOP, ??
klasa pośrednia:
1514 – Arabica INDIGO – nieobecny
1515 – NAIF HAYAL Ravan Bacht – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1516 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
klasa championów:
1517 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa weteranów:
1518 – ANUBIS YAFAVE CHZAK Daba Safi – dosk I, Zw.Wet., CACIB-V, BOV, ??

SUKI
klasa szczeniąt:
1519 – ALICANTE Donum Asala – WO I, BP
klasa młodzieży:
1520 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ, ??
klasa pośrednia:
1521 – Must Be Shadow HEBE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa otwarta:
1522 – Alsher Majead – dosk I
klasa championów:
1523 – BEERAH Agricola a Nord – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, ??


19.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KWPR
XVII KWPR
sędzia: Maria Zasada (PL)

  • brak zgłoszeń

25.05 – Ustka (o/Słupsk) – KWPR
XXXIII KWPR
sędzia: Małgorzata Lorenc (PL)

PSY
klasa młodzieży:
432 – MUNEER Al-Haiba – dosk I, Zw.Mł., BOJ, ??
klasa otwarta:
433 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny
klasa championów:
434 – ELLIOTT av Min Tera – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??

SUKI
klasa młodzieży:
435 – BLACK RIANI Lazuryt – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
436 – DAMARIS av Min Tera – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


25.05 – Leśna Wola (o/Rzeszów) – MWPR
XV Jubileuszowa MWPR
sędziowie:
* Izabella Krasowska-Salamon (PL) – chart afgański, sloughi, galgo, saluki, chart polski, magyar agar
* Tomasz Sławik (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
992 – The Star of Castle Rock ARSALON – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ, BOB, ??
klasa otwarta:
993 – Shahdad DARAYAVAHU D’YAVA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
994 – ASPAYAODHA Century Mohabbat – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
995 – Amir al Bahr CAPELLA – WO I, BMP, BOMP, ??
klasa szczeniąt:
996 – Amir al Bahr BRIDGET – WO I, BP, BOP, ??
klasa użytkowa:
997 – MEHVISH-BYPAJANY Magma – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
998 – ALIZA La’iqa Najiha – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS


26.05 – Ustka (o/Słupsk) – KWPR
XXXIV KWPR
sędzia: Elżbieta Augustyniak (PL)

PSY
klasa młodzieży:
418 – MUNEER Al-Haiba – dosk I, Zw.Mł., BOJ, ??
klasa otwarta:
419 – ELLIOTT av Min Tera – dosk I, CWC, NDPwR, BOS
klasa championów:
420 – Davu Jumanji LEMAR TICAN – nieobecny

SUKI
klasa młodzieży:
421 – BLACK RIANI Lazuryt – dosk I, Zw.Mł.
klasa otwarta:
422 – DERBY Lazuryt – dosk I, CWC, NDSwR, BOB, ??


26.05 – Leśna Wola (o/Rzeszów) – MWPR
XVI Jubileuszowa MWPR
sędzia: Gerard Jipping (NL)

PSY
klasa młodzieży:
923 – The Star of Castle Rock ARSALON – bdb I
klasa otwarta:
924 – Shahdad DARAYAVAHU D’YAVA – dosk I, CWC
klasa championów:
925 – ASPAYAODHA Century Mohabbat – bdb I

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
926 – Amir al Bahr CAPELLA – WO I, BMP, BOMP, ??
klasa szczeniąt:
927 – Amir al Bahr BRIDGET – WO I, BP, BOP, ??
klasa młodzieży:
928 – The Star of Castle Rock ANABELLA – bdb I
klasa użytkowa:
929 – MEHVISH-BYPAJANY Magma – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, ??
klasa championów:
930 – ALIZA La’iq Najiha – nieobecna


1-2.06 – Szydłowiec (o/Radom) – MWPR
I MWPR
sędziowie:
* Elżbieta Chwalibóg (PL) – chart afgański, galgo, saluki, borzoj, deerhound,
* Adam Ostrowski (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodszych szczeniąt:
1273 – Amir al Bahr CELB-AL-RAI – WO I, BMP, BOMP, ??
klasa młodzieży:
1274 – Lags Latifha CHABI – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, BOJ, BOB, ??
klasa otwarta:
1275 – Amir al Bahr ACHIRD – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR
klasa championów:
1276 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I, CWC, R-CACIB
1277 – Salgrey’s OBLOMOV – dosk II
klasa weteranów:
1278 – MaLa’s Amal ALADIN IBNIBN RAFI – dosk I, Zw.Wet., CACIB-V

SUKI
klasa młodzieży:
1279 – MAHSHEREN Montifica – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J
1280 – The Star of Castle Rock ATLANTYDA – dosk II
klasa pośrednia:
1281 – Must Be Shadow HARMONIA – dosk I, CWC
klasa otwarta:
1282 – Khayif OH JALLA HABIBI AL MALA – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa championów:
1283 – MaLa’s Amal FABULOUS MIRACLE BY SHAYDEE – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa weteranów:
1284 – MaLa’s Amal AYATAY ANAHI AILA – dosk I, Zw.Wet., CACIB-V, BOV


8.06 – Bytom – MWPR
XVII MWPR
sędziowie:
* Arnaldo Cotugno (IT) – sloughi, greyhound, whippet
* Leszek Salamon (PL) – chart polski
* Fabrizio La Rocca (IT) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
1520 – ACEDILLO Donum Asala – WO I, BP, BOP
klasa otwarta:
1521 – CASSANDER Giliath – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOS
klasa championów:
1522 – Odan & Odana SENAY AYTAN – dosk I, CWC, R-CACIB

SUKI
klasa otwarta:
1523 – BEHTARIN Century Mohabbat – dosk I, CWC
1524 – Davu Jumanji O’DHALIQUE VORNOVA – dosk II
klasa championów:
1525 – CIRILLA Giliath – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOB, BOG III
1526 – INAYA Al Zahra – dosk II, R-CACIB
klasa weteranów:
1527 – Canapus QUILAYSA – dosk I, Zw.Wet., CACIB-V, BOV


9.06 – Bytom – MWPR
XVIII MWPR
sędziowie:
* Veronika Chrpova (CZ) – charcik włoski, chart afgański, saluki, borzoj, deerhound, wilczarz
* Igoris Zizevskis (LT) – chart polski
* Alin Dumitrescu (RO) – sloughi, greyhound, whippet

PSY
klasa szczeniąt:
1588 – ACEDILLO Donum Asala – ??
klasa otwarta:
1589 – DIRAN AZLAN Alhaya – ??
klasa championów:
1590 – EMPORIO ARMANI Z Tripu – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, ??
klasa weteranów:
1591 – ARWAN Hadia Min Sahra – ??

SUKI
klasa młodzieży:
1592 – Arabica JOLENE – ??
klasa pośrednia:
1593 – GHALIA OF AURORA Z Tripu – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, BOS
klasa otwarta:
1594 – BEHTARIN Century Mohabbat – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1595 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord – ??


15-16.06 – Szczecin – MWPR
XXVIII MWPR
sędziowie:
* Elżbieta Augustyniak (PL) – chart afgański, deerhound, greyhound, whippet, wilczarz irlandzki
* Izabella Krasowska-Salamon (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
1273 – Amir al Bahr BAILEY HATIM – WO I, BP, BOP, ??
1274 – AYAMONTE Donum Asala – ??
1275 – Salgrey’s YAMIR – ??
klasa młodzieży:
1276 – Ta’zim ODION – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, CRUFTS, BOJ
klasa otwarta:
1277 – El-Ubaid’s CONQUEROR – ??
klasa championów:
1278 – Lags Latifha LAURIAN – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, CRUFTS, BOB

SUKI
klasa szczeniąt:
1279 – ALICANTE Donum Asala – WO I, BP
klasa młodzieży:
1280 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – dosk I, Zw.Mł., CACIB-J, CRUFTS
klasa pośrednia:
1281 – Must Be Shadow HEBE – ??
klasa otwarta:
1282 – GIL SAADAH al Mazra’ah – ??
1283 – Qirmizi UMBRIA – dosk I, CWC, R-CACIB
klasa championów:
1284 – Ta’zim NIIMAH – dosk I, CWC, CACIB, NDSwR, CRUFTS, BOS


16.06 – Gryfino (o/Szczecin) – KW 1,3,6,9,10 gr. FCI
sędzia: Vladimir Piskay (SK)

PSY
klasa szczeniąt:
355 – AYAMONTE Donum Asala – ??

SUKI
klasa szczeniąt:
356 – ALICANTE Donum Asala – ??
klasa młodzieży:
357 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu – ??


22.06 – Kraków – KW 1,8,9,10 gr. FCI
sędzia: Refet Hadzic (BA)

PSY
klasa młodzieży:
413 – ELDARION Giliath – ??
414 – The Star of Castle Rock ARSALON – ??
klasa otwarta:
415 – CORVIN SIRIUS Giliath – ??
klasa championów:
416 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – ??

SUKI
klasa szczeniąt:
417 – Must Be Shadow TALIAH – ??
klasa młodzieży:
418 – Aziz CHANA – ??
419 – The Star of Castle Rock ANABELLA – ??


22-23.06 – Kraków – MWPR
XXVI MWPR
sędziowie:
* Gabriela Veiga (PT) – charcik włoski, saluki, borzoj, whippet
* Leszek Salamon (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1611 – Lags Latifha CHABI – ??
klasa otwarta:
1612 – Qirmizi UBRIQUE – ??
klasa championów:
1613 – Whiteheads ZINEDINE ZIDANE – ??

SUKI
klasa szczeniąt:
1614 – Must Be Shadow TALIAH – ??
klasa młodzieży:
1615 – Aziz CHANA – ??
klasa otwarta:
1616 – Davu Jumanji O’DHALIQUE VORNOVA – ??
klasa championów:
1617 – CIRILLA Giliath – ??
1618 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – ??
klasa weteranów:
1619 – Canapus QUILAYSA – ??


28.06 – Zakopane – KWPR
KW 1,2,3,5,6,7,8,9,10 gr. FCI
sędzia: Katarzyna Szutkiewicz (PL)

SUKI
klasa szczeniąt:
393 – Amir al bahr CAPELLA – ??


29-30.06 – Zakopane – MWPR
X MWPR
sędzia: Izabella Krasowska-Salamon (PL)

PSY
klasa championów:
819 – DIRAN AZLAN Alhaya – ??
klasa weteranów:
820 – ARWAN Hadia Min Sahra – ??

SUKI
klasa młodzieży:
821 – MAHSHEREN Montifica – ??
822 – The Star of Castle Rock ANABELLA – ??
klasa użytkowa:
823 – CORNELIA av Min Tera – ??
klasa championów:
824 – CIRILLA Giliath – ??
klasa weteranów:
825 – Canapus QUILAYSA – ??


29.06 – Jelenia Góra – KWPM
sędzia: Ryszard Wacławik (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
190 – Amir al bahr BAILEY HATIM – WO I, BP, BOP
klasa pośrednia:
191 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??
klasa otwarta:
192 – Morasha DUNAI – dosk I, CWC
klasa championów:
193 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC

SUKI
klasa pośrednia:
194 – AZMIYA Larabee – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


30.06 – Jelenia Góra – KWPR
53. Karkonoska KWPR
sędzia: Adam Sławik (PL)

PSY
klasa pośrednia:
617 – Must Be Shadow HERMES – dosk I, CWC, NDPwR, BOB, ??
klasa championów:
618 – Must Be Shadow VASCO – dosk I, CWC

SUKI
klasa otwarta:
619 – ALYSSA Grand Jimis – dosk I, CWC, NDSwR, BOS


5.07 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – KWPR
KW 1,2,3,5,6,7,8,9,10 gr FCI
sędzia: Adam Sławik (PL)

PSY
klasa szczeniąt:
602 – ACEDILLO Donum Asala – ??
klasa pośrednia:
603 – HADID z Gibesovy zahradky – ??
klasa otwarta:
604 – SEYMOUR-KHATAM Magma – ??


6-7.07 – Grunwald (o/Olsztyn) – MWPR
I MWPR
sędziowie:
* Cathy Delmar (IE) – charcik włoski, chart afgański, whippet
* Izabella Krasowska-Salamon (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa młodzieży:
1272 – MUNEER Al-Haiba – ??
klasa pośrednia:
1273 – Sayad Al Shams ANWAR – ??
klasa championów:
1274 – Yalameh SHIR KHAN – dosk I, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG III

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
1275 – Must Be Shadow ROSITA – ??
klasa młodzieży:
1276 – ERZA TITANIA Giliath – ??
1277 – MAHSHEREN Montifica – ??
1278 – The Star of Castle Rock ATLANTYDA – ??
klasa otwarta:
1279 – Qirmizi UPERUGIA – ??
klasa championów:
1280 – Kaftan’s GUAPPARIA – ??
1281 – Must Be Shadow VALENTINA – ??


6-7.07 – Wisła (o/Bielsko-Biała) – MWPR
IV MWPR
sędziowie:
* Hannele Jokisilta (FI) – charcik włoski, greyhound, whippet
* Tomasz Sławik (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
1147 – ACEDILLO Donum Asala – ??
klasa pośrednia:
1148 – HADID z Gibesovy zahradky – ??
klasa championów:
1149 – DIRAN AZLAN Alhaya – ??
klasa weteranów:
1150 – ARWAN Hadia Min Sahra – ??

SUKI
klasa championów:
1151 – CIRILLA Giliath – nieobecna
1152 – GINY z Gibesovy zahradky – ??
1153 – MALAIKA MOJDEH BINT MALA od Vjetra – ??
1154 – Penktas Elementas PAINTED BY CASSATT – ??


13-14.07 – Gorzów Wlkp. – MWPR
IV MWPR
sędziowie:
* Simon Rooney (IE) – charcik włoski, whippet
* Tadeusz Chwalny (PL) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
1271 – AYAMONTE Donum Asala
1272 – Salgrey’s YAMIR
klasa młodzieży:
1273 – Amir al baahr BAILEY HATIM
1274 – Amir al Bahr BLIGHT BAHIR
1275 – Amir al Bahr BECKETT
klasa pośrednia:
1276 – Must Be Shadow HERMES
1277 – Naif Hayal Avandeh Ravan Bacht
klasa otwarta:
1278 – El-Ubaid’s CONQUEROR
klasa championów:
1279 – Must Be Shadow VASCO
1280 – R… Al Dżeseret
klasa weteranów:
1281 – Anubis YafaVe Chazak Daba Safi

SUKI
klasa szczeniąt:
1282 – ALICANTE Donum Asala
klasa młodzieży:
1283 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu
klasa pośrednia:
1284 – Must Be Shadow HEBE
klasa otwarta:
1285 – ? (Birte Dunker, Martina Sieburg (HU))
1286 – GIL SAADAH al Mazra’ah
klasa championów:
1287 – BEERAH Agricola a Nord
1288 – DIRIE AZANDE Alhaya


13.07 – Wrocław – KW chartów
V KW Chartów
sędziowie:
* Izabela Banasek (PL) – charcik włoski, galgo, chart polski, deerhound, wilczarz irlandzki
* Susanne Oschinski (DE) – whippet, silken windhound, silken windsprite
* Tomasz Wolańczyk (PL) – caravan hound, tajgan
* Harold Quigg (IE) – pozostałe rasy

PSY
klasa szczeniąt:
41 – ACEDILLO Donum Asala
42 – AYAMONTE Donum Asala
klasa młodzieży:
43 – Amir al Bahr BAILEY HATIM
44 – Amir al Bahr BLIGHT BAHIR
45 – Amir al Bahr BECKETT
klasa pośrednia:
46 – AFTAB Larabee
47 – Must Be Shadow HERMES
klasa otwarta:
48 – Must Be Shadow VASCO
klasa użytkowa:
49 – BIZAR BOSSTONE Alhaya
50 – Faravahar ARPAK
klasa championów:
51 – Aziz YARISH
52 – DIAZ AZULU Alhaya

SUKI
klasa młodszych szczeniąt:
53 – Badavie JUST THAT LOOK
klasa szczeniąt:
54 – ALICANTE Donum Asala
klasa młodzieży:
55 – Arabica JOLENE
56 – HISPANITA HERMOSA Z Tripu
klasa otwarta:
57 – CALANTHE Giliath
klasa championów:
58 – BINTE WYNSYR Agricola a Nord
59 – CALLISTA AZULU el Barraqish
60 – CARIBE DE’ Alhaya


13.07 – Miechów-Charsznica (o/Wieliczka) – KWPR


14.07 – Miechów-Charsznica (o/Wieliczka) – KWPR


19.07 – Częstochowa – KWPM


20.07 – Częstochowa – MWPR


21.07 – Częstochowa – MWPR


27.07 – Chojnice – KWPR


27.07 – Nowy Targ – KWPR


28.07 – Chojnice – KWPR


28.07 – Nowy Targ – KWPR

 


 

INNE
10.02 – Bukowina Tatrzańska (o/Zakopane) – KW owczarków podhalańskich
17.02 – Bydgoszcz – specjalistyczna jamników
17.02 – Bydgoszcz – klubowa 9 gr. FCI
23.03 – Jaracz (o/Poznań) – KW nordyckich psów zaprzęgowych
20.04 – Moszna (o/Opole) – KW 1,3,7,9 gr. FCI
20.04 – Moszna (o/Opole) – specjalistyczna owcz. belgijskich
20.04 – Moszna (o/Opole) – specjalistyczna bokserów
20.04 – Rozalin k/Warszawy – specjalistyczna welsh corgi i lancashire heeler
2.05 – Wrocław – KW szpiców i psów pierwotnych
3.05 – Wrocław – klubowa szpiców i psów pierwotnych
4.05 – Wrocław – KW 9 gr. FCI
4.05 – Wrocław – KW 1 gr. FCI
5.05 – Wrocław – Klubowa psów pasterskich
12.05 – Uniejów (o/Łódź) – klubowa dogów niemieckich
12.05 – Bytom – specjalistyczna pudli
12.05 – Bytom – KW 9 gr. FCI
17.05 – Gniazdów (o/Będzin) – KW ON
17.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – KW 2,3,5,9 gr. FCI
17.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – klubowa chihuahua
18.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – KW 1,6,7,8 gr. FCI
19.05 – Babimost (o/Zielona Góra) – klubowa terierów (duże, średnie, bull)
2.06 – Szydłowiec (o/Radom) – klubowa wilczaków
15.06 – Gryfino (o/Szczecin) – KW 2,5,7,8 gr. FCI
22.06 – Kraków – klubowa bassetów
22.06 – Kraków – KW ogarów
23.06 – Kraków – klubowa jamników
23.06 – Kraków KW 2,3,5,7 gr. FCI
29.06 – Jelenia Góra – KW 1,2,9 gr. FCI
29.06 – Wieleń Zaobrzański – krajowa wyżłów kontynentalnych
29.06 – Wieleń Zaobrzański – specjalistyczna wyżłów brytyjskich
30.06 – Wieleń Zaobrzański – klubowa wyżłów
30.06 – Warszawa-Nadarzyn – klubowa molosów
6.07 – Grunwald (o/Olsztyn) – KW 1,2,3,4,5,6,7,8,9 gr FCI
12.07 – Gorzów Wlkp. – TOY STAR, specjalistyczna 9 gr. FCI
13.07 – Miechów-Charsznica (o/Wieliczka) – specjalistyczna leonbergerów
14.07 – Wrocław – KW terierów
19.07 – Częstochowa – specjalistyczna TTB
28.07 – Żmigród – KW ON (klub wybieralny)

0

Brak komentarzy

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *